הזמן מנוי וגיליונות קודמים  |  צפה בגיליונות קודמים
  על אודות 'עיניים'  |    Einayim in my eyes  |    About Einayim
מערכת 'עיניים'  |  צור קשר
דף הבית
 
BrainPop


 
מבחר מהמשכי הסיפורים ששלחתם לגיליון 104 בנושא דווקא
 
ואז המנהל הגיע לחדר הכיתה וביקש להיות בדממה כי אהב שקט ורצה להפוך אותנו לילדים שקטים. הוא פיצץ לנו את הלוח ואחרי 5 דקות מחק וכתב עוד ולפעמים מחק לנו את היומן! בקיצור הוא המנהל והמורה הכי שנוא בבית הספר!
עדן אפרת בת 9

חמודי גירד בראשו וזע באי נוחות. ”אה הרמטכ”ל... האמת....” בינונוביץ’ ניצל את ההזדמנות וחטף לו את הטלפון. ”הרמטכ”ל! הגענו לידי החלטה! אנחנו חושבים ש...” שלט ענק משתרע על המסך הקולנוע. הפסקה.
ברוריה כץ בת 13

חמודי זע באי נוחות. בינונוביץ’ חטף לו את הטלפון. ”הרמטכ”ל, אני חושב שאני מדבר בשם כולם שאני אומר שאנו צריכים לחטוף את איש הצבא שלהם, אהרון, ונענה אותו בכדי להשיג מידע.” ”איך תענו אותו?” שאל הרמטכ”ל ”ניתן לו לצפות בג’ יפית כל היום.”
עינב ביטון בת 15

בואו נגיד לו שנחכה שעה ונראה מה קורה, אם הם יתקיפו נחזיר ואם לא נתכנן מבצע שיראה להם מה זה!” אמר ’צרצר’ הם אמרו לרמטכ”ל את הרעיון והוא ענה:” נכון, אתם צודקים. רצינו לראות איך אתם מתפקדים בזמן מלחמה! עכשיו אתם מוכנים לתפקיד האמיתי”. ובשעה הזו אף נחתם הסכם שלום.
רפאל שרבו-כהן בן 10.10

”שלום אדוני הרמטכ”ל,החלטתינו עדיין אינה ברורה. וביינתיים...” ”רגע!” ”טוב, בינונוביץ’.” ”שלום, עוד לא החלטנו...” ”תביא, תביא!” ”טוב, מרגו.”, ”שלום. עוד אין לנו החלטה ברורה...” ”תביא את הטלפון!” אומר צרצר. ”טוב.”, ”אין החלטות ברורות השבוע אבל...” צעקה בעלת ארבעה קולות הכתה את הטלפון:”אתה פנוי במסנג’ר?”
ענבל שחם בת 2\1 9

”תגיד לו ש...” אמר אלוף מרגו, ”שנתקוף בערב שבת ונטיל עליהם קציצות, קוסקוס ונרות שבת!”
גל פישביין בת 11 וחצי

כשאף אחד לא ענה הוא החליט לענות לבד. נתקוף באחת לפנות בוקר.מה?!השתגעו כולם, זה אחרי שעת השנה אני צריך להיות במיטה בשמונה, למחורת יש גן ויובל המבולבל מתחיל ב4!!! טוב, נתקוף ב5, כולם להביא את כל הפלמוביל!! אצל מי נלחמים?? זה התור של חמודי. טוב ביי!!
עינב גלייזר בת 10 וחצי

”דחה את תשובתך” אמר לו ”צרצר” ”אה... אדוני הרמטכ”ל, נורא רזית,אתה מתעמל?” הרמטכ”ל האיץ באלוף חמודי ”אהה... אנחנו עוד לא בטוחים, אז... למה שלא נמשיך להילחם כרגיל? כך, אם לא נפתיע אותם, הם יתבלבלו, והם יציבו מערבים במקומות שבהם עוד לא עברנו, ואנחנו נעבור דווקא במקום שבו עברנו”, ”נהדר”, אמר הרמטכ”ל.
תומי שטוקמן בת 10

נו מה החלטתם!! ה... הח.. החלטנו על הסכם שלום. מההה!!! מה זאת אומרת הסכם שלום!! זה אומר שאנחנו לא צריכים להלחם והם לא צריכים להלחם. הא, הבנתי תוכנית יפה.
בן אהרונוף בן 10

פתאום אמא של חמודי פתחה את הדלת ואמרה:ילדים בואו לאכול. חמודי וחבריו הלכו לאכול בעודם משאירים את המשחק מאחור.
אמיתי מינצר בן 12 וחצי

”תגיד לו שזה מתקדם ועוד לא גמור” הציע מרגו. חמודי הנהן ולחש בפחד לטלפון: ”אנו עוד חושבים”. נשמע צחוק מעבר הטלפון:” לכן, חיילים אמיצים, החלטתי להעניק לכם חופשה. אבל, אתם תחליטו איפה.” הרביעייה השתוללה משמחה. ולפתע השתתק בינונוביץ’ ואמר” איפה נחגוג? בואו באילת!” וצרצר אמר ”לא, נטוס לח”ול!”והם רבו, שוב.
איל אהרוני בן 11.8

להגיד לו ש... אנחנו תוקפים בחצות, אמר בלי לחשוב פעמיים. הרמטכ”ל חשב וחשב ואמר: אני מצטער תצטרכו לתקוף עכשיו וברקע שמעו פיצוצים ולפתה הקו נותק וחמודי אמר: בואו נתקוף!!
גפן סרביה בת 8.5

אל תגיד לו. תעשה לו דווקא. אמר ’צרצר’. ובחירה זו הצילה חיי רבים, כי הרמטכ”ל היה בעצם מרגל מחופש.
טליה ניר בת 11 וחצי