הזמן מנוי וגיליונות קודמים  |  צפה בגיליונות קודמים
  על אודות 'עיניים'  |    Einayim in my eyes  |    About Einayim
מערכת 'עיניים'  |  צור קשר
דף הבית
 
BrainPop


 
מבחר מהמשכי הסיפורים ששלחתם לגיליון 138 בנושא סבא וסבתא
 
סבא חיים הוא סבא מלא אור וחיים ותמיד יש לו דברים חיוביים לומר. על הציורים שלי, על איך שאני עושה שיעורים ועוד הרבה דברים. תמיד סבא חיים לוקח אותי לטיולים, אבל בעיקר בצפון אני לא אמשיך לספר לכם עליו כי יש עוד הרבה דברים לומר עליו.
יהודית בראף בת 9

סבא חיים הוא רציני אך כשמצחיקים אותו הוא מבדח.
מרים עמר בת 8

סבא חיים הוא גבוה מאוד ורזה ובכלל לא אוהב תה. יש לו סיפורים מכל הזמנים אפילו מאתמול או מלפני שנה שנתיים או מאז שהוא היה ילד והכי חשוב כולם אמיתים. לפעמים כיף אצלו ולפעמים קצת משעמם כי יש סיפורים שפשוט נמשכים ונמשכים אבל זה סבא חיים וככה זה איתו.
דנה פלג בת 10 וחצי

סבא חיים מאריך ימים. תמיד כשהוא חולה הוא אומר מילות קסמים ויום למחרת הוא בריא. (סבא כבר מת, אבל בצוואה שלו הוא כתב את מילות הקסם).
צור כהן בן 8 וחצי

הוא מאוד זקן הוא בן 120 (לפחות), אבל הוא מתנהג כמו מישהו בן 30 (ואולי אפילו פחות הולכים איתו לבלות בלונה פארק אבל לא כל יום והולכים לקניון לקנות מתנות אותו אני הכי אוהבת את סבא חיים הזה הנחמד והבליין.
עומר עמית בת 10 ושבוע

סבא חיים הוא שילוב של כל הסבים והסבתות שלי: יש לו סיפורים משוגעים, אך הוא פוחד משדים והאוכל האהוב עליו הוא מרק עוף עם קניידלאך.
הדס גייר בת 10

הוא נפטר.
אהד אמון בן 11 וחצי

סבא חיים הוא פעלולן! כל יום הוא עושה פעלול אחר, לא משנה מה מזג האויר ולא משנה כמה הפעלול מסוכן אני חושבת שבקרוב תהיה לו תוכנית טלויזיה: הסבא הפעלולן!
אחינעם גלעדי בת 9

הוא סבא מפוזר! למשל,יום אחד בשתים לפנות בוקר הוא העיר אותנו ואמר: ”קומו, מאוחר. כבר שתים בצהריים”. אנחנו ענינו לו: ”לא, עוד לא 7 בבוקר. בסוף גילינו שאנחנו צדקנו. איזה סבא מפוזר!
אור ברימן בת 8 וחצי

סבא חיים לא מצחיק, אלא רציני, הוא לא פוחד מכלום, ותמיד חם לו(גם בחורף).
עשהאל גור לביא בן 10 וחצי

סבא חיים הוא סבא שכועס כל הזמן. כשהוא אוכל משהו שלא טעים לו הוא צורח על סבתא: ’’למה הכנת את זה??!!’’ אם הפלתי משהו הוא כועס עלי. כל השכנים מתלוננים בלי הפסקה.
שחר קורן בת 8

סבא חיים זקן מאוד, בן 151. הוא יושב בכסא גלגלים מיוחד ולא יכול לזוז, אבל אני אוהב אותו מאוד בגלל שיש לו הרבה סיפורים מעניינים על ילדותו.
אלעד דגני בן 7.5

סבא חיים הוא ספורטאי. הוא משחק איתי כדורגל, כדורסל וטניס, מתי שאני רק מבקש (ואחר כך הוא מתפלא שכל היום תפוס לו הגב).
נטע רוזנברג בן 11 וחצי

סבא חיים הוא שונה. אני יכולה רק להתפלל, כי זה לא מנומס לפתוח קברים...
שלי קרבצ’נקו בת 9

בגלל שהוא היה סבא שבחיים לא מת (בן אלמוות). בגלל זה קוראים לו חיים. בשנת 9999 רצחו אותו, אך הוא לא מת וחזר לחיים. עד היום סבא חיים חי.
אולי כשר בן 8 1/4