הזמן מנוי וגיליונות קודמים  |  צפה בגיליונות קודמים
  על אודות 'עיניים'  |    Einayim in my eyes  |    About Einayim
מערכת 'עיניים'  |  צור קשר
דף הבית
 
BrainPop


 
מבחר מהמשכי הסיפורים ששלחתם לגיליון 120 בנושא חלון
 
ממש פחדתי. רצתי לאזור המקלט החשוך שהיה בחוץ. עצמתי עיניים והתפללתי שאהפוך לאיש זאב. עכשיו אני אצא ואהיה איש זאב. אף אחד לא יוכל להזיק לי ככה.
ארז גבע בן עשר ושבעה חודשים.

נבהלתי עד מוות. האם זוהי האלמנה שכולם מדברים עליה? הסתכלתי עליה והיא רק חייכה אלי. התאהבתי בה מאוד אבל היא סגרה מיד את התריס וצעקה ”לך מפה כמה שיותר מהר” מיהרתי לביתי ומאז לא ראיתי אותה.
חנה מצקין בת 12

אני חושב שהתאורים עליה באמת נכונים כי היא פתחה את הפה ואמרה מילה מוזרה שלא הבנתי ופתאום היה פיצוץ. הועפתי למפל גדול, למזלי היה שם דיג והוא הציל אותי אבל הברקים המשיכו לרדוף אחרי עד שיום אחד נודע לי שהאלמנה מתה.
איתמר שטאל בן 9

הבנתי שזאת היא! ”אני חייב לבדוק מה קורה שם”, ניגשתי לדלת ודפקתי. האלמנה פתחה בפניי את הדלת ונכנסתי. לא ידעתי מה לומר היא הדהימה אותי ביופייה. לבסוף היא התחילה לדבר. היא סיפרה לי על כך שהיא בודדה, על שמאז שבעלה מת חייה קודרים כך שאני הבנאדם הראשון שהיא מדברת איתו מאז המקרה.
רחל שמואלי בת 12

היא לא אמרה כלום אך יופיה היה כה שובה לב ומבלי לשים לב הלכתי אל ביתה, כשנכנסתי ראיתי אותה ואת בעלה יושבים שם, שאלתי אותם מדוע הם אינם יוצאים מן הבית והם ענו לי שבגלל השמועות הם מפחדים לצאת מהבית. למחרת יצאתי איתם מהבית וכולם היו שמחים לראותם.
אביב זיו בן 12

זו היתה אישתי שנפרדה ממני!! אני רק נכה, היא לא רצחה אותי. ”הי” היא צעקה לי, ”הי” השבתי לה, כעבור כמה דקות צלצול בדלת שלי הפתיע אותי, אישתי לשעבר עמדה בדלת. התחלנו לדבר ובמשך הזמן חזרנו לאהוב אחד את השניה.
דוד קרן יער בן 10

זו היתה האלמנה, אני בטוח! היא סגרה את החלון מהר, אבל אני המשכתי להסתכל. כעבור כמה דקות היא יצאה מהבית עם תיק קטן ודחוס, ורצה. כיום, בבית, גרה משפחה עם שלושה ילדים, והאלמנה? אני לא יודע לאן היא הלכה.
נטע לוי בת 9 וחצי בערך

”אני לא רצחתי את בעלי!” פתאום היא צעקה ודמעות הציצו לה בעיניים ואז אמרתי ”אבל למה את סוגרת כל הזמן את התריסים”, ואז היא התקרבה אלי ואמרה לי בלחש ”שהחלון פתוח אני נהנת מהנוף אבל אני לא יכולה להנות כשבעלי מת ואז אין שום תועלת”
מיה הראל בת 8.5

”אה!!!” צרחתי. רעדתי וכל מיני מחשבות התרוצצו במוחי. מכשפה, אלמנה... אך לפתע באור החלונות ראיתי שהאישה הזאת, האלמנה, הייתה יפה. שערה השחור הגיע עד לרגליה, היא הייתה רזה אך עיניה נותרו כשהיו. ”שלום”, אמרה, ”אתה רוצה לשתות איתי תה?”, הנהנתי ברעד ונכנסנו. הביקור היה מוזר אך כעבור כמה זמן, אולי חודש, התחתנו.
שי סלע בת 11

ואחרי זה היא יצאה החוצה ולא ידעתי מה לעשות, אם לשמוח או לפחוד, אבל הבנתי שכולם טעו כי היא היתה זקנה מאוד ופניה מקומטות, ניגשתי אליה ואמרתי: ”רוצה מטריה?”, והיא ענתה: ”לא תודה בחור, אני אסתדר בעצמי”. היא הלכה באיטיות חזרה לביתה. עד היום אני זוכר את זה וזו היתה חוויה נעימה ומפתיעה.
נועה אבנר בת 9 וחצי