הזמן מנוי וגיליונות קודמים  |  צפה בגיליונות קודמים
  על אודות 'עיניים'  |    Einayim in my eyes  |    About Einayim
מערכת 'עיניים'  |  צור קשר
דף הבית
 
BrainPop


 
מבחר מהמשכי הסיפורים ששלחתם לגיליון 126 בנושא ריגול
 
פתאום אני שם לב שאמא פתחה את הדלת: ”דניאל! למה אתה לובש את המעיל של אבא? ולמה כל המכוניות מפוזרות? מאיה, תורידי תכף ומיד את הכובע של סבתא!” ”אבל אמא” אמרתי ”אני מרגל אחרי מאיה...” ”שום אבל, אתם באים עכשיו למטבח.” כנראה שנצטרך להמשיך את המשחק בפעם אחרת.
תמר אפק בת 11

נהג המונית רואה אותה ועוצר לה. היא נכנסת למונית ואומרת: ”לשדה התעופה בבקשה!” הנהג מתחיל לנסוע. כשאנחנו מגיעים לשדה התעופה היא אומרת לי: ”זה שלך?” ומראה לי את הטלפון הנייד שלי. אני לוקח את הטלפון ואומר לה: ”כן!” היא אומרת לי:” שככת אותו בבית הקפה!”.
גלי פרידמן בת 11 ו9 חודשים

הוא התעורר בבהלה וראה מול עיניו את האישה שעקב אחריה. היא חייכה אליו. ”אני רוצה להודיע לך שעזבתי את ארצי ואני רוצה לעבור לצד שלכם. אוכל להצמיד מכשיר ריגול אל בגדי וכך תוכל לגלות את סודות האויב!” שניהם הלכו למנהל רשת הריגול והוא אישר. בזכותה הם הביסו את האויב.
נועה ל בת 12.5

אני נוסע אל תחנת הרכבת צפון. היא עוצרת מונית ונוסעת אחרי. אני רץ אל הארוניות. יש לי פתאום תחושת בטן, ואני רץ אל ארונית 666 ומכניס את הקוד 333. בארונית יש תיק של חומרי נפץ. אני קורא למשטרה ואומר להם לתפוס אותה. יום אחרי זה היא כבר הייתה בבית הסוהר.
אורית שחר בת 10

היא רדפה אחרי המונית, ונדרסה על ידי אוטו אחר. היא הייתה צריכה להזהר לפני שרצה לכביש.
תיאו דן הופמן בן 8

”וקאט! לזה אתם קוראים סרט?! ”שאל בקול רגוז הבמאי. ”את, רוצי בכעס, אנחנו לא דרמה, אז תורידי את הדמעות! ואתה, תפחד, תבהל, אל תהיה גזע עץ חלול! ואנחנו עושים את זה עוד פעם! ואקשן-”
תמר ליכטינגר בת 12

אני מבקש מהנהג לעצור (הוצאות נסיעה 5 אירו). אני יוצא למדרכה ומולי היא מגיעה. ”לא טוב!” היא קוראת לעברי. ”ותפסיק להקליט הכל תכבה את המכשיר. אתה קורא לעצמך בלש? 0! לא... שוב פעם נכשלתי במבחן להתגנבות ולעיקוב. טוב, תמיד יש פעם הבאה...
תמר ליכטינגר בת 12