הזמן מנוי וגיליונות קודמים  |  צפה בגיליונות קודמים
  על אודות 'עיניים'  |    Einayim in my eyes  |    About Einayim
מערכת 'עיניים'  |  צור קשר
דף הבית
 
BrainPop


 
מבחר מהמשכי הסיפורים ששלחתם לגיליון 152 בנושא נקודה
 
”כן, אני משתגע. ניסיתי עוד ועוד פעמים רצופות לכתוב אבל הפסיקים, סימני השאלה והנקודות לא חזרו ולא הביאו אפילו חצי מהם. הם התחבאו מתחת לספה בסלון ולא רצו לצאת”.
אביה רובין בת 5

החתול המסכן פעם היה חתול מסכן שהיה בזבל. יום אחד ראה איש את החתול ולקח אותו לביתו. הוא קילח אותו ונתן לא אוכל והם חיו באושר ועושר עד עצם היום הזה.
טליה אלישע בת 9

ואז התעורר ”מר פונקט”. הוא גילה שמר פונקט מת מזמן, ושהוא בכלל ילד בן 11 משוויצריה שקרא על מר פונקט המשונה, שנאלץ לכתוב ללא נקודה.
אורי מוריה בן 10

מר פוקנט, שזאת בעצם אישה, קמה משנתה והבינה שרק חלמה. היא כתבה את הסיפור הזה ככתבה וגם קצת בחרוזים, אבל לא צריך להגזים! פתאום התברר לה, שאם היא את הכל רק חלמה, אז למה כשהתעוררה היה ליד מיטתה פתק מידידה הטוב ג’ורג’: לא לדאוג הבעיה ניפתרה?!
תמר גולד בת 6 וחצי

פתאום גורג חזר בריצה ואמר זאת תופעה די שכיחה של ראיה הבנתי את זה עכשיו כשהלכתי לרופא העיניים שלי כי גם אני סבלתי מאותה הבעיה מר פונקט שמח מאוד מזה שהכל הולך להיפתר מהר, עד שהוא לא שם לב, שמהרופא כבר הלך, ושיש לו סימני פיסוק הרבה כל- כך...
מורן גולד בת 11

לרגע נזכר מר פונקט בנושא הכתבה שלו מוות מיד הבין שהוא בדרכו למות שהרי במוות אין סוף עצירה או שאלה יש רק דממה סימן קריאה
נטע גוטפלד-רכלבסקי בת 11

מר פונקט חשב שאולי הבעיה בעט אז הוא ניסה לכתוב בכלי כתיבה אחר אך זה לא עזר פתאום קראו כלי הכתיבה נמאס לנו לכתוב סימנים כל כך קטנים מי שם לב אליהם מר פונקט התנגד אבל בסוף הוא התפשר עם כלי הכתיבה על הסימנים הגדולים אבל הנקודה הפסיק והגרש...
ענבל איוניר בת 10.8

אבל אז פסיק עלה בראשי רעיון אדיר סימן קריאה לכתוב את סימני הפיסוק במקום לצייר אותם נקודה ומאז כל הכתבות שלי כתובות בסגנון נקודה והיום פסיק כשאני כבר סבא גם כל צאצאיי הרבים משמרים את המסורת שלי ואני שמח נקודה סמיילי
טלי טרייסטמן בת 9 3/4

לפתע התעורר מר פונקט וגילה שהכל היה רק חלום נוראי, מר פונקט ניגש למחשב וכתב על החלום שלו בכתבה לעיתון ושם השאיר קטע ללא סימני פיסוק כדי שהקוראים יבינו את החלום.
תאיר ור בת 8

כן, אני משתגע, אולי הפסיקים מתחת למחשב? מר פונקט הסתכל מתחת למחשב והפסיקים לא היו שם. מר פונקט אמר לעצמו ”אולי הפסיקים ברחו מהחדר?”. מר פונקט יצא מהחדר ומצא את הפסיקים מתחת למיטה שלו.
עומר שטיין בת שש וחצי

לפתע הוא ראה דף עם כל סימני הפיסוק. הוא התחיל לגזור אותם ולהדביק על הדף שעליו כתובה הכתבה אבל כשסיים כל סימני הפיסוק נעלמו! הוא כבר כמעט התייאש כשבמוחו צץ רעיון לכתוב כתבה על כך שסימני הפיסוק נעלמו! מרוצה ושמח התיישב מר פונקט לכתוב את הכתבה אך סימני הפיסוק חזרו!
נועה רפופורט בת 11.5

אבל מר פונקט לא התייאש. הוא הלך לטכנאים מומחים אבל אף אחד לא הצליח לפתור את הבעיה. הוא הלך לבית הדפוס וניסה להדפיס את הכתבה שם אבל הוא לא הצליח לקרוא אותה מהנייר. לאחר זמן רב פתר את הבעיה בעזרת כתבה זאת. אבל מאז עבר הרבה זמן.
שחר גרין בת 10

אז הוא החליט לצפות בטלוויזיה כדי להירגע והקריין של החדשות אמר שאין שום סימני פיסוק אפילו לא בדיבור אני מנסה לעצור לנשום אבל לא מצליח ואז כל השמש התכווצה לגודל של נקודה הסוף (ב,ל,י..נק וד.ה א,ו .,.סוגריים.,.)
דן אביב בן 12

פתאום מר פונקט ראה משהו שחור על הרצפה הנה את הוא אמר והרים את הנקודה והכניס אותה למחשב. אחריה באו כל סימני הפיסוק האחרים וגם אותם הכניס מר פונקט למחשב , ” ? \ ! ’ / ( ).
שירה לירון בת 9.5

ואז הוא גילה שהוא פשוט בטעות הגדיר שהמחשב יצבע את כל סימני הניקוד בלבן!יש, הצלחתי להגדיר את זה חזרה, סוף סוף!
אופק הגי בת 11

ואז הגיע גורג', סיפרתי לו מה קרה והוא לקח אותי לבית חולים. ואמרו שאני חולה באיפה סימני פיסוקוס ושהתרופה היחידה היא לעשות התקף של סימני הפיסוק, לא ידענו איך לעשות את זה אבל לגורג' היה רעיון לזרוק לתוך העיניים שלי את מקשי המקלדת הוא עשה זאת ופתאום ראיתי אותם!!!
עדי אהרוני נוב בן 13

מר פונקט חשב: אני בטח חולם! למחרת התעורר מר פונקט ונקודת המחשבה שלו החלה לפעול בקדחתנות: ’היום יש את תחרות ציור הנקודות, עלי לכתוב על כך בעיתון!’ אך כשרצה לנקד את המילים לא יצאו סימני הניקוד! ”אווווווווי” אמר מר פונקט וצנח על הכיסא ברחמים עצמיים.
תום מנטל בן 9 וחצי

מר פונקט היה עובד עצות כשלפתע התקשר מנהל מערכת העיתון ואמר אתמול שכחת כאן במשרדי העיתון את מאגר סימני הפיסוק שלך מר פונקט המאושר הלך לקח את המאגר לקח אותו הביתה, כתב כתבה, שלח למנהל, והמנהל שלח לו מכתב בחזרה:”מר פונקט, מעולם לא כתבת כתבה טובה יותר!”
שירה נצר-כהן בת 12

ואז הוא הבין שסימני הפיסוק מתחבאים. סימן השאלה היה וו? סימן הקריאה היה רגל של שולחן! המרכאות היו בתוך בועת הדיבור שדיבר בעזרתה קודם עם גורג, הנקודה היתה הנורה. הסוגריים היו שתי מצילתיים()...
עמית שחר בן 8%

אבל אז הוא נזכר שהיום הוא יום מיוחד: ”היום ללא סימני הפיסוק.”
אביב קדם בן 11