הזמן מנוי וגיליונות קודמים  |  צפה בגיליונות קודמים
  על אודות 'עיניים'  |    Einayim in my eyes  |    About Einayim
מערכת 'עיניים'  |  צור קשר
דף הבית
 
BrainPop


 
מבחר מהמשכי הסיפורים ששלחתם לגיליון 153 בנושא תאטרון
 
”קאט! אינך יכול להשתתף במחזה. הבא בתור!”, אמר הבמאי. ”מה עכשיו?!” אמר שלום שבתי, ששיחק את התפקיד ’ז’אן לוק’ בסרט ”נעלמי הבמה”.
תום מנטל בן תשע וחצי

רואה את החיים עוברים לו מול העיניים, ממש כמו סרט רץ, חושב על הימים הטובים... אבל התאטרון זה משהו מיוחד, אתה מרוויח ממנו כסף, אך הוא רק בשבילך, לא בשביל אף אחד אחר.
יואב קושניר בן 11

אז הוא אמר: 'זה היום הולדת הכי גרוע'. הוא הסתובב וחזר לביתו ולפתע שמע לחשושים. הוא התחיל לחפש מהיכן הלחשושים מגיעים, הוא חיפש בכל האולם ושרצה לעשות הפסקה מהחיפושים ולשתות היה שם חושך מוחלט. הוא פתח את האור ואז כל השחקנים צעקו בכל גדול ”הפתעה” ומאז ההצגות תמיד יוצאות מוצלחות.
דנה בר בת 9

פתאום הוא שומע ז'אן-לוק...ז'אן-לוק! התעורר! הוא ראה את הנרי ושאל אותו: ”מה קורה פה??? ”הנרי עונה לו: ”אתה לא זוכר? אתמול, כשהיית אצל חברים, הלכתם לדוג. הלכתה לישון מאד מאוחר, אז קום כבר אתה מאחר להצגה!!!.” זאן-לוק קם ממיטתו ונשם לרווחה: יופי זה היה רק חלום!
אלה פלמן בת 9 וחצי

התחלה מצוינת למחזה החדש, אמרו הנרי, לוסי, אריק ושאר צוות התאטרון. המחזה שכתבתי זכה בתחרות מחזה השנה. מההצגה הזאת הפכנו להיות ממש עשירים ויכולנו להרשות לעצמנו אפילו לקנות גולגולת מהקומיקס של מישל קישקה!
עדו אוריון בן 12

לוסי נכנסה לחדר ואמרה ז’אן לוק! שייקספיר רוצה לדבר אתך, ”ממתי שייקספיר חי?” שאל ז’אן, מה זאת אומרת?! שאלה, מתמיד! אחרי השיחה, ז’אן יצא וקרא לכל השחקנים שהתאספו סביבו. ז’אן לא הבין איך חזרו השחקנים. הם הציגו הצגה יפה. בבוקר ז’אן גילה שהכל היה חלום והוא מיהר להצגה.
דריה אפג’אן בת 9 וחצי

והוא המשיך להביט לאולם... וכך נגמר הסיפור, אמרה אימא ,ונתנה נשיקת לילה טוב לדני.
רעות כלפה בת 9 3/4

עוד מעט ויגיע יום הולדתו, ואף אחד לא יבוא אליו! עכשיו הוא כבר כמעט בכה. ביום הולדתו הוא הכין בעגמומיות עוגה, וחשב שפעם הוא היה כל כך שמח ביום הולדתו ונאנח בשקט. אבל פתאום קפצו מהעוגה הנרי, לוסי, אריק, מושיק, דני ורוני וכולם. הוא היה כל כך שמח!(:
טליה כלפה בת 11 וחצי

ז’אן-לוק עצם עיניים, נרדם על כיסא הבמאי שהתפטר (שמו יורם) ופתח מהר עיניים... ומה הוא ראה? את לוסי, הנרי, אריק, וצוות השחקנים: עומר, אורנה, סימה ויוגב ויורם. ז’אן-לוק שאל: ”לא יכול להיות... זה אמיתי?”. לוסי חייכה אליו ואמרה: ”צעקת משינה, חלמת סיוט”.
נועה ויונתן רייסנר בני 8.5, 5.5

ואז השחקנים נכנסו לבמה והתחילו לעבוד. והקהל הריע כי הם לא ראו הרבה זמן הצגות של ז’אן לוק. לאנשים היה כסף לראות הצגות. ז’אן לוק המשיך את חייו הרגילים והנעימים.
אלה לביא בת 7

פתאום הוא שמע דפיקה בדלת. בפתח עמדו כל השחקנים והעובדים ואמרו: ”חזרנו כי אנחנו אוהבים לעבוד בתאטרון ואנחנו מוכנים לעבוד בלי כסף”. וכך המשיך התאטרון לעבוד.
אורי דסקל בן 9.5

ואז, מסך שחור. ז’אן ז’ורז’ ראה את עצמו באולם. הנרי סיים לנקות, אריק סיים שיחת טלפון אחרונה, וכל השחקנים היו במקום. ”למה אני לא שם?” שאל. ”כי אתה המנהל, לא שחקן, טיפשון.” המושבים היו תפוסים. ואז, עוד מסך שחור. הכל חזר למצב הרגיל. ”לא...”
אורי מוריה בן 10

ופתאום, האור נדלק ואולם מלא באנשים נגלה אליו. הוא שמע שהם צועקים משהו. הם צעקו: ”ההצגה חייבת להימשך!”.
אביב קדם בן 11