הזמן מנוי וגיליונות קודמים  |  צפה בגיליונות קודמים
  על אודות 'עיניים'  |    Einayim in my eyes  |    About Einayim
מערכת 'עיניים'  |  צור קשר
דף הבית
 
BrainPop


 
מבחר מהמשכי הסיפורים ששלחתם לגיליון 171 בנושא מרובע
 
חשבתי שאלו השדים כמו שאמרו הפראיים, אבל גיליתי שהם התחבאו ועשו קולות. אמרתי להם שלא יפה שכמו שהם לא אוהבים שדים, לא יפה להבהיל אורחים.
אלה לביא בת 8.5

התעוררתי מהרעשים ששמעתי. הדלקתי נר כדי לראות מה מקור הרעשים. בדקתי את פינות החדר,פינה אחר פינה, אולי בכל זאת יש שם שדים... מאחת הפינות צץ אחד הפראים, קשר אותי ואמר: ”אתה תהיה המנה הראשונה בסעודת הפסחא שלנו”.
עידו עטיה בן 11

ונירדמתי, וכשהתעוררתי מצאתי את עצמי במיטה עייף וסחוט אחרי יום עבודה קשה וחלום אחד רע!
הלל אדלר בת 8

ראיתי מן ענן אפל ולפתע שמעתי קול מתלחשש. פתאום משב רוח קר הופיע וכל הנרות כבו ואז נדלקו מחדש, ואז ראיתי אותו הוא אמר לי ש... זה היה הקטע האחרון ביומן של סבא רבה שלי מכאן העמודים ריקים ובחלק מהם יש כתמים מוזרים של קפה.
עדו אוריון בן 13.6

ואז... ראיתי קרן אור גדולה והתעוררתי. אמא עמדה מול הפינה והסתירה לי את השמש ושוב חזרתי לשנת 2014 וחזרתי להיות יובל מורושקוביץ’ וכבר לא הייתי הכומר המיסיונר והייתי צריך ללכת לבית ספר.
מיכל ג’ורג’ בת 9.5

די. זה יותר מידי מותח, אמרתי לעצמי. מלאכי! מה אתה קורא? אוי ואבוי לי, חשבתי שאימי מגיעה שעה מאוחר יותר. נו נו נו לך, מלאכי. שוב יומנו שלמיסיונר? אסור לך לקרוא כאלה ספרים!!! לדאבוני אימי דיברה עם הספרנית ולא הרשתה לי להשאיל יותר ספרים.
מלאכי אשל בן 10

30 במרץ. בזמן שאני כותב, אני שומע רחשים מהפינות, אני מפחד, בזמן האחרון אני ישן עם סכין בלילה, משהו זז שם , אני הולך לבדוק... הכומר המיסיונר קארה נרצח, ככל הנראה, אך הילידים מתעקשים שזו פעולת שדים... הכומר נמצא עם סכין שעליו פתק שבו כתוב ”אנחנו מאחורי הפינה....”
בועז קרמר בן 12

ואני חושב שצדקו, אבל יום אחד בזמן סערה שמעתי בקושי את הקולות ואז ברק פגע במשהו . ואז כשהברק פגע בו הוא עף ופגע באחת הפינות ואז התמלאתי אומץ והלכתי לפינה ונגלה לי מחזה מדהים: חמישה אנשים שרוצים להפחיד אותי. מאז אני שם אטמי אוזניים כשאני שומע אותם.
נדב ברק בן 7

אני לאכול אותך, קרא מישהו. הכומר נבהל ואז נרגע ”הדוד, עולה חדש”, לפתע נשמע קול: היססס טעים!. שדים! צעק הכומר. חה! צחק אחיו. מתיחה ל1 באפריל, הכומר צחק. בעצם לא... רעד אחיו. חי! מה? . סול! קרא מישהו. חיסול! רעד הכומר. מכירת חיסול! אתה קונה או לא? שאלה המוכרת.
אורי קואלו ספיבק בת 11 ו10 חודשים