הזמן מנוי וגיליונות קודמים  |  צפה בגיליונות קודמים
  על אודות 'עיניים'  |    Einayim in my eyes  |    About Einayim
מערכת 'עיניים'  |  צור קשר
דף הבית
 
BrainPop


 
מבחר מהמשכי הסיפורים ששלחתם לגיליון 142 בנושא מתוק
 
השובבים של השכונה גנבו את הממתקים. אמא שלי סיפרה לי אתמול שאתמול הם באו אליה עם עששת וחורים.
ליבי שנטל בת 7

יעל התרגשה: ”מחר אמא שלי תבדוק אותנו היא רופאת שיניים” הזכירה. אביחי נראה מפוחד. ”אביחי, מה קרה? משהו מפחיד אותך?” שאל רועי. אביחי הרכין את ראשו. ”אני רוצה לגלות לכם סוד” אמר.”אני...מפחד מרופאי שיניים”. לאחר מכן שתק והתיישב. ”אביחי, אתה אמיץ!” אמרו חבריו. אביחי הבין שחבריו מנסים לעודד אותו ואמר:” אני לא מפחד!”.
נועה רייסנר בת 7 וחצי

נכנס איש מסתורי למפעל ואמר לכל העובדים שכעת הם יכולים לצאת להפסקה. העובדים המותשים יצאו מהמפעל, וברגע שיצאו, עצר האיש המסתורי את המכונות ומילא דליים גדולים בשוקולד! כשסיים, החליף את השוקולד בתרד ונמלט! השוקולד נמצא בתהליך השמדה, על מנת להרוס את הנאת ילדים! המשטרה חוקרת את העניין למציאת השוקולד,אי לכך, עובדי המפעל נחקרים.
נועה ירון בת 10

...”עכשיו הלכתי לחנות הבגדים ורציתי לתת עודף לשכנה והכסף לא שם!” רועי אמר לאימו: ”אמא, תרגעי, הכסף אצלי, ”הוא אמר ברוגע, רק רציתי לעזור. ”יש!!!רועי תמיד אדע שאני יכולה לסמוך עליך!”
יערה געש בת 9

”אמא שלי סיפרה לי על זה. יש לה חבר, גם רופא שיניים, שבזמן האחרון נהיה קצת מטורף והוא גנב את כל הממתקים. אבל היא דיברה איתו, והוא הבטיח להחזיר את הממתקים, לאחר שהוא יהפוך אותם ליותר בריאים” ואכן, כך היה ומאז יש הרבה יותר ממתקים שאינם מזיקים לשיניים.
הדס גייר בת 10

יום אחרי הגנבה הכל היה כרגיל חוץ מבמרפאת השיניים. בא מטופל עם הרבה מאוד חורים ולכלוכי שוקולד. בסתר התקשרה אמא של יעל למשטרה וכשהמשטרה הגיעה נתפס גנב השוקולדים, שהיה לא אחר מאשר שומר השוקולד.
דריה אפג’אן בת 8 וחצי

ויעל ממשיכה: ”אתמול בא איש עם המון שאריות שוקולד בפה ואמי ראתה שבידיו שקיות המלאות בטופי וסוכריות והיא חשדה בו היא ראתה גם במפעל דרך התוכנה של המצלמות ששער האיש היה ג’ינג’י”. יעל הלכה .כולם נאספו בבית של יעל והיא המשיכה לספר ”בסוף מכרו את המפעל לאמי ואביך הפך לרופא שיניים".
שירה גלר בת 8 וחצי

מה, אמא שלך גנבה את השוקולד? למה, תהה ירון, כי נמאס לה לנקות שינים בגלל השוקולדים? ככה תוכל לעבור למקצוע האמיתי שהיא רצתה להיות בו היא רצתה להיות אסטרונאוטית.
הראל בר בן 9

...ויעל לוחשת לחבורה כממתיקה סוד: ”אמא שלי - רופאת השיניים אומרת שממתקים מזיקים לשיניים -וכך גם המפעל לייצור ממתקים של אבא שלך”, היא אומרת לירון ומספרת: ”היא אספה את הממתקים במפעל,” הילדים נעצו בה עיניים כועסות. ”תעזרו לי לפתור את התסבוכת כדי שהכל ייגמר בסיום מתוק וטוב...”
רותם כהן בת 11.5