הזמן מנוי וגיליונות קודמים  |  צפה בגיליונות קודמים
  על אודות 'עיניים'  |    Einayim in my eyes  |    About Einayim
מערכת 'עיניים'  |  צור קשר
דף הבית
 
BrainPop


 
מבחר מהמשכי הסיפורים ששלחתם לגיליון 163 בנושא תקווה
 
ג'וליה רצה להדליק את המדורה, אך למעשה האוניה שהיא ראתה טבעה, ורק הקפטן ניצל, שחה לחוף והצטרף אליהם לחבורה.
הגר הלל בת 8.5

”הסתכלתי והסתכלתי, נעמדתי מתחת לעץ קוקוס, אני רואה את החברים שלי עולים על הספינה, צעקתי להם חזק, הכי חזק שאני יכולה אבל פתאום נפל עלי אגוז קוקוס, ואז... הסתבר שכל זה היה חלום.
יהל רענן בן 10

עמית הרים את ראשו מן המקלדת וחשב: מה יהיה המשך הסיפור? לא עלה בראשו שום רעיון, הספר בסכנה! פתאום עלה בראשו רעיון! הוא ישלח את סיפורו 'לעיניים' בתקווה שאחד הילדים ימציא לסיפור המשך.
נטע ארבל בת 9

”אהוי!!!!!!!!!” ליסה שמעה צעקות מהספינה, ”אהוי!!!!!!!!!” ענתה, הספינה אספה אותם. זו הייתה ספינת פיראטים, שם הכירו השמונה את קפטן ג’ק הנחמד שהוריד אותם בלונדון ואמר ”קפטן ג’ק, תמיד לשירותכם, נתראה” מעניין אם הם כבר נפגשו שוב.
רונה בונצל בת 9 וחצי

”הנה ספינה!!! הנה ספינה!!!” קראה ג’וליה. כאשר עגנה הספינה על החוף אמרו המלחים: ”באנו להציל אתכם”. כולם עלו על הספינה: מרגריט, בוב, איילין, דני, לוסי ורוברט ואפילו הנרי. רק ג’וליה מחתה. היא אמרה ”טוב לי כאן על האי שלנו בכלל לא מתחשק לי לעזוב.”
דנה ריבלין וגילה קאלבו בנות 8.5

רק ג’וליה עלתה לאוניה' חזרה לבית שלה וחיה את החיים הרגילים שלה.
רגב שהם בן 6.5

אך הספינה לא ראתה אותם והסתובבה...
שחר בן צבי בן 9

ג’וליה רצה לחוף, מקווה שבאו לחלצה, היא גילתה שגם הספינה הזאת טובעת. במבט שני ראתה שבספינה משפחותיהם שלה ושל חבריה! מיד קראה למרגריט, לדני, לאיילין, לבוב, ללוסי, לרוברט להנרי, וסיפרה להם את שראתה. כל אחד מהשמונה רץ לחלץ את משפחתו, ומאז כל אחד מהשמונה, כולל ג’וליה, מרוצה מחייו על האי.
שירה שניר בת 11.5

פתאום נשמע קול מהכיוון של האוניה: ”אתם צריכים עזרה שם?”' ”לא זה בסדר”, אמר הנרי. ג’וליה בכתה. פתאום לוסי ראתה מטוס וסימנה לו. המטוס נחת על האי והטייס אמר: ”בואו כבר, אין לי את כל הזמן”. כולם רצו למטוס וחזרו הביתה. ועד היום כולם בברוגז עם הנרי.
עוזי שטיין בת שבע וחצי

”s.o.s” צרחה ג’וליה. למזלה שמעה אותה הספינה. היא כבר לא הייתה רחוקה כל כך... הנרי גמגם ”גיהינום...” כולם עלו נרגשים לסיפון הרחב' חוץ מהנרי שהיה אומלל. הם הפליגו אל העיר ניו יורק. כמה ימים מאוחר יותר התפרסמה בעיתונים כתבה שכותרתה: ניצולי המטוס חזרו הביתה.
ביל כהן בן 12

ג’וליה, שראתה לנגד עיניה ממש את גן עדן, מרוב אושר כמעט שברה את לוח האבן(היא כבר לא תצטרך אותו לסימון הימים! הגיעה הגאולה!. הנרי מצמץ בעיינו ומלמל ’אני נשאר פה!’. אבל כשראה שזאת ספינת תענוגות כבר היה בדרכו לסיפונה יחד עם השאר.
נעמה ישראלי בת 11