הזמן מנוי וגיליונות קודמים  |  צפה בגיליונות קודמים
  על אודות 'עיניים'  |    Einayim in my eyes  |    About Einayim
מערכת 'עיניים'  |  צור קשר
דף הבית
 
BrainPop


 
מבחר מהמשכי הסיפורים ששלחתם לגיליון 149 בנושא ירח
 
פתאום, הופיעה בחלומותיהם של כל האנשים אלת הירח, שיצאה ממחבואה אשר בירח ואמרה, למה אתם רבים? איזה שטויות לסחור בשטחי ירח, פשוט תפסיקו את החברות והירח ישאר לכולם!
נוגה חיון בת 7.5

פתאום הופיע חייזר עצום מימדים ואמר: אני באמת מי ששולט בירח. אני חייזר ירח שהקים עיר שלמה וטכנולוגית מתחת לירח. אני אמכור לכם את שטחי העיר התת קרקעית הזאת בתנאי שתמכרו לי שתי ערים מכל ארץ בכדור הארץ. וכבר לא היה כל כך שמח בירח.
עמוס שלו בן 7.5

שמח בירח הם בעצם סוכנים סינים שגילו שהירח בתרדמת. הוא סובב סביב כדור הארץ כי הוא סובל מנדודי שינה. הם פושעים מפורסמים שרוצים שסין תהיה הארץ היחידה בעולם! הם תיכננו לשלוח טיל כדי להעיר את הירח והאנשים עליו ימותו. אמריקה גילתה והפעילה את התוכנית נגד סין הטובים נצחו.
עדו אוריון בן 1/2 11

בדיוק כשסין שלחה את הפצצה הראשונה לירח, נשמע רעש אדיר ונראה מטאור ענקי בגודל הירח שבא לכיוון הירח. המטאור פגע בירח ופוצץ אותו. המטאור נשאר במקום הירח וכל האנשים שגרו על הירח נחתו בבתיהם בכדור הארץ, עדין ישנים. כשכולם התעוררו בבוקר הם חשבו שהכל היה רק חלום.
ארז וינשטוק בן 11.5

בוקר טוב רוני, כבר 6:30 ואתה צריך לקום לבית הספר. אמא, את לא מאמינה על מה חלמתי. חלמתי על חברה שקוראים לה 'שמח בירח' והיא מוכרת שטחים בירח ונהיה מזה בלגן גדול ו.... רוני אתה צריך ללכת להתארגן לבית הספר.
שחר בר בת 12

פתאום קרה משהו מדהים, חברת 'שמח בירח' הפסיקה לפעול. רבים ניסו להזין מידע אצלם באתר וכנראה האתר נפגע מוירוס. לאחר כמה נסיונות למצוא את המנהל גיליתי את זהותו זה הייתי אני. הקמתי אתר מאוד משוכלל ומיליון איש קנו אצלי דונמים ואחרים עשו כמוני. אני פרצתי ועשיתי וירוס ועשו עלי כתבה.
מאי רייטר בת 2\1 9

יומיים אחר-כך, סין הפציצה חלק מהירח. והעולם הפך לחשוך ואפל בהרבה. ילדים פחדו מאוד מהחושך הגדול וגם המבוגרים התחילו לדאוג. פתאום אנשים הבינו שזה לא חשוב אם יש לך חלקה או שטח בירח העיקר שהוא זורח.
גיא נאמן בן 7

חשבתי על כך שעות, עד ששמעתי את החדשות: ”חברת 'שמח בירח' נסגרה!" ולמה? היא גרמה למלחמת עולם, היא קיימת רק באינטרנט, והמנהל שלה הוא פושע מפורסם מאוד!” הופתעתי, אבל אז גיליתי משהו מפתיע יותר: פותחים חברת ”שמח במאדים”...
נעמה גייכמן בת 9 ושבוע

פתאום, ראיתי את אחי הגדול שהיה עם חברים שלו ואמר לפני שהוא ראה אותי: ”אולי נשלח לשם מצלמה?”. הוא ראה אותי וסיפר לי שהוא קנה שטח בירח מ”שמח בירח”. ”מה נעשה שם?” הוא אמר. ”תעזוב אותי!” אמרתי. ופתאום אמא באה ואמרה ”העולם עומד להיחרב, נוסעים לירח!”
שני שלפוברסקי בן 10