הזמן מנוי וגיליונות קודמים  |  צפה בגיליונות קודמים
  על אודות 'עיניים'  |    Einayim in my eyes  |    About Einayim
מערכת 'עיניים'  |  צור קשר
דף הבית
 
BrainPop


 
מבחר מהמשכי הסיפורים ששלחתם לגיליון 132 בנושא שלוש
 
הגדי הגדול שמע את מה שאמרו שני אחיו לזיגומר והתחבא. הוא לקח צמר ויצר בובה של גדי גדול, קטף ענף והרכיב עליו את הבובה. אז דחף את הענף עם בובת הגדי כדי שיתקדם על הגשר. הטרול קפץ על הבובה ובלע אותה. טעם הצמר עשה לו בחילה והוא נפל לנהר וטבע.
איתי קלאוס בן 6

הגדי ידע מה קרה והוא אמר: חכה לאחי הגדול הוא יספיק לך ליותר זמן. הטרול חיכה והוא מחכה שם עד היום.
נועה פרז בת 9

זיגומר התחיל לרעוד ואיתו גם האדמה פתאום התקרב הגדי הגדול מעך את זיגומר והעיף אותו למקום אחר ומאז כל החיות גרות בשקט ושלווה ללא הפרעות.
איתמר ספיר בן 9 1/2

הגדי הגדול לא רק היה הגדול, אלא, היה החכם מכולם. הוא ניחש את מה שהבטיחו אחיו לטרול והחליט לרמות את הטרול: הוא בנה מהשלג דמות שהייתה דומה לו ודחף אותה לגשר. הטרול השמח קפץ על הדמות, אך השלג נמס והוא החליק ונפל לנהר. ומאז הוא אף פעם לא מפריע להם לחצות את הגשר.
יעל ליפמנוביץ’ בת 12

זיגמור חיכה וחיכה וחיכה... עד שנירדם. לפתע התעורר בגלל רעש מחריש אוזניים! זה היה הגדי הגדול שהרעיד את האדמה בהליכתו וזיגרמור ניבהל וברח. כעבור שנה הגדיים קיימו את הבטחתם וחזרו אל הבית של זיגמור ולא מצאו אותו. אז הם חזרו לביתם.
יונתן עציון רוזנברג בן 11

הגדי הגדול הגיע ובאמצע הגשר קפץ עליו הטרול :”אתה לא יודע מה החוק, מי שעובר בגשר יאכלו אותו.” הגדי הגדול שהיה פי שלוש חזק ממנו התנער ואכל אותו.
עדי בר שי בן 10

כעבור מספר דקות הגיע לבסוף הגדי הגדול. הטרול התרומם מן המים על מנת לטרוף אותו, אך לפני שהספיק לפצות את פיו דחף הגדי גדול המימדים את הטרול חזרה לנהר והמשיך בדרכו. מאז הגדיים חיו באושר ועושר, התחתנו ואף הביאו ילדים, אך הטרול לא, כי הרי הוא לא ידע לשחות!
רון גבע בן 13

הגדי הגדול ירד מההר ופסע לעבר הגשר. התקדם הגדי הגדול עד אמצע הגשר ודרך בטעות על זיגומר. הגדי עבר בנחת על הגשר בלי הפרעת הטרול.
ניצן שחר בת 9

ואז הגדי הגדול ראה את הטרול שהולך להתחבא וקפץ למים ושחה. הטרול הגדול חיכה לו וחיכה לו ובכלל לא ראה שהגדי הגדול כבר עבר. ואז בא הדוב הגדול והטוב, ואכל את הטרול, והגדיים כבר לא הבטיחו הבטחות שהם לא יכולים לקיים. וזה הסוף.
יעל פורת בת 6 וחצי

הגדי הגדול הגיע לגשר ועצר. חשב לעצמו :”הגשר הזה לא יחזיק אותי.” הוא הסתכל על הנחל: ”הנחל לא כזה רחב. אוכל לעבור אותו בקפיצה אחת.” ברגע שהטרול התכוון לקפוץ על הגדי, הגדי קפץ והטרול פיספס ונפל למים. הטרול טבע ושלושת הגדיים היו שוב ביחד!
חנה מצקין בת 13

הגדי הגדול הגיע לגשר, וזיגומר כבר חיכה לאכול אותו.אז הגדי עלה על הגשר, התקרב למחבואו של הטרול, ופתאום הגשר חרק מצעידותו והתרסק למים הגועשים וסחף איתו את הטרול. הגדי הספיק לחצות ונפגש עם אחיו.
טל תירוש בן 12

הגדי הגדול הגיע לגשר, הוא ראה שהגשר קטן מידי... הוא דילג במהירות על הגשר, הטרול התכונן להסתער על הגדי, אבל הגדי קפץ עליו והטרול מת. מאז אין אפילו חיה אחת שמפחדת לעבור על הגשר הזה.
חן תירוש בן 12