הזמן מנוי וגיליונות קודמים  |  צפה בגיליונות קודמים
  על אודות 'עיניים'  |    Einayim in my eyes  |    About Einayim
מערכת 'עיניים'  |  צור קשר
דף הבית
 
BrainPop


 
מבחר מהמשכי הסיפורים ששלחתם לגיליון 101 בנושא רוח
 
הוא עלה בכבדות במדרגות, נאנח ונאנק. הוא הגיע לעלית-הגג, וסגר את החלון הסורר. פתאום מאחוריו קול מוזר, הוא הסתובב ו... הדמות הנוראה ביותר מסיפרו המצמרר ביותר. ”פיאולורוס אימת הימים” התקרב אליו,”ויקומו המלפפוני ויקו את הגנן, זה הסוף שלי.” הפיראט הרים את חרבו ו... ”מיכאל, התעורר! איזה חיבור מקסים!” אמרה המורה.
תום אשכנזי נעים בת 10-11

למחרת בבוקר מכר ב’ את הבית לשנפלד בחזרה, ”יש שם רוח רפאים” אמר ב’, ”טוב, גילית את התרמית שלי” אמר שנפלד וקנה את הבית בחזרה. מאחורי שיח גיחך בצחוק צ’רלי היצ’קוק, הוא אהב להפחיד את הדיירים של הארמון הזה בעזרת המקרן שקיבל אביו מיופיטר ג’ונס.
בר אלמוג בן 11/12 9

הסופר ב’ נאנח ופסע בכבדות לכיוון החלון. לפתע ראה דמות לוקחת את רהיטיו! הדמות נראתה כמישהי מתקופה ישנה-נושנה. הסופר ב’ התקרב אל הדמות. הדמות נראתה לו כשודד ים...אך מוכר! ”אדון שנפלד!” קרא בתדהמה.”רימית אותי!”
אילה קיציס בת 9.5

ב’ התקדם לעבר החלון. הוא ראה פנים מטושטשות על הזכוכית. הוא התקרב וככל שהתקרב הפנים נעשו ברורות יותר הוא שמע צריחה וגילה שהוא הצורח זה הוא והוא הסתכל בחלון וראה... את ההשתקפות שלו!
הלל ותמה גרנות בת 12וחצי ו11

ב’ הלך לסגור את החלון וראה את הצל של הפיראט על הקיר!!! הרוח בחוץ שרקה ויללה, אך בין קולות הרוח נשמעה צרחה!!הצרחה של ב’ כאשר ראה את הרוח! וכאשר סוף סוף סוף ב’ נרגע אמרה הרוח של הפיראט: אז אתה האיש המתגורר בבית זה! ומאז איש לא ראה עוד אותם.
קשת זמיר רוה בת 9

הסופר ב’ עלה למעלה. כלום, פשוט כלום. הוא סגר את החלון וחזר לישון. כשנודע הדבר לאדון שנפלד הוא לא האמין.”אבל איך סז’ר לא תקף אותך! ”שאל שוב ושוב שנפלד. ”אהההה...זה...אני המצאתי את סיפורו של סז’ר”. הוא גיחך והלך.
יעל פטרזייל בת 9

הסופר ב’ עלה כשצמרמורת בגופו. ”אין לי מצב רוח לריגושים כאלה ”רטן ב’. הוא הגיע לעליית הגג. בפתח החדר היה בחור עם רטייה, הוא גרר תיבה ”שלום אני מחפש את תחנת הרוח” ב’ הושיט אצבע אל תחנת הרוח.”חוויה ששווה ספר” אמר ב’. לאחר תקופה התפרסם הספר על הפיראט.
תומי שטוקמן בת 10

פתאום ראה ב’ רוח גדולה שאמרה אני אנקום בכם! ב’ רצה לברוח אבל פתאום הרוח הסתובבה אל ב’ ושאלה רוצה כוס תה? ב’ שאל את הרוח מי אתה? אני הפיראט הנועז! הרוח התחילה לספר לב’ את הסיפור וכל ערב ב’ היה הולך אל הרוח לכוס תה וסיפורים. סוף.
יובל אלקן בת 10