הזמן מנוי וגיליונות קודמים  |  צפה בגיליונות קודמים
  על אודות 'עיניים'  |    Einayim in my eyes  |    About Einayim
מערכת 'עיניים'  |  צור קשר
דף הבית
 
BrainPop


 
מבחר מהמשכי הסיפורים ששלחתם לגיליון 176 בנושא ילדות
 
מבעד לדלת עבר ג’ון: חברי לעסקים לשעבר.”ג’ון?”שאלתי” מה אתה עושה פה?”וג’ון ענה לי: ”מה מה אני עושה פה? באתי לקחת אותך לחתונה של פול!” ואני עניתי:”מה? אבל אני גוסס!” ”בטח שלא!” ענה ג’ון,ואני הבטתי בידי: הן לא היו מקומטות כמו קודם, אלא צעירות וחזקות כמו בנעוריי. ”בוא נלך!”אמרתי ויצאתי מהמיטה, הלכנו, ואני קלטתי שחלמתי.
עמנואל ריו רוזנראוך בת 8 וחצי

מבעד לדלת עבר ג’ון: חברי לעסקים לשעבר. ”ג’ון?” שאלתי”, מה אתה עושה פה?” וג’ון ענה לי:”מה מה אני עושה פה? באתי לקחת אותך לחתונה של פול!” ואני עניתי:”מה? אבל אני גוסס!” ”בטח שלא!” ענה ג’ון,ואני הבטתי בידי:הן לא היו מקומטות כמו קודם,אלא צעירות וחזקות כמו בנעוריי.”בוא נלך! ”אמרתי ויצאתי מהמיטה, הלכנו, ואני הבראתי.
עמנואל ריו רוזנראוך בת 8 וחצי

ונכנס הרופא ואמר: ”אתה צריך להיכנס לניתוח להשתלת כליה. זה יציל אותך. ואגב יש לך שתי מבקרות שרוצות לראותך. אחיותיך ציפורה ורחל שרוצות לתרום לך כלייה. אלכסנדר?” הוא ראה שמכשיר ההחייאה הפסיק לצפצף והודיע בחוץ לאחיותיו הבוכות. פתאום מכשיר ההחייאה צפצף ואלכסנדר התעורר. ”אני שמח שבאתן, אז מי תורמת לי כלייה?”
יסמין קפלן לובטקין בת 10 וחצי

והאחות נכנסה. אלכסנדר שאל: נו, יש חדשות טובות? והאחות אמרה: יש גם חדשות טובות וגם חדשות רעות. נו ספרי לי... בסדר. חדשות טובות: הכנו תרופה לבעיה שלך, רק חבל שהיא נשפכה לי בדרך לפה..
רועי אופיר בן 12

ושם, להפתעתו הרבה של אלכסנדר, עמדו ציפורה, רוחלה ואליק
אורי וייס בן 7.11

והוא ראה אישה יפה לבושה בשמלה לבנה יפה כל כך. היא אמרה לו: ”אני אשת המוות, באתי לקחת אותך לגן עדן”. אלכסנדר שאל: ”אוכל לפגוש שם את אימי?" היא השיבה: ”בטח”, ןלקחה אותו איתה.
תמר רפופורט בת 11

וראיתי אותו. היה לו זקן ארוך ויפה וליוו אותו שני מלאכים. הוא אמר: ”ביקשת את בקשתך האחרונה. ביקשת להיות מאושר”. פתאום נהיה חושך, ואז הופיעו שלוש נקודות של אור וראיתי את אמי ושתי אחיותיי. מיד אחרי שהן הופיעו אמרתי בלבי: ”תודה” ואני חושב ששמעתי בבקשה.
נטע גלזנר בת 10

ונכנסו שלושת האחיות ושני מבקרים ואמרו לאלכסנדר שלום, ואלכסנדר אמר להם שלום.
אלונה גרסון בת 7

ובפתח עמדו שלושת האחיות שטיפלו בו, הן נראו לו מוכרות מעברו הרחוק הן התקרבו באיטיות ובכל פסיעה הוא הבין יותר ויותר מי הן. אלו היו אימו ושתי אחיותיו, רחל וציפורה!
דניאל ויס בת 12

״נו, יאללה! חשבתי שרצית לספר לנו סיפור!״, אלכסנדר שמע בראשו, וחשב לעצמו שבטח הוא מתחיל להזות. אבל הוא שמע את הקול הזה שוב ושוב, עד שנכנסו רחל, ציפורה ואמו האהובה. ואלכסנדר נשף בהתרגשות. הוא פתח את פיו להתחיל לספר, אך מכונת ההנשמה שלו נעצרה, ונשימתו נעתקה. גופו נעלם למוות.
ליה רביד בת 10.5

ובדלת הייתה מישהי מוכרת, הוא הסתכל עליה והבין שזו אהובתו שהיה צעיר. הוא שמח מאד לראותה, וגם היא שמחה. הוא קם ופתאום היה יכול ללכת, ולנשום, ואז הם התחתנו וחיו באושר ועושר עד עצם היום הזה.
רעות כלפה בת 11.5

ראיתי את הרופא ושמעתי שהוא אמר לי: ”אלכסנדר, הבדיקות הראו לנו שיש לך מחלה קשה ונותר לך לחיות עוד שבוע.” הבנתי שמה שנותר לי זה לראות את אימי, אחיותיי וציפורה. כשנרדמתי ראיתי אותם בחלום, סיפרתי להן שאני עומד למות, אבל ראיתי אותן ואני שמח ומאושר.
נעם גולן בת 11

ומה הוא ראה? שתי נשים זקנות שנכנסו לחדר שטענו שהוא אחיהן האבוד והוא, לא האמין למראה עיניו. היו אלה אחיותיו. לאחר שנרגעו שלושתם, הן התיישבו על ידו והוא אמר שהוא מעניק להן את ירושתו, סיפר להן סיפור בפעם האחרונה והחזיר את נשמתו לבורא העולם.
שירה צ’שלר בת 11

ופתאום, הוא היה שם עם ציפורה ורחל בחדר הקריר, והן מחכות שרק יביא את הלחם החם. ’חבל שאני לא יכול לשנות את העבר הזה לחיים טובים’...
מאיה סאסאקי בת 11

ופתאום נכנס אליק לחדר, עם העגלה, וגם רוחל׳ה וציפורה ואמא. אליק ואני הלכנו לסיבוב על העגלה. אחר כך סיפרתי סיפור לאחיותיי, וישבתי עם אמא. הזיכרונות שלי התממשו!
יונתן פסובסקי בן 9

הדלת נפתחה באטיות ואור חזק חדר לתוך החדר וסינוור אותו. לאחר שעיניו התרגלו לאור החזק הוא הצליח לראות שלוש דמויות קטנות מסתתרות מאחורי הדלת. הוא קם מהמיטה ורדף אחריהם אל מעבר לדלת לתוך האור... אל עבר אחיותיו, ציפורה ורחל ואימו היקרה. הוא סוף סוף היה מאושר.
עמרי שרמן בן 14

הדלת של חדרו נפתחה ואמו נכנסה, ואחיותיו רחל וציפורה. גם הוא נכנס, אבל כילד. לפתע שמע צעדים ושמע את המשפט: ”אלכסנדר, יש לך עכשיו בדיקה אחרונה להיום.” ואז הבין שאת אמו ואת אחיותיו ראה רק בחלום.
אביגיל איסקוב בת 10

ופתאום שמע את אימו קוראת לו: ”אלכסנדר, מה קורה לך?” אלכסנדר לא הבין. פתאום אלכסנדר התעורר ומסתבר שכל זה היה חלום!
מיכל ג’ורג’ בת 9.11

מישהו עם כנפיים נכנס ואמר: ”אני מלאך והחלטתי לתת לך חיים חדשים. עכשיו נזכרת במשפחתך, ובכל הרגעים שלך לא חשבת כמה גרוע לך בחיים אלא מצאת את הטוב”.
אריאל מעוז בן 10

ואימו נכנסה בדלת. היא נראתה נפלא, אלכסנדר חשב. הוא שלח יד לגעת באימו, אבל ידו עברה דרך גופה. היא חייכה אליו, ונראתה מאושרת. ואלכסנדר הבין שחייו על פני כדור הארץ הסתיימו. וסוף סוף היה מאושר.
רוני רוזנברג שטרית בת 11.5