הזמן מנוי וגיליונות קודמים  |  צפה בגיליונות קודמים
  על אודות 'עיניים'  |    Einayim in my eyes  |    About Einayim
מערכת 'עיניים'  |  צור קשר
דף הבית
 
BrainPop


 
מבחר מהמשכי הסיפורים ששלחתם לגיליון 106 בנושא חדש
 
מר אנדרו נשם נשימה עמוקה ולחץ בהתרגשות על כפתור המקרן. ברגע הראשון היה שקט, האורחים לא חשבו שהמכשיר יהיה בצורה זו, בקבוק. ”אורחים יקרים”, הסביר המנכ”ל, ”זהו חידוש, הביאו אותו לכאן!”. מיד ניגשו אנשים לבמה ומסרו למנכ”ל מכשיר.”המכשיר הזה”, הסביר, ”בקבוק. לא סתם בקבוק, הוא גם מייצר שתייה ללא הגבלה”.
עילי שמעוני בן 10

מר אנדרו העלה את התמונה. קריאות התפעלות נשמעו מסביב.”כן, כפי שאתם רואים זו קסדה עם מסנני רנטגן, מסנני אויר מחיידקים, היכולת להיעלם ועוד...” ואז נשמע קול מהקהל:”גנבים! אלה דברים שכתבתי בספר שלי!” זה היה אואן קולפר שכתב את הספר ”ארטמים פאול” (מומלץ!!!)
הדס יקואל בת 10

מר אנדרו הקרין את התמונה השנייה וכולם ראו רובוט שנראה כמו בן אדם וסגן המנהל הודיע: ”בצער רב אנו נאלצים לפטר את כולכם, המצאנו רובוט חדש שעושה הכול יותר טוב ממכם והוא ימכור וישווק. כולם היו בהלם... לאחר 1/2 חודש התקשר סגן המנהל לעובדים והודיע שהרובוט התקלקל והם חוזרים לעבודה !!! כולם שמחו...
אביב איסר בת 13

”כפי שאתם רואים במצגת, יש מלונה שהופכת לבית כלבים עם בריכה. ”כמה זה עולה ?” שאל אחד האנשים שבקהל ”100 אלף דולר” אמר המנהל הכללי. ”אבל...” אמר האיש מהקהל.”בלי אבל” אמר המנהל הכללי וכולם התנפלו עליו בחזרה: ”מי ישלם 100,000 $ על בית כלבים?!”.
נדב דורי בן 8

מר אנדרו הקרין את התמונה בלחץ. בקהל החל למחוא כפיים חזקות יותר מהתמונה הראשונה, מר אנדרו התנשף וחזר לעמדתו.
גפן סרביה בת 8.5

פתאום המורה אמרה:”עכשיו כל אחד צריך להמשיך את הסיפור כשיד הדימיון הטובה עליכם”
שחר דרור-טבק בת 11

מר אנדרו הקרין את התמונה פתאום נכנסה לאולם גברת שמנה ומלוכלכת זאת היתה אימו של מר אנדרו. מר אנדרו שאל: ”אמא מה את עושה פה וכמה פעמים אני צריך להגיד לך להתקלח ולא לאכול ג’אנק פוד”...
חן רבל בת 8 וחצי

ופתאום בתמונה השניה רואים מכונה שבזכותה כל המפוטרים יחזרו לעבודתם ולכל חברה זה יהיה זול. כולם מחאו כפיים ושמחו!ומהיום זה נקרא המצאת המאה!!
חגי אמיתי בן 11 וחצי

רק רגע נשמע קול. איך קוראים לדבר הזה ולמה הוא משמש? זה הוא פטפון והוא משמש להשמעת מוזיקה, ענה המנכ”ל.
טליה ניר בת 11 וחצי

מר אנדרו הציג את התמונה השנייה ו... לא היה כלום. המנכ”ל הסביר שהדגם הזה לא ניתן לשיווק ואי אפשר לשווק אותו. למחרת המנכ”ל התפטר וגם מר אנדרו.
אסף בק בן 10

היושבים באולם שוב שתקו. מר אנדרו הקרין את התמונה השנייה והקהל נדהם. כולם מחאו כפיים והריעו בשמחה ואז אמר המנהל רואים, זה הדגם החדש! ואז פתאום בשנייה שבה הביאו את הדגם הוא נשבר וכולם היו עצובים והמנהל כמעט בכה והוסיף: חכו לשנה הבאה...
נועם נוה בת 10

ואז הרגשתי שאמא מנענעת אותי ואמרה: ”אליהו הנביא הגיע”. לא האמנתי ורציתי להמשיך לישון. החלטתי שאקום ואחר כך אחזור לישון, וכשקמתי באמת אליהו היה שם. הוא לא ישב על הכסא אלא עמד בפתח הדלת. שמחתי מאד שגם אליהו הגיע וגם כי נשארתי ער בכל הטקס.
איתי גרינברג בן 11