הזמן מנוי וגיליונות קודמים  |  צפה בגיליונות קודמים
  על אודות 'עיניים'  |    Einayim in my eyes  |    About Einayim
מערכת 'עיניים'  |  צור קשר
דף הבית
 
BrainPop


 
מבחר מהמשכי הסיפורים ששלחתם לגיליון 115 בנושא עיתונות
 
”אבנר מרחוב הדגנית פרץ לגן ילדים ולבית הספר ’מיזלטון’ ושם הוא גנב את כל כספי העובדים. ”לפתע הגיעו אל אבנר זוג שוטרים ולקחו אותו לחקירה. התברר שהוא בעצם רובוט שהיה מתוכנן להיראות תמים. המתכנת היה בעצם אייזיק, שרק התנהג כמו חבר ובעצם היה אויב מושבע.
שלי קרבצ’נקו בת 8

”חוק חדש! פאות לחיים! מי שלא שם פאות לחיים נחשב עבריין!” אבנר הסתכל על השלט וחשב ”מוזר... באמת ראיתי אצל האנשים משהו שונה. אפילו אייזיק לא דיבר איתי, אבל אני לא רוצה ללבוש פאות לחיים!” אייזיק פנה לעירייה בתלונה על כך וחוק פאות הלחיים הוסר.
עידן בן נפתלי בן 10

יועץ שר החינוך הציע הצעת חוק: מסיימים בית ספר בגיל עשרים ובנוסף ילדים הלומדים בבית ספר יסודי ילמדו עוד שלוש שעות. אנו שמענו מאנשים רבים שמועות על הרעיון, ואנשים רבים לא הסכימו להצעה וכעסו מאוד על יועץ החינוך שמנסה לשנות את עולמם של הילדים בבית הספר. מספר הורים דווקא מסכימים.
ירדן דוננפלד בת 8.5

”אבנר מרח’ הדגנית שדד את הבנק בשביל לתת אותו לעניים, בשוד נגנבו כמיליארד שקלים ובגלל אבנר עשרות אנשים פוטרו”. ”לא יכול להיות שזה אני! אתמול הייתי ברכבת בדרכי הביתה ולא עצרתי ליד שום בנק! אבנר הלך למשטרה והם ביררו וגילו שלאבנר יש אח תאום שעשה את זה.
שחר דרור-טבק בת 11 וחצי

אבנר הוא מרגל והוא רוצה להרוג את חברו איזייק. כל מי שרואה אותו מתבקש לא ליצור איתו שום קשר! למען ביטחונכם!אבנר לא היה מרגל. מי פרסם את השטות הזו? הוא שאל את עצמו. הוא הסתכל על הכותב וראה שזה אויבו המושבע רון. אבנר הלך לפרסם הודעה חדשה ”רון שקרן!”
דפנה פרידלר בת 9

היה כתוב בעיתון: חשיפה - הבחור שבגד בחבריו והצטרף לעבודה בבית-קפה, אף על פי שחבריו אמרו לו לא לעבוד שם. אבנר קליין בגד בחבריו בכך שעבד כטבח בבית-קפה למרות שחבריו אסרו עליו זאת. כל הרואה אותו מתבקש לא להתחבר איתו, למען המטרה שלא יבגוד שוב. מסתבר שעיתונים לא תמיד מפרסמים אמת, להפתעתו של אבנר.
יעל גלברד בת 9