הזמן מנוי וגיליונות קודמים  |  צפה בגיליונות קודמים
  על אודות 'עיניים'  |    Einayim in my eyes  |    About Einayim
מערכת 'עיניים'  |  צור קשר
דף הבית
 
BrainPop


 
מבחר מהמשכי הסיפורים ששלחתם לגיליון 123 בנושא לחם
 
האיכר החליט שמה שהוא יאכל זה את מה שיש. הוא הכניס לפיו את הלחם שנראה לו כמו לחם השובע, והיה זה לחם האמת! בת הטוחן נעצרה אל ידו, האיכר הביט בה ואמר: ”אני אוהב אותך”. בת הטוחן אמרה שהיא אוהבת אותו גם הם התחתנו וחיו באושר.
יובל טל בת תשע וחצי

האיכר ניגש אליה ואמר: ”את רוצה לחם, יש לי שלוש כיכרות לחם שהכנתי עכשיו”. בת הטוחן שלא אהבה בכלל את האיכר הסכימה מתוך נימוס והיא אכלה חצי מהכיכר הראשון. אחרי הטעימה האיכר הבין שזה היה לחם האהבה כי הוא הוא הרגיש שהוא אוהב אותה יותר ממקודם. והם חיו באושר ואושר עד עצם היום הזה.
אביתר לוי-סרי בן 11

התרגש מאוד הנער, לקח לחמנייה מהסל והציע לבת הטוחן לטעום מן הלחמניה. שניהם נגסו מהלחם לפתע הנער אמר: ”אני אוהב אותך ורוצה לחיות רק איתך.” בת הטוחן השיבה: ”אתה הוא אהבת חיי.” הם התחתנו וחיו באושר ואושר! האם אתם, קוראים יקרים יודעים מאיזה לחם אכל הנער?
נעה כהן בת 11

האיכר חתך חתיכה קטנה מכל לחם וגילה שיש בכל לחמניה פטיטים משונים. בלחמניה הראשונה היו פטיטים צבעוניים, בשניה אדומים ובשלישית שחורים. הוא אכל מהלחמניה הראשונה כי היא מרמזת על אוכל. הוא נתן לבת הטוחן את הלחמניה השניה כי היא מרמזת על אהבה. ונתן לטוחן את לחמנית האמת.
שירה מנצור בת 10

ניגש האיכר אל בת הטוחן והציע לה לטעום מן הלחמים. ”טיפש אחד!” אמרה לו בת הטוחן, ”לכן אני שונאת אותך! אני חולה בצלייק! אני רגישה לגלוטן! ואתה לא זוכר!” הבין האיכר וביקש סליחה. כעבור כמה שנים, בחתונה שלהם, הגישו לחם ללא גלוטן.
טליה ניר בת 13

הוא לקח נייר וחילק אותו לשישה חלקים, והדביק על כל חצי פרוסת לחם. הוא ביקש מבת הטוחן לטעום.הבחורה עוותה פניה וטעמה מהלחם הראשון וחשה פרפורי אהבה בבטנה. לחם שני טעמה ושבעה לעולמים. אחרי השלישי לא יכלה לשקר ואמרה ”אני אוהבת אותך”. גם אני אותך אמר וגוש נגול מגרונו. יום הכלולות נערך למחרת.
טל עדני-ניר בן 9

האיכר לקח את אחת החלות ופתאום הוא ראה שכתוב עליה בשוקולד ”אהבה”. הוא הרים את שתי החלות הנותרות וראה שגם עליהן כתוב בשוקולד. על אחת ”שובע” ועל השניה ”אמת”. הוא לקח את חלת האהבה והזמין את בת הטוחן לאכול אותה. הם התאהבו ומאז הם חיים באושר ואושר וכמובן שאכלו את החלות.
מעיין בן סימון בת 9

אשתו נכנסה למעבדה ונדהמה לראות שעל גוף הדוקטור צמחו שערות והוא החל ללכת על ארבע ולהשמיע צווחות. היא ניסתה להרגיע אותו ואף התחננה שיחזור לעצמו. הדוקטור הלך כפוף אל מכונת הכתיבה וכתב לה כך: ”הכל סביב קשקוש. אני על סף יאוש. מאושרים ממני הקוף והיתוש שחיים חיים ללא טשטוש”.
לירי כרמל בת 10.5