הזמן מנוי וגיליונות קודמים  |  צפה בגיליונות קודמים
  על אודות 'עיניים'  |    Einayim in my eyes  |    About Einayim
מערכת 'עיניים'  |  צור קשר
דף הבית
 
BrainPop


 
מבחר מהמשכי הסיפורים ששלחתם לגיליון 111 בנושא קסם
 
מרקו החל למשש באימה את דפנות התיבה. כשמישש את תחתית התיבה, מצא בה כיס גמיש, שהיה גדול מספיק כדי להכיל אותו. מרקו נדחף אל הכיס, בדיוק בזמן שבו המתנדב מהקהל פתח את התיבה. המתנדב סגר שוב את התיבה, ומרקו יצא מהכיס. מעליו נפתחה שוב הדלת, ומרקו יצא, מחייך, אל אור הזרקורים.
ערבה לנדר שפירא בת 11

אני לא יודע כמה זמן שכבתי שם אבל לפתע נרדמתי.ולקחו אותי בתוך התיבה וכל רגע התנוענעתי ואז... קום כבר מרקו! אתה ישן כבר לפחות 15 שעות עכשיו השעה 12:00. נשמתי לרווחה והבנתי שכל זה היה רק חלום.
איה אילון בת 11

המתנדב סגר את המנעולים לאט, אבל מרקו לא הצליח לצאת מהתיבה. המתנדב פתח את התיבה, ומרקו עוד היה בפנים. המנחה סימן למרקו שהוא צריך להיעלם. מרקו נבהל. זו הפעם האחרונה שיוכל לעשות את הקסם. הוא נכנס לתיבה שוב, והפעם עבר. הוא שמח. כשסיים אבא שלו אמר לו רק: ”הצלחת, מרקו.”
ניבי זייברט בת 9

כשהיה בתוך התיבה שמע את קול אביו: בוא אני גוסס. . . ואז ידע מה לעשות: שניה אחר כך פרץ את התיבה באגרוף שלמד בחוג, יצא וחלף על פני המבטים המבוהלים של הקהל,ישר לחדר ההלבשה שם ראה את אביו שוחב על כורסתו. מרקו צלצל לבית החולים ואשפזו את אביו והוא הבריא.
אלה גרופמן בת 9

ובום, כשפתחו את התיבה הוא פשוט נעלם לפתע כולם נדהמו. איך זה יכול להיות? שמעו רחשים בין הקהל, בארון פשוט הייתה דלת שהובילה לחדר מתחת לאדמה!
דניאל לנדסמן בת 11

מרקו לא ידע מה לעשות איך לעשות, הוא לא הבין אם יש תחתית כפולה? או שצריך להסתתר? הוא החליט שהוא פשוט ישכב ולא יעשה כלום. עבר זמן דיי רב ולמרקו נגמרה הסבלנות הוא פתח את פתח הקופסא וראה קהל מריע לו הוא שמח והבין של מה שהוא צריך לעשות בקסם הוא... ככככלללללוווםםםםםם
רוני עינת בת 10 וחצי