הזמן מנוי וגיליונות קודמים  |  צפה בגיליונות קודמים
  על אודות 'עיניים'  |    Einayim in my eyes  |    About Einayim
מערכת 'עיניים'  |  צור קשר
דף הבית
 
BrainPop


 
מבחר מהמשכי הסיפורים ששלחתם לגיליון 117 בנושא כעס
 
לגבריאל היה רעיון. הוא זכר שבוריס מציית לו בכל מצב. כשהם הלכו לישון גבריאל קם מוקדם. כשבוריס פקח את עיניו גבריאל צעק עליו בקול רועם: ”בוריס! תכעס תמיד!” ומאז בוריס כועס בכל מצב ובכל זמן... וכמובן עובד מהר...
רוני לוי בת 8

פתאום צץ לגבריאל רעיון מבריק. הוא הלך לקן נמלים ומצא עשר נמלים גדולות ועוקצניות. אחר כך הוא חזר ושם את הנמלים לבוריס במכנסיים! ואז בוריס עשה מהר מהר את העבודה וכעס כל-כך עד שעשן יצא מאוזניו... ומאז הם החליפו תפקידים, בוריס כועס מכל מילה וגבריאל הוא שקט ורגוע.
טל לוי בת 8

ששום דבר לא יוכל להשפיע לרעה והוא בעצמו מצליח להשפיע עלי ואני לא יודע איך הוא מצליח. לו ידעתי הייתי פשוט מנסה להתעלם בדיוק כך אולי הוא יחשוב שאני מנסה להתחמק או משהו כזה ולכן הוא מצליח בזה, אני פשוט אנסה כמה שאני יכול להכעיס אותו ובטוח הוא יושפל.
אורי רוטשטיין בת 8 ותשעה חודשים

גבריאל הייתה ילדה מקסימה, היא לא ניסתה להרגיז אותי. היא ילדה יפה עם שתי צמות וכל מי שמדבר עליה כועס פתאום בגלל שהיא חיה כמו מלכה.
עילאי גבריאלוב בת 10.8

אז עלה במוחו של גבריאל רעיון: הוא יגיד דברים נעימים לבוריס ובוריס יתרגז. כי אם כשמנסים להרגיז אותו זה לא מרגיז אותו, אז כשינסו לשמח אותו, זה ירגיז אותו! גבריאל אמר לבוריס: ”אתה הנהג הכי טוב, ישנה שמועה כזאת. ”בוריס ענה בכעס: ”עכשיו כבר הרגזת אותי!” והתחיל לעבוד במרץ.
יואב פורת בן 8

גבריאל ניסה להרגיז את בוריס בכל מיני דרכים, אבל זה רק גרם לבוריס לעבוד לאט יותר. לבסוף גבריאל החליט שדיי, לא שווה לכעוס יותר ונהיה רגוע כל-כך שאפילו בוריס נראה רגזן לעומתו. הרכבת איחרה מאוד ושניהם פוטרו. אבל עם האופי החדש שלו זה לא היה משנה, גבריאל החליף מקצוע ונהיה מליונר.
טליה ניר בת 12

גבריאל ניסה להרגיז את בוריס שוב ושוב, אך לשווא. בוריס נשאר רגוע. פתאום, בוריס אמר: אני יודע שאתה רוצה להרגיז אותי, אבל למה? גבריאל אמר: אני רוצה שתזרז את הרכבת כדי שתגיע ליעדה בזמן. בוריס עבד מהר. אם כך היית צריך להגיד לי, אמר בוריס. בסוף, הקיטור לא התפוצץ, הנוסעים הגיעו בזמן ליעדם,והכל התנהל כשורה.
מיה ברוטפלד בת 10

לגבריאל היה חיוך על פניו. הוא הבין מה יעשה. כל השבוע היה שתקן וקר בדיוק כמו בוריס, עד שלבוריס זה נמאס והוא צרח ”בשם שמיים! תפסיק להתנהג ככה!” ומאז הוא היה ידידותי מאוד, התווכח בהנאה עם גבריאל על נושאים שונים והיה אחד העובדים המהירים ביותר בתחנה.
שי סלע בת 11