הזמן מנוי וגיליונות קודמים  |  צפה בגיליונות קודמים
  על אודות 'עיניים'  |    Einayim in my eyes  |    About Einayim
מערכת 'עיניים'  |  צור קשר
דף הבית
 
BrainPop


 
מבחר מהמשכי הסיפורים ששלחתם לגיליון 145 בנושא מהירות
 
ראיתי את המשתתפים. הראשון: דיגורי ראש צב, השני:מיכאל בר זחילה, השלישי:אסלן מסע כבד. אלה המשתתפים. אופסי! לא אמרתי את האחרונה!! האחרונה... אתם לא תאמינו לי, האחרונה היא שלווה מנוח הקשישה. עיני רעדו וקפצו,לא ידעתי מה עומד לקרות. ”גברת מנוח ואסלן מסע כבד,” ”החתיך!” הוסיף בכעס אסלן, ”מנצחים בתיקו!”
נועה רייסנר בת 7 וחצי

ואז היא באמת שברה את השיא!היא באמת הייתה בכושר שיא! היא הייתה במהירות 24 קילומטר לשנייה! היא הפסידה אבל היא רצה במהירות שיא ולא הצליחה לעצור, היא רצה עד האולימפיאדה וניצחה בה!
אריאל ימיני בת 10

לסבתא מנוח מלאו 80 והמשפחה רשמה אותה שוב לתחרות. כשסבתא הגיעה לתחרות קרא השופט לקו הזינוק בבקשה, סבתא התחילה ללכת ובזמן שהלכה הספקתי לקום בבוקר, לאכול, ללכת לבית הספר, לחזור, לאכול ארוחת צהרים, ללכת לים, לחזור, לאכול ארוחת ערב וללכת לישון. כשהתעוררתי רצתי לטלויזיה וראיתי את סבתא מנוח מנצחת בתחרות.
נעם נוה ליטוין בן 9

ואכן, בשנת 2013 באה שלווה להתחרות על התואר. איתה התחרה סליפי ישנונוביץ’ מרוסיה. התחרו השניים, ומה הפלא - סליפי ניצח עם שיא של 40 שעות בדיוק! ניסתה שלווה לתפוס אותו ולשבח אותו, אבל לא הצליחה - הרי סליפי היה צריך לפרוק את כוחותיו באיזהשהו מקום...
שלי קרבצ’נקו בת 11

גברת שלויימילאוב הכניסה לתיקה של גברת שלווה מנוח תרמיל ריחוף שיאיץ את מהירותה ויגרום להפסדה המיידי. ואז, המנחה אמר: ”צאו לדרך” ומתוך ריחוף קל וקרטוע קטן נתקעה גברת מנוח באוויר באמצע הדרך ולא יכלה לזוז במשך 27 שעות. לבסוף הצליחה לרדת, הלכה לקו הסיום הוציאה לגברת שלויימיאלוב לשון, וניצחה.
אופק בר יוסף בת 12 וחצי