הזמן מנוי וגיליונות קודמים  |  צפה בגיליונות קודמים
  על אודות 'עיניים'  |    Einayim in my eyes  |    About Einayim
מערכת 'עיניים'  |  צור קשר
דף הבית
 
BrainPop


 
מבחר מהמשכי הסיפורים ששלחתם לגיליון 167 בנושא ציפורים
 
אז הלכתי עם אימא לחנות החיות ואמרתי להם שהתוכי שקניתי מהם לא מדבר אז הם נתנו לנו תוכי חדש והוא התחיל לדבר מיד.
שחר רום בן 9

נורא דאגתי, מה אם לא אצליח ללמד אותו. ישבתי ליד קוקו וחשבתי מה לעשות. לקחתי את הטלפון שלי שמתי מוזיקה ולמרבה ההפתעה קוקו התחיל לשיר. מיד התגבש רעיון במוחי: כשאבא יחזור אנגן ברקע את השיר האהוב עליו וקוקו ישיר. עבר חודש, אבא חזר הביתה... ואיך שהוא כעס...
רוני תמיר בת 10

בדיוק בזמן שחשבתי את זה שמעתי את הקול של אמא שלי מאחורי ”יואבי... איזה תוכי חמוד!” הסתובבתי אחורה ואמא לא הייתה שם. ’בטח רק דמיינתי לעצמי’ חשבתי. ואז קלטתי, מי שאמר את זה היה לא אחר מאשר קוקו :)
אסף וייס בן 8 וחצי

עברו שלושה חודשים. ואבא עמד להגיע לארץ וקוקו עדיין לא אמר כלום. אמא אמרה לי שנלך לאסוף את אבא משדה התעופה. לקחתי איתי את קוקו, בתקווה שיצליח להצחיק את אבא. הייתי לחוץ מאוד וכשהגענו לשדה התעופה קרה משהו מוזר. מצאנו את אבא, וקוקו אמר ”ברוך שובך, אבא”, כולנו היינו מופתעים.
שירה לירון בת 11

ואז אמא נכנסה לחדרי ואמרה לי: ”אולי קוקו יכול לעשות משהו אחר?”. שמתי את קוקו בכלוב ורצתי למחשב, ושם קראתי על תוכים מאזור נהר האמזונס וגיליתי שקוקו יכול לעשות טריקים מגניבים אחרים. כשאבא חזר מחו”ל, הוא ראה אותי ואת קוקו משחקים כדורסל.
יניב שירלי בן 11

אבל זה לא קרה. אימי התקשרה לחנות והתלוננה והם אמרו ש... ואז התעוררתי ישר ליום בר המצווה שלי והנה בחדרי כלוב ובתוכו תוכי אמזונס גדול ויפה. איך שהוא ראה אותי הוא אמר: בוקר טוב! ליבי התמלא בשמחה.
אורי מרגלית בת 10

קוקו לא דיבר גם כשאבא חזר. אבל אבא, הביא לי גם תוכית! ועוד האפורה האפריקנית! נורא שמחתי שאבא סוף כל סוף הבין. כעבור חודש קוקה (ככה קראתי לתוכית) הטילה ביצה של זן חדש! אפור אמזונס! ומאז אנחנו משפחה מאושרת.
יונתן מצנע בן 12

בסוף החלטתי לוותר. כשאבא חזר הוא שכח את הכעס והציע לעזור לי ללמד את קוקו לדבר.
סיון שורצמן בת 8 וחצי

שלושה חודשים עברו וקוקו עדיין לא ידע לדבר. הגיע השעה שבה אבא היה אמור להגיע ואני עדיין מנסה ללמד בלי הצלחה את קוקו איך לדבר. דפיקה בדלת, כולי חיוור, אמא פותחת את הדלת ואז אבא נכנס וביד הוא מחזיק תוכי אפריקני.
שמחה קרונגולד בן 12

נשאר שבוע אחד עד שאבא יחזור. קוקו רק המשיך לפצח פיצוחים ולזהם את הכלוב שלו בקליפות של פיצוחים ולשלשת. בלילה שלפני שאבא שלי חוזר ביקשתי מאמא להישאר עד מאוחר כדי ללמד את קוקו לדבר, אבל ללא הצלחה. בבוקר שלמחרת קססתי ציפורנים וכשאבא ניכנס קוקו אמר לו ברוך שובך אבא.
איתי בלבן חמם בן 10