הזמן מנוי וגיליונות קודמים  |  צפה בגיליונות קודמים
  על אודות 'עיניים'  |    Einayim in my eyes  |    About Einayim
מערכת 'עיניים'  |  צור קשר
דף הבית
 
BrainPop


 
מבחר מהמשכי הסיפורים ששלחתם לגיליון 175 בנושא יוצא דופן
 
למען האמת, התכניות שלי הן להיות מורה לארכיטקטורה. אני לא רוצה להעליב את אבא, אבל גם לא את סבא, לכן החלטתי ללמד. זה מקצוע משתלם, אבל ארכיטקטורה בכלל לא משתלם. אם יש לכם בעיה כזאת תעשו מה שאני עשיתי, תשלבו.
עמנואל ריו רוזנראוך בת 8.5

ללכת עם הנפש שלי. המטרה שלי היא להיות מאושר. אני עוד לא יודע עכשיו מה ארצה להיות כשאהיה גדול למרות שאני אוהב קולנוע וגם לנגן בפסנתר. מהסיפור של סבא שלי למדתי שכדי להיות מאושר אני צריך לבחור בחירות שעושות לי טוב ומשמחות אותי. אחרת, יהיה לי משעמם!
ענבר גרינבלט בת 15

להישאר אני.
ביל כהן בן 13

..”לרוץ לסופר עם אמא ואחר כך להיפגש עם רן ואיזמרלדה ויש לי עוד מלא דברים לעשות...” במאי:קאט! ”סיימנו את הסצנה סוף סוף. עוד מעט מסיימים את הסדרה.” כל זה היה חלק מסדרה ולא באמת קרה...
מיכל ג’ורג’ בת 9.11

לאחר שיחתי עם אבי בחרתי להיות אחד ממאות אלפי עורכי הדין המשעממים בעולם. לאחר 10 שנים במקצוע החלטתי להיות ליצן בקרקס נודד.
עדו אוריון בן 14

להיות ראש הממשלה.
אורי וייס בן 7.5

אני רק רוצה להיות שמח.
ליאם אזולי בן 10

להיות רועה צאן!
אנה קרבל שולמן בת 9

להכיר חברים ולטוס איתם מסביב לעולם, ושנגיע להודו אני אלמד להיות פיל...
יהלי דוידוביץ’ בת 9

להיות ביום ראשון רופא, בשני וטרינר, בשלישי צייר, ברביעי שחקן, בחמישי צלם, בשישי עוזר של רופא שיניים, ובשבת לנוח, לבקר את סבא רבא שלי, ולשמוע ממנו מה הוא אומר עלי ועל המקצוע(ות) שלי.
רעות כלפה בת 11.5

והתכניות שלי הן...הן...לא יודע יש לי הרבה, לבני במשפחה שלי יש יותר ממקצוע אחד: חייט, משורר, אמן, פסנתרן... אני לא יודע במה לבחור, אני רוצה משהו מקורי, לא מקורי, ודווקא להתלבט זה גם חשוב. לעזאזל! אה, אני יודע! מהנדס! הצלחתי להחליט. יש.
אלון סגל בן 9

להיות אספן בלוטים עם בליטות וללבוש בגדים מגוהצים.
יונתן פסובסקי בן 9