הזמן מנוי וגיליונות קודמים  |  צפה בגיליונות קודמים
 על אודות 'עיניים'  |   About Einayim  |  מערכת 'עיניים'  |  צור קשר
 דף הבית
 


 
מבחר מהמשכי הסיפורים ששלחתם לגיליון 160 בנושא סכנה
 
ריצ’רד הבין שלא יוכל לעבור את הגשר, הוא לא ידע מה לעשות, ורעד מהמחשבה על כך שיצטרך לעבור את הגשר, בזמן שריצ’רד התלבט, הופיע לידו הכפיל שלו אך הפעם הוא היה שמן (הרבה יותר שמן). הכפיל הציע לריצ’רד החלפה והוסיף: ”לכפיל שמן מגיע שכר שמן” וכך ניצל ריצ’רד אך כספו לא.
דניאלה אברהם בת 11

עד שבהגיעו לקניבלים היה בו יותר מידי שומן אז הם לא אכלו אותו. הסוף.
נעה וורטהיימר מלכה בת 10

פתאום! נכנסה לאולפן נערה שביקשה ללכת לשירותים, ראתה שיש בעיה, והציעה שהיא תככב בסרטים. מאז הם צלמו סדרה בשם מה יקרה למליסה, בכיכובה של מליסה פרחיה ג’יימס בת ה-12, הנערה היפה והאמיצה ביותר. הו ריצ’רד היה מאוהב בה עד הירח.
נטע ארבל בת 9

והוא גמר אומר בליבו לעשות זאת. ”העולם צריך לראות מיהו ריצ’רד ריסק האמיתי.” בסרט הוא עלה על הגשר, ובגלל היותו שמן, הוא נפל וצנח אל מותו.
עינב נשר בת 8.5

פתאום, ריצ’רד פרץ בבכי תמרורים וצרח!, ”אני לא רוצה! ,תעזבו אותי!”, צרח והתגלגל על הרצפה. הצלם לא יכול היה להתעלם ,צחק מכל ליבו והתחיל לצלם. ומאז, ריצ’רד מככב בסרטי משפחה בתור הילד הקטן והבכיין...
מיכל מורד בת 10

לכן החליטו להעסיק מאמן כושר אישי בשביל ריצ’רד, אבל הוא לא ניסה להתאמן, לא עלה על מכשירים כי מבחינתו הם לא עוזרים, והיה בשירותים רוב השיעור. לאחר שבוע המאמן התפטר, וסיפר לכולם את האמת על ריצ’רד. מאז ריצ’רד איבד את כל הקריירה, וכפילו זכו לתהילה, וגם מאמן הכושר, שהיה כפיל בעצמו.
איתי ארבל בן 11

ריצ'רד עמד על החבל ומעד מעט, אחרי שניה הבמאי צרח: קדימה ריצ'רד תתחיל לירות בקניבלים! אחרי דקה של מחשבה התקדם עוד קצת ונפל לתהום.
עמית כספי בת 10

כשהגשר כמעט התמוטט. הפתרון היה לעבוד עם אחיו התאום, האח שריצ’רד שנא. ריצ’רד רצה שהבמאי יפטר את אחיו. הבמאי העדיף לפטר את ריצ’רד וצילם סרט חדש שבו רואים את פרצופו האמיתי של מיהו ריצ’רד. הסרט הצליח, אחיו של ריצ’רד החליף אותו ונהיה כוכב גדול. וריצ’רד חזר לגור עם אמו.
יניב שירלי בן 10