הזמן מנוי וגיליונות קודמים  |  צפה בגיליונות קודמים
  על אודות 'עיניים'  |    Einayim in my eyes  |    About Einayim
מערכת 'עיניים'  |  צור קשר
דף הבית
 
BrainPop


 
מבחר מהמשכי הסיפורים ששלחתם לגיליון 110 בנושא ברכה
 
לאחר ששמעו המלחים והנוסעים את הסיפור והבינו שמסוכן להפליג למפרץ המקולל החליטו לתפוס את רב החובל לקשור אותו ולהשיט את הספינה בעצמם לאי המבורך וכך יצילו את כולם. הם עשו זאת והגיעו לאי המבורך. פתאום התנפלו עליהם קבוצת שודדי ים. הם הבינו שהנזיר היה שודד ים שהתחפש לנזיר והפיל אותם בפח.
הדס פרץ בת 7

”איזה סידרה משעממת!! נו בחייך יניב! תעביר ערוץ!” רטנה נופר. ”השתגעת?! עכשיו זה כל המתח!” קרא יניב. ”אמ---א! יניב מעצבן אותי!” קראה נופר. ”אב---א! נופר מעצבנת אותי!” צעק יניב. ”תסתדרו בינכם!” ענו ביחד שני ההורים. ”אוף!” שני האחים שילבו ידים והפנו גב לשני.
נטע מרקס בת 11 ו-3 חודשיים.

המלחים התחילו להתווכח ביניהם. חלק האמינו וחלק לא. בינתיים הספינה נכנסה למפרץ המקולל. האח זכריה מיד הוציא סירת גומי קטנה. פתאום הספינה התחילה לטבוע. האח זכריה מיד קפץ לסירה ואיתו עוד כמה מלאכים זריזים. הספינה טבעה וכל אלה שניצלו ניצלו בזכות זכריה.
נעה סמט בת 10

”נכון” צעקו המלחים ”אנחנו לא צריכים להסתכן בזה שנמות בגלל שרב-החובל לא רוצה לשוט עוד קצת!!” המלחים הסתכלו על רב-החובל, הסתכלו אחד בשני ותפסו בחוזקה אותו, ”עכשיו נשליט סדר חדש!”, ”ואתה ג’יימס תתחיל בזה שתנקה את הסיפון!!!” וכך הם עגנו באי המבורך וניצלו.
עומר ברנע בן 10