הזמן מנוי וגיליונות קודמים  |  צפה בגיליונות קודמים
  על אודות 'עיניים'  |    Einayim in my eyes  |    About Einayim
מערכת 'עיניים'  |  צור קשר
דף הבית
 
BrainPop


 
מבחר מהמשכי הסיפורים ששלחתם לגיליון 112 בנושא כחול
 
האישה צעקה: ”רגע, בוא תראה”, הציר בא לאישתו וראה שכל הנוף השתנה.
יהונתן סמט בן 8

”חכה” צעקה האישה, הצייר נעמד במקום, ”מה?” הוא אמר בעייפות ונאנח. ”יש לי רעיון, ראה את הציור שלך, כמה הוא יפה, אולי תמכור את ציוריך ובכסף תוכל לנסוע ליבשת לקנות צבעים, בהם תצייר עוד ציורים, ותוכל לעשות זאת שוב ושוב” ומאז, כך פעל הצייר, בהנאה, עד יום מותו.
תומי שטוקמן בת 11

האישה הסתכלה על הציור, ומבט משונה נראה על פניה. היא רצה אחריו. ”יקירי”, היא צעקה, ”אולי תחשוב רגע בהיגיון? תחכה עוד 5 שעות עד שתהיה שקיעה, ואז תוכל להשתמש באדום הנדיר שרכשת”. ”כן, אבל להתחיל ציור חדש? רגע, זה רעיון ממש טוב!” וכך עשה, עד שנגמר האדום..
אוהד אבנרי בן 9 וחצי

כעבור זמן קצר, הגיע הצייר הזקן והמותש אל החוף. שם, בדרך נס, ראה הצייר גונים של ירוק וסגול על המים הזכים. ראשית, חשב הצייר שהוא משוגע ואינו בריא בנפשו. אבל אחרי שראה אפילו גונים של אדום, הבין הצייר מיד שזהו הסוד, ורץ לבשר לאישתו. מאז חייו על האי היו מלאי קסם.
שחר גלילי בת בת עשר

הצייר ישב על החוף והרהר. ’אולי מה שאשתי אמרה, נכון?’ חשב בלבו. ’אני יכול לצייר הרבה דברים, לא רק ים, אני יכול לצייר לפי הדמיון!’ הוא רץ הבייתה, התנצל בפני אשתו על כך שהעליב אותה וכשהתחיל לצייר דברים חדשים, גילה שהוא מצליח בכך הרבה יותר מאשר לצייר ים.
טל בוקס בת 3/4 9

”היי, תחזור!” קראה האישה, אך הזקן לא הקשיב והמשיך לרוץ. האישה קראה לו שוב: ”אתה יכול לצייר אותי, אני לא רק כחולה” והזקן השיב:”זה רעיון מצויין!”. הזקן לבש את סינרו והתחיל בציור. מאז, הזקן והאישה מציירים אחד את השני עד עצם היום הזה. מי יודע? אולי הם מציירים ברגע זה ממש...
דניאל קציר בת 10 וחצי

אחר כך הוא הלך לאישה וביקש ממנה סליחה. בהתחלה היא לא סלחה לו אבל אחר כך היא כן. אחרי שבוע האיש הזקן והאישה התחילו להתאהב באחד השני.ואז אחרי עוד שבוע הם התחתנו בשמחה!!!=] ואז האיש הזקן והאישה התחילו לצייר ציורים ממש יפים ביחד. הם קיבלו ביום 200 ש”ח על הציורים שמכרו!!
הדס אבידור בת 12

הצייר רץ ליער, היה לו רעיון. הוא ימעך פטל ודברים כחולים וכך יקבל צבע כחול. כל היום הוא אסף פרות כחולים, קטש אותם והכין צבע כחול. בסוף, אחרי שהתלכלך הוא הצליח להכין בקושי קצת צבע. כשחזר, אשתו חיכתה לו ואמרה שחבל שלא היתה כשהספינה הגיעה כי היא לא תוכל לבוא ארבעה חודשים...
יאיר שוורצפוקס בן 11