הזמן מנוי וגיליונות קודמים  |  צפה בגיליונות קודמים
  על אודות 'עיניים'  |    Einayim in my eyes  |    About Einayim
מערכת 'עיניים'  |  צור קשר
דף הבית
 
BrainPop


 
מבחר מהמשכי הסיפורים ששלחתם לגיליון 107 בנושא החופש הגדול
 
וקפצו אל הדשא הירוק. דודו של אילן צעק: ”ילדים, מה אתם עושים? ילדים!” לואיז התחילה לגמגם, ואז אילן אמר:” נמאס לנו לשבת, אז החלטנו לרוץ את המשך הדרך לרפת. הדוד הביט בהם בחשדנות. לואיז לחשה לאילן: ”ננסה לברוח מחר” והם רצו לרפת. בערב הדוד הודיע לאילן שהוריו באים לגור איתו בקנדה.
מיה בלומנטל בת 11

אילן ולואיז ברחו כמעט חודש ביחד ולאט לאט גם התחילו להתגעגע להוריהם .יום אחד אילן נשבר והתחיל לבכות וכאשר לואיז שאלה אותו מה קרה הוא אמר לה שהוא מתגעג למשפחתו ורוצה לחזור הביתה ,לואיז הסתכלה עליו ואמרה:”אני המשפחה שלך ,אני אוהב אותך” בחלוף השנים לואיז ואילן התחתנו והולידו ילדים ושכחו מעברם.
יוני פלוטקין בן 13

אילן ולואיז רצו עד לאגם עד שנעלמו עקבותיהם, את אמיצה ממה שחשבתי, אמר אילן, תודה, ענתה בלחש, ואז בשנייה זו מבטיהם התקרבו והם התנשקו... ”אילן,אילן” קראה אימו ”אתה צריך ללכת לישון. ”בסדר ,בסדר” אילן כיבה את המחשב ואמר בלחש, ”יום אחד אני איהיה סופר מפורסם...”
זוהר שדה בת 11

אילן ולואיז הבינו שאין יותר מה לברוח הרי אילן יוכל לבקש להשאר כאן עד השנה הבאה ויכול להיות שגם יסכימו שישאר, הרי ההורים שלו מזמן רצו לעזוב את הארץ.
עינב קוצר בת 12

והתחילו לרוץ. הם רצו, ורצו, ורצו עד שלא יכלו רגליהם לסחוב אותם. ולפתע, כאשר התיישבו, הם הבחינו שהם כבר לא בקנדה אלא במקום קסום. הם קמו והסתכלו מסביב. היו שם בתי גמדים ויער שבו צהלו סוסים ופיות ונהר. ופתאום שמע אילן את אשכר צועקת שהוא גנב את הרעיון! התעוררתי בבהלה מהשעון המעורר.
קשת זמיר רוה בת 10

לואיז ואילן קפצו מהעגלה וברחו, כי הם מיועדים להיות זוג אמיתי. הם ברחו ונשבעו לא לעזוב אחד את השני יותר אף פעם. הדוד רדף אחריהם בעזרת העגלה עד שגלגל אחד ניתק מהעגלה ועד שהוא הספיק לתקן את זה הם נעלמו.
נטע סמנדר בת 10

והלכו לעבר האופק למקום בו יכלו לחיות רק שניהם יחד, בלי שאיש יגיד להם מה לעשות. אילן הרגיש שהאהבה שכל כך ציפה לה הגיעה פתאום משום מקום. הוא רצה לעצור את העולם ולהישאר כך לנצח עם לואיז.
רחל שמואלי בת 11

לעבר חבילות הקש, והרימו אותן לעגלה. ”יש לי הפתעה בשבילך!” אמר דודו של אילן, ”ההורים שלך עכשיו על מטוס בדרך לכאן, אתם תגורו כאן לכמה שנים”.ואכן אילן ומשפחתו גרו בקנדה עוד כמה שנים, וכשחזרו חזרה לישראל משפחתה של לואיז עברה לישראל.
ענבר רז בת 12

בום! פתאום לואיז ואילן נפלו לאגם. אילן הסתכל על לואיז וראה שהיא נהפכה למלאך. אילן שאל אותה:”את המלאכית השומרת עליי?” לואיז צחקקה ועלתה לשמיים. ”עכשיו הבנתי” הרהר אילן לעצמו,”בגלל זה לואיז התרחקה מהמים!”
שלי לרנר בת 9

הכל התממש ורק מחשבה אחת הידהדה בראשי, האם ישימו לב שברחנו? פתאום הבנתי הכל, אין צורך לברוח הרי האהבה הזאת לא תשתנה, אם זאת אהבת אמת אנחנו עדיין נאהב אחד את השני וכלום לא יפריד ביננו. הפסקנו לרוץ וחזרנו מחובקים ומאושרים יותר מאי פעם הביתה.
מיכל הימן בת 11

אילן פתאום פקח את עיניו וראה את הוריו מסתכלים עליו. ”אתה מתרגש לקראת היום האחרון של הלימודים?” הוריו שאלו, אחרי סיום הלימודים אמו בישרה לו:”מחר אנחנו עוברים לגור בקנדה שנתיים.”
יובל אינטרטר בן 10

נתכתב באימייל עד הקיץ הבא, לואיז לא הסכימה ועלה במוחי רעיון. אולי היא תבוא אלינו לישראל בקיץ הבא או שאני אבוא אליה. היא הלכה לשאול את הוריה והם הבטיחו לה שהם יסעו וכעבור 10 חודשים הם נפגשו שוב בישראל ונהנו מאוד.
חגי אמיתי בן 12