הזמן מנוי וגיליונות קודמים  |  צפה בגיליונות קודמים
  על אודות 'עיניים'  |    Einayim in my eyes  |    About Einayim
מערכת 'עיניים'  |  צור קשר
דף הבית
 
BrainPop


 
מבחר מהמשכי הסיפורים ששלחתם לגיליון 137 בנושא מהפכות
 
עד שפתאום קפץ ילד וצעק: אפשר?המדענים וההסטורינים אמרו לא והדוקטור אמר כן. הם קפצו יחד ותוך כמה שנים הם הפכו להיות ההסטריונים המצליחים בעולם.
אור ברימן בת 8 וחצי

ילד אחד הרים את ידו ואמר: אני מוכן להיות המתנדב, ואני מבקש שתחזיר אותי לארץ ישראל לפני 2000 שנה, בזמן מרד המכבים. יש לי תנאי אחד: שתבטיח לי שכשאני אחזור לעבר אני לא אעלם מהעולם ושגם העולם שפה לא יעלם.
איתי קלאוס בן 6.9

”טוב, אם אף אחד לא מתנדב אני אכנס בעצמי” אמר הדוקטור. הוא קפץ אל תוך המכונה, ומאז ועד שנת 2195 אף אחד לא ראה אותו.
עדי ברשי בן 10

אף אחד לא הצביע, דממה גדולה השתררה באולם. הדוקטור נאנח ”אם אף אחד מכם אינו מוכן לעשות זאת, אני אעשה.” הדוקטור התיישב על הכיסא, הביט במבט חודר בכל העיניים הנעוצות בו, לחץ על כמה כפתורים - ונעלם.
גל שחר בת 9

ואז נכנס לחדר איש עם שפם וזקן ארוך וירוק ואמר: ”אני אנסה להיכנס למכונה”. מיד התחילו מהפכות ומהומות בחדר ורבו האם לתת לו להיכנס או לא?ואז הוא אמר: ”באתי מהעתיד למהפכה הזאת”.
אריאלה ימיני בת 9.5

בסופו של דבר נמצא מתנדב אמיץ. הדוקטור כיון את המכונה ולחץ על הכפתור. בזזזז, נשמע רעש, המכונה נשברה ויותר לא מנסים לנסוע בזמן.
דניאל ויס בת 9

”המצאתך יכולה לשנות את מה שיקרה בעקבות תיקון העבר אך את הלקח שכבר נמצא לא נוכל למחוק ותמיד נזכור את המהפכות שהיו גם אם ההמצאה תעבוד”. החלו התלחששויות. הדוקטור אמר ”רק לפני זמן מה התלהבתם. היא תשנה מה שבמטרתה” כשהדוקטור מת נכתב בצוואתו שהזכויות על ההמצאה עוברות לדוקטור, שבזכותו הבין המון.
מיקה דנון בת 10