הזמן מנוי וגיליונות קודמים  |  צפה בגיליונות קודמים
  על אודות 'עיניים'  |    Einayim in my eyes  |    About Einayim
מערכת 'עיניים'  |  צור קשר
דף הבית
 
BrainPop


 
מבחר מהמשכי הסיפורים ששלחתם לגיליון 146 בנושא צחוק
 
ואז מומו התעורר ויצא לבמה, זה היה רק חלום הוא חשב וחייך.
גיא זלצר בן 10.5

מומו הסתכל אל הצד השני של השולחן, בו מונח עיתון. הוא קרא שמבוקש עובד בחנות הקסמים. הוא חשב לנסות את מזלו שוב. ביום שאחרי, הוא נכנס לחנות והתקבל. הוא ראה עוד עובדת. ”מתילדה?” הוא שאל. ”מומו?” היא ענתה.” ”חשבתי שלא אראה אותך יותר!” אמר מומו. ”מאוד התגעגתי!” אמרה מתילדה.
אורי נוי-מן בן 11

מומו רצה למצוא את מתילדה ולראות מה איתה. הוא לא הצליח לדמיין מה היא עושה, ואם היא זכרה את יום הולדתו. מומו חיפש וחיפש ובסוף מצא את כתובתה של מתילדה וראה שגם היא עצובה וצריכה קצת עידוד. וככה עד היום הם חיים באושר ועושר עד עצם היום הזה.
יואב קושניר בן 10 וחצי

האמת שהיא זכרה אותו טוב מאד. היא גם ברחוב כמוהו. יום למחרת הלך מומו כרגיל למרכז העיר. ושם ראה את מתילדה עושה פעלולים ורץ אליה.
מיקה בוגר-שוחט בת 9

פתאום הוא התעורר, ומצא את עצמו באוהל הקרקס ושמע את מרסל צועק: ”עוד 30 דקות להופעה צריך להתארגן”. הוא אמר לעצמו איזה יופי הכל היה חלום.
אורי שקד בן 12 וחצי

והנה מומו, בביתו המפואר, מוצא את עצמו מתעורר בבהלה מחלום נורא. ”איזה מזל שזה היה רק חלום רע אחד”, אמר, וחזר לישון ביחד עם אשתו, מתילדה מהקרקס.
לירי זלץ בת 12 וחצי

קודם כל בשביל להכין את החולש קחו 5 קשישים ערבבו אותם ביחד 80 שעות תוסיפו סוכר ודבק סלוטייפ, והופ החולש מוכן עכשיו נחזור למשחק שלנ.
יובל אלקלעי בן 10