הזמן מנוי וגיליונות קודמים  |  צפה בגיליונות קודמים
  על אודות 'עיניים'  |    Einayim in my eyes  |    About Einayim
מערכת 'עיניים'  |  צור קשר
דף הבית
 
BrainPop


 
מבחר מהמשכי הסיפורים ששלחתם לגיליון 186 בנושא מכתב
 
יום אחד, הגיע הדוור בשעה לא רגילה. במקום ב12:00 הוא הגיע ב09:00! כמה לא צפוי זה היה! אגתה הייתה נרגשת ביותר. היא קראה: ״אגתה יקרה, עצוב לי לשמוע על מה שאת עוברת. גם אני, כמוך, בודד, וגם אותי מאשימים ברצח אשתי. אשמח לפגוש אותך, ואולי נהפך לחברים טובים! בהערכה, שמעון״
מעיין קורן בת 13

אגתה, אני קיבלתי את המכתב שלך שהיה מאוד מעניין, אני מצטער שהשכנים שלך לא מכבדים אותה ואת כל כך בודדה. יש לי רעיון בשבילך, תזמיני את השכנים לביתך ואז יהיו לך חברים.
גאיה סיני בת 6.5

אגתה היקרה, אני המנהל הראשי של שירותי הדואר ואני רוצה להגיד לך שאני אף פעם לא האמנתי לזה (הסיפור על בעלך). הסיבה שאת לא מקובלת זה שאת לא קוראת את עיניים!
דפנה צבר בת 10

ואז היא אכלה את הדוור, סתם היא התחתנה איתו… ואז אכלה אותו.
עומר הופמן בן 11

אגתה, אני מצטער. רוצה להיות אישתי, היא מתה ואין לי ילדים. אני אספר לכולם ונקים משפחה. שלך בסליחה, מנהל הדואר. נ.ב. קוראים לי איציק
דניאלה שושן בת 9

אגתה היקרה, אנחנו מאד מצטערים על החשבונות שאנחנו שולחים אלייך. נשמח להתחיל לשלוח אלייך מכתבים מעניינים ממקומות שונים בעולם. לא ידענו שאת אוהבת לקבל מכתבים. ואולי תתחילי להתלבש יפה ואז יפסיקו לקרוא לך מכשפה וגם יאהבו אותך. ממני, מנהל הדואר
דניאל להב בן 7

יום אחד, בשעה שחיכתה למכתב הגיע הדוור עם מכתב: ”שלום לך אגתה, אני ראש הממשלה ואני מאמין לך ואני מגלה שאת אישה טובה. אך יש לי שאלה, איך מת בעלך? אני אשמח אם תבואי לביקור”. אגתה התרגשה כל כך עד שנחפזה לכתוב מכתב : ”אדוני ראש הממשלה, האם אתה רוצה להיות חבר שלי? בעלי מת ממחלה ואני רוצה להכיר אותך”. ומאז ועד היום הוא והיא החברים הכי טובים ואף אחד לא העז לקרוא לה המכשפה.
נעמה בר יעקב בת 9.5

”שלום רב, אשמח להכיר חברים חדשים, אך איני מכיר את הכתובת ממנה נשלח אליי המכתב. תזדהה/י, ואוכל לספר את סיפורי. אך תחילתו: נולדתי ומיד הורי מתו. לקחו אותי לבית יתומים. מסתבר שאפשר ללמוד מספרים... אשמח אם תועילי בטובך לאשר, שאקח את סיפורך כהמשך לכתיבה במגזין לילדים שאני מנהל, ששמו 'עיניים'”.
נויה הילמן בת 9

אגתה יקרה, המכתב מועבר לתא הקולי The letter is being transferred to voicemail הגעתם למשיבון של מנהל הדואר. נא השאירו הודעתכם לאחר מראה הנקודה. . בברכה, מנהל הדואר.
אנא גרינפילד בת 12

מכשפה יקרה, אני נורא מצטער שקראנו לך מכשפה ואני אגיד לבני העיר לא לקרוא לך מכשפה. האם את מסכימה מכשפה???????? אגב מכשפה חבל שלא פתחת את המכתבים הקודמים כי עכשיו תקבלי עונש כי היה כתוב בהם את העונש שלך בגלל שהרעלת את בעלך. אנו מכבדים את מה שכתבת במכתב. שלך, איציק נ.ב. מזל שאני לא שלך כי את מכשפה.
הדס שורץ בת 9.5

לכבוד: אגתה. שלום רב, הנני מתכבד להודיע לך שאני מזמין אותך למשרדי בבניין הגבוה ביותר של מרכז העיר כדי לדון בבקשתך, ביום שלישי 5.3.16. בברכה, מנהל הדואר. (נ”ב: בשביל מה אתרי אינטרנט קיימים?! תקני כבר טלפון נייד). עוד נ.ב: תצאי כבר מהבית! 20 שנה את יושבת שם סגורה! לא נמאס לך??!!
נועה מצקין בת 12

לכבוד אגתה, אני נורא מצטער אבל לא אוכל להמשיך לדבר איתך במכתבים כי אני מפחד ממכשפות. בתודה מראש , איציק מנהל הדואר
רוני עיני בת 12

לכבוד אגתה, אם תרצי לדבר איתי נפגש בסמטה. נ.ב בבקשה אל תהרגי אותי...
שחר עיני בת 9.5

אגתה היקרה, אם את רוצה שישלח אליך מכתב מעניין, אז לכי למקום שלא מכירים אותך בו ולא קוראים לך מכשפה!!!! בברכה, מנהל הדואר
גור אופן בן 10

יום אחד בשעה 12:00 בדיוק הגיע היום אשר לו אגתה חיכתה. הדוור נכנס לחצרה של אגתה ביראה. אגתה שמחה, ”הו, סופסוף הגיע היום אשר לו ייחלתי” הדוור הכניס את המכתבים לתיבת הדואר שלה בסלידה, וברח משם כל עוד נפשו בו. אגתה חיכתה עד שיעלם ואז יצאה ולקחה את המעטפה. היא פתחה את המעטפה וראתה שני מכתבים. הראשון, היה שלה ובשני היה כתוב...: לכבוד מרת אגתה, המכתב שברצונך לשלוח איננו יכול להישלח עקב זה שאין מספיק בולים.
ישי פלאי בן 10.5

לגברת אגתה: מילה אחת בלבד: השתגעת? ממנהל הדואר.
לי מרגלית בן 7 וחצי

המכתב: אגתה שלום, דבר ראשון, את צודקת בדבר אחד, אנחנו באמת קוראים לך ”המכשפה”, אבל לא בגלל שאנחנו חושבים שהרעלת את בעלך (זכרונו לברכה), אלא בגלל שאנחנו מעריצים אותך על זה שאת יושבת בבית ובחצר בלי לצאת מהם כבר עשרים שנה, זה ממש שיא גינס! דבר שני, אם רק היית טורחת להסתכל בכל המכתבים שזרקת לאש (הדוור סיפר לי), אז היית רואה שכל העיר שלחה לך מכתבים וכולם רוצים להיות איתך בקשר. בברכה והערצה, אנשי העיר והמנהל הראשי של שירותי הדואר נ”ב לא אני אחראי על תוכן המכתבים ו\או כותב אותם, אבל אנסה לברר ולהשפיע על תוכן המכתבים.
איה שחק בת 11

הדוור הביא את המכתבים למנהל הראשי של שרותי הדואר וכך לקח המנהל את המכתבים וכתב בחזרה לכולם מכתב אחד ”אינך יודעת מי אני, אני בעלך, אנא סלחי לי והביאי אותי לבית, עזבתי לפני 20 שנה ורק שמועות הם שמתתי, בברכה בעלך”.
אביגיל ורבר בת 8