הזמן מנוי וגיליונות קודמים  |  צפה בגיליונות קודמים
  על אודות 'עיניים'  |    Einayim in my eyes  |    About Einayim
מערכת 'עיניים'  |  צור קשר
דף הבית
 
BrainPop


 
מבחר מהמשכי הסיפורים ששלחתם לגיליון 147 בנושא שמש
 
היה היו ילד וילדה ששמם דני וסיגל. יום אחד, הם הלכו ליער כמו תמיד ופתאום ראו שהשמש נעלמה... ”היכן השמש?”, שאלו אחד את השני והלכו לפרופסור שלום. פרופסור שלום הסביר להם שיש ליקוי חמה. ”ליקוי מה??” פרצו שניהם בצחוק, ”ליקוי חמה” אמר והסביר שאחת לכמה זמן השמש נעלמת.
ליאור גבר בת 9

שבועות רבים העדר חיפש אותו, עד שיום אחד אביו של ג’ורג’ הגיע למקום חשוך וקודר, אפילו יותר מביתם. הוא כמעט התייאש. זה היה לקראת יום השמש, אחרי יום השמש שג’ורג’ נעלם. אבל אז הוא ראה את ג’ורג’ עם האיילים של סנטה קלאוס רוכב על הרוח, וזה היה חג המולד הראשון של העדר.
צוף קרינר בן 9.5

ג’ורג ראה שהשמש לא זורחת ואז הוא יצא לחפש אותה אל עבר ההרים הגבוהים. כשהגיע לפיסגה שר שירים שמחים לכבודה וביקש ממנה לזרוח. השמש שמחה והסכימה מיד לזרוח וכל הסוסים שמחו שוב ביום המיוחד.
יובל תמיר בת 6

פתאום השלג התחיל לעלות וכולם כמעט טבעו בשלג. פתאום ראו את ג׳ורג׳ ואז השלג התחיל לרדת.
עמית אדלר בן 10

הסוסים רצו בדהרה ועברו :נהרות,ההרים, פרדסים, ערים, ימות ונחלים. ופתאום ראו את ג’ורג’ משתזף לו בשמש, שמחו מאוד וחיו שם באושר ואושר עד עצם היום הזה.
לאל יערי בן 9וחצי

הסוסים לא ידעו הוא שג’ורג’ נחטף על ידי אויב השמש כי היתה לו תוכנית להשבת השמש. השמש היא בעצם אפולו אל השמש שאהב מאוד את האופטימיות של ג’ורג’. לפני הרבה שנים לא היו בארץ עננים. העננים היו מזימה של אויב השמש . אחרי שעה הסוסים הצילו אותו. ומאז השמש זורחת תמיד.
עדו אוריון בן 1/2 11

יום אחד כל הסוסים ראו ראש, שאמר: אני השד הגדול שחטף את ג’ורג’ ואת השמש. אחרי כמה זמן נולד לג’ורג’ אח וכאשר הוא גדל הוא הלך להציל את ג’ורג’, אך גם הוא נלכד. בהמשך בא סוס עצוב, שניצח את השד. אז כולם נפלו מהשמים והשמש זרחה תמיד.
נועם גילת ומעין פורטל בני 9

ואז הסוסים גילו כד עם ציורו של ג’ורג’, מוסתר בין העצים. הם ראו בתוך הכד עין, שמצמצה. הסוסים נבהלו וראו שמתוך העין יוצאת קשת והם טיפסו עליה והגיעו לעננים. שם הם מצאו את ג’ורג’, מלך השמיים. והם חגגו וביקרו אותו כל יום שמש, פעם בשנה.
דן אביב בן 11.5

ולפתע ג’ורג’ התעורר וראה שהחגיגות בעיצומן. היום היה יום אמצע הקיץ.
יסמין במברגר בת 10

הם חיפשו את ג’ורג’ ולא מצאו אותו. פתאום התחיל לרדת שלג, זה היה שלג קשה מאוד. כעבור שנה חשבו שג’ורג’ מת ועשו חג מיוחד לזכר ג’ורג’. כולם היו שמחים וקצת עצובים בגלל ג’ורג’ שמת. יום אחד ג'ורג' חזר...
אוריה סמורי בן 9 וקצת