הזמן מנוי וגיליונות קודמים  |  צפה בגיליונות קודמים
  על אודות 'עיניים'  |    Einayim in my eyes  |    About Einayim
מערכת 'עיניים'  |  צור קשר
דף הבית
 
BrainPop


 
מבחר מהמשכי הסיפורים ששלחתם לגיליון 155 בנושא מסע
 
אני יודע מה תכננתם ליום הולדתי! סבא חייך בחשיבות. אתם מכינים עוגת שוקולד. סבא הלך ואלון אמר בציניות: ”סבא גילה שאין לנו הפתעה.....”. כעבור שבועיים הם הכינו לסבא עוגת שוקולד, כדי לא לאכזב. אחרי שסבא אכל הוא אמר: ”חבל שלא נסענו לטיול משפחתי בארץ”. אלון הסתכל על כולם במבט מאשים.
דריה אפג’אן בת 9 וחצי

”החלטתי ש-” ”לא עכשיו, סבא. אנחנו עסוקים, נדבר מחר”. באותו לילה כל בני המשפחה נשארו ערים עד הבוקר עד שהם סיימו לארגן טיול מושקע מאוד. בבוקר סבא אורי בא ואמר ”יש לי משהו חשוב לספר לכם” ”גם לנו, אתה קודם”, ”אוקיי, אז ככה - יש לי תחביב חדש: סריגה!!!
הדר הורן בת 12.5

החלטתי לשנות סגנון. אני לוקח אתכם למשחק כדורגל!!!!
טלי טרייסטמן בת 10

״החלטתי לחקור את הודו...״, "מה, אתה תהייה כמו קולומבוס שגילה את אמריקה כשהוא רצה לחקור את הודו״, שאל הנכד, ״אני מנסה לגלות יבשת חדשה ואני אלך להודו ואז אני אגלה ארץ חדשה.״ הנכד מספר: זה קרה מזמן והיום כבר כולם יודעים על אורי שגילה את היבשת.
רייני אנטס בת 10

אני יודע מה אתם מתכננים לכבודי, ותדעו לכם שיום ההולדת שלי הוא בכלל בעוד חמישה חודשים...
יהל רענן בן 9

אנחנו ניסע לצימר בחרשים. נעשה מפולת כריות עלי. נתחמם באח. נלך לנקודת השקיעה ונאכל שם ארוחת ערב. נשחק בשלג ונעזור לרותם להוציא את הביצים.
יונתן דוחובני בן 9

”משפחה יקרה, החלטתי שאני זקן מכדי לנסוע בעולם עכשיו. ובכלל, מה שתמיד רציתי, הוא ארוחת ערב פשוטה בחברת המשפחה הנהדרת שלי!” וזה מה שעשינו.
יובל טל בת 12

”שמעתי שאתם רוצים לתת לי טיול למתנת יום הולדת, אבל אני בכלל לא אוהב טיולים! טיילתי רק בגלל שבמשפחה שלנו יש מסורת, לשוטט בעולם עד גיל שמונים, ולכתוב מה ההרגשה בכל ארץ ומה שונה בהרגשה של לטוס בגיל עשרים ולטוס בגיל שישים.”
נטע ארבל בת 8 וחצי

”הסכמתי!” אמר סבא אורי. ”הסכמת למה?” ”נו..... אתם יודעים, למתנה!” סבא אורי התרגז קצת. ”איזו מתנה?” שאל אריק. ”מתנה ה.....” רחל התעוררה. ”אוי, זה היה רק חלום.....” חשבה.......
אופק הגי בת 11

סבא אורי אמר: ”פתחו שמורת טבע חדשה עם פעילויות!” כולם שמחו מאוד. שאל ארנון: ”אבל סבא, יש מקום לכולנו?”...זו בעיה, חשבו והחזיקו אצבעות. ”אתם יודעים שאני לא אוהב לנסוע לבד...ניסע כולם ונראה מה יקרה” אמר סבא. הם נסעו (ורחל באה). המדריך אמר: ”שלום לכם!” סבא שאל: ”יש מקום לשמינייה?” ”יפה! שמינייה!זכיתם-ב-סיבוב-מסביב-לעולם!”אמר המדריך.”ישששששששששששששששש! ה’מישפוחה’ שמחה נורא.
נועה רייסנר בת 8וכמה חודשים

”כידוע לכם, ערכתי בחיי מסעות רבים בעולם, וכתבתי יומני מסע רבים ובהם סיפורים מעניינים על מסעותיי. לכבוד יום הולדתי השמונים אני רוצה להוציא ספר על מסעותיי בעולם. המתנה הכי נפלאה שתוכלו לתת לי היא לעזור לי להוציא את ספרי...”
שירה נצר כהן בת 12.5

”מעולם לא אהבתי טיולים. כושפתי על ידי מכשפה מרושעת. בילדותי אהבתי רק לשבת על הכורסה בבית ולקרוא ספר מבלי לזוז. המכשפה הטילה עלי כישוף והפכה אותי לחובב טיולים. כעת אני חוזר מטירתה רדופת הרוחות, שם היא הסכימה להסיר ממני את הכישוף! לכבוד יום הולדתי אני מזמין את כל המשפוחה לביקור ב...ספריה הציבורית!”
אורי גנילוין בן 9.5

אז ככה, זה משהו שאני מתכונן אליו כבר הרבה מאוד זמן, לפני כמה חודשים ראיתי מודעה בעיתון ושלחתי בקשה להתקבל... התקבלתי!! אני נוסע לחקור כוכב חדש באזור מאדים, אני נוסע לאתר השיגור עוד יומיים.
איתן נמליך בן 15

”אני רוצה שכולנו נטוס!” ”לאן???” שאלה עדנה, ”למקום היחיד שלא הייתי בו, לחלל!"
שחר גרין בת 10