הזמן מנוי וגיליונות קודמים  |  צפה בגיליונות קודמים
  על אודות 'עיניים'  |    Einayim in my eyes  |    About Einayim
מערכת 'עיניים'  |  צור קשר
דף הבית
 
BrainPop


 
מבחר מהמשכי הסיפורים ששלחתם לגיליון 121 בנושא רחוב
 
ובראותה את הדמות השחורה יורדת, נפלטה לאירמה קריאת בהלה וסחרחורת תקפה אותה. לפתע, אימא ואבא הגיעו ושאלו: האם נבהלת אירמה? זה רק חלום!
יואב אמיתי בן 7

אירמה נדהמה. האישה שיצאה מהכרכרה הייתה העתק מוחלט שלה! אותם בגדים, אותו גובה, ממש שתי טיפות מים. השתקפות!, ”מה...” התחילה אירמה להגיד. אירמה הזיזה רגל. כך גם האירמה השנייה. היא חשבה על רעיון, ורצה חזרה לביתה. כשהסתכלה מעבר לכתפה, גילתה שאירמה השנייה רצה בכיוון ההפוך. אירמה צחקה ומיהרה הביתה, לישון.
ערבה לנדר שפירא בת 11

יצא גבר די נאה שנראה כאילו בא מהרנסנס. לא רציתי להתעכב שם כי לא הייתי קרובה לבית, החלטתי לחזור.’גלינג גלינג’ קמתי לפתע... ”אוי זה היה רק חלום” נאנחתי. בלילה הייתי בטוחה שראיתי שוב את אותו האיש הולך ליד חלוני, ”אני בטח סתם מדמיינת” חשבתי. האומנם?
רוני עינת בת 11

ואישה יפה עם פודל יצאה ממנו. היא הסתכלה על אירמה ואמרה: ”היי! את שם!”, ”את רוצה לעבוד בתור רוכבת הירח החדשה?” אירמה לא הבינה כלום אבל הסכימה. כעבור שבוע קיבלה אירמה בית יפה וקרן מקסימה של אור ירח. היא נעשתה רוכבת על וחיה באושר ואושר.
שי סלע בת 11

איש לבוש בשחור יצא ממנה, הוא התקדם לבית, מביט בחטף שאף אחד לא מסתכל וניכנס. עזרתי אומץ ונכנסתי גם אני אבל אז לפני שהבנתי מה קרה כאילו הירח המלא לועג לי התעוררתי ומאז בחלומותי אני צועדת לאותו בית מנסה להבין את פשר בית מספר 1777 ברחוב השתקפויות.
עדי ברוכיאן בת 11

אירמה אמרה: ”אני חושבת שאני שומעת עטלפים”.והיא צדקה היו שם הרבה מהם, היא חזרה הביתה ולא הצליחה לישון. בבוקר קמה וראתה שהכול היה חלום.
נועה אבנר בת 9 וחצי