הזמן מנוי וגיליונות קודמים  |  צפה בגיליונות קודמים
  על אודות 'עיניים'  |    Einayim in my eyes  |    About Einayim
מערכת 'עיניים'  |  צור קשר
דף הבית
 
BrainPop


 
מבחר מהמשכי הסיפורים ששלחתם לגיליון 109 בנושא כאב
 
”נכון” צעקו המלחים ”אנחנו לא צריכים להיסתכן בזה שנמות בגלל שרב-החובל לא רוצה לשוט עוד קצת!!” המלחים הסתכלו על רב-החובל הסתכלו אחד בשני ותפסו בחוזקה אותו, ”עכשיו נשליט סדר חדש!” ”ואתה ג’יימס תתחיל בזה שתנקה את הסיפון!!!” וכך הם עגנו באי המבורך וניצלו.
יובל דרורי בת 8

הנסיכה יסמינה פתחה את מתנות יום ההולדת ומצאה מגילת קלף שבה כתוב: ”את מאומצת”. הנסיכה יסמינה הרגישה כאב בליבה, על שהוריה המאמצים שיקרו לה. הנה הכאב אמר המלךולא יסף עוד. כי הנסיכה יסמינה הייתה בתו האמיתית.
עינת קווקה בת 9 וחצי

פעם היה ילד חמוד בשם שלום. הוא היה כל כך חמוד שכולם נדבקו אליו ואהבו אותו. יום אחד נמאס לו הוא רצה שיעזבו אותו. אבל לא הצליח. כל צעד שעשה, הם הלכו אחריו אפילו אם הוא נהג במכונית, הם רצו אחריו. אפילו אם טס לירח הם טסו אחריו.
כרמל אילן בן 8

והיום הגיע! כל האורחים הגיעו, וכולם חיכו ליסמינה. המשרתת של יסמינה הגיעה:” היא מגיעה! למקומות! הדלת נפתחה ויסמינה נכנסה. עוד לפני שיסמינה חשבה: ”מה קורה כאן?” התנפלו עליה מפלצות והפחידו אותה. הם אמרו: ”חטפנו את משפחתה. יסמינה התחילה לבכות וכולם הורידו את המסיכות ואמרו: ”אפשר להתחיל במסיבת ליל כל הקדושים!”
שחר ויהלי פיקמן בת 9

בסוף החליטו להחביא את החבר של יסמינה, ג’ון. כשהיא ראתה שהוא לא בא היא התחילה לבכות, כשפתאום הוא קפץ מתוך עציץ. היא הפסיקה לבכות. באותו ערב הם התחתנו והם חיים באושר ועושר(אבל עם קצת כאב מדי פעם) עד עצם היום הזה.
נעה סטרשונסקי בת 10

וכעבור זמן מה צץ במוחו רעיון איך להכאיב ליסמינה, הוא חשב להגיד לכל המוזמנים לא לדבר עם יסמינה, היא תצעק עד שמיתרי קולה יעצרו לזמן ממושך. כך הציע שר התרבות למלך את ההצעה שלו הכריז ואמר: ”כך נעשה”, וכך קרה. כאב לה כאב נפשי(התעלמו ממנה), וכאב לה כאב פיזי (האוזניים).
רותם ויזר בן 10.5

...ואז פתאום קרא רב היועצים למלך. המלך התעצבן וחשב שזה עוד סתם רעיון. היועץ אמר: אני יודע מה צריך לעשות! מה?? שאלו אותו כל הממלכה, פשוט לא נכאיב ליסמינה אלא לא נגן אליה מפני הכאב. עברו שנים רבות והנסיכה יסמינה כבר הייתה מלכה ותמיד ידעה לעזור לאנשים שכואב להם.
שירה פייגין בת 8 וחצי

וראה שחברתה הטובה שיודעת את התשובה לא רשומה ברשימה. הזמינו אותה למסיבה והיא גילתה להם את התשובה: הנסיכה צריכה לטייל בעולם בלי שום משרתת למצוא לה חבר ולחזור עם חויות לביתה ולקבל את המלוכה. הנסיכה יסמינה הסכימה ואף אמרה שזה מה שרצתה לעשות כל ימי חייה ומיד ארזה מזוודה ונסעה לטייל.
גל רשף בת 11

ופתאום פער פיו, המלך והמלכה לא נמצאו ברשימה, ואז הבין השר מה קרה. המלך והמלכה לא באמת לא הוזמנו, הם רוצים לגרום לבתם כאב נפשי בגלל שלא באו ליום הולדתה. וכך באמת היה, הנסיכה למדה את הכאב והיתה למלכה טובה שהעם אהב וכיבד.
דורון גרצנשטיין בן 9

המלך החליט לבטל את יום הולדתה של יסמינה. יסמינה בכתה וכאב לה בכל הגוף כאב שמעולם לא חשה ואז היא הבינה שאביה עשה את זה לטובתה.
מיכל עבר-הדני בת 10

וכאשר שר התרבות עבר על רשימת המוזמנים צץ בראשו רעיון, הם לא יזמינו אף אחד ליום הולדת,וכך הנסיכה תרגיש כאב שאף אחד לא בא! כעבור כמה ימים יום ההולדת הגיע והנסיכה יסמינה הבינה מהו כאב אמיתי...
נעמה ינקו בת 11

ולמחרת כשהנסיכה נכנסה אל תוך מסיבת יום הולדתה, היא ראתה שכל המסיבה היתה לכבוד חברתה הכי טובה מרגרטה. הנסיכה חשה כאב מר. אך היועץ שמח מאוד-טוב לפחות עד שמישהו זרק עליו קערת תותים בשמנת.
טליה ניר בת 12