הזמן מנוי וגיליונות קודמים  |  צפה בגיליונות קודמים
  על אודות 'עיניים'  |    Einayim in my eyes  |    About Einayim
מערכת 'עיניים'  |  צור קשר
דף הבית
 
BrainPop


 
מבחר מהמשכי הסיפורים ששלחתם לגיליון 187 בנושא ציות
 
לבסוף החליט ק’ שהוא עושה זאת. הוא ניגש לדוכן, לקח נשימה ארוכה והחל לדבר:”את...את...רוצה ללכת לשתות מיץ אשכוליות בקיוסק שממול?” שאל. עיניה של הפקידה הצטמצמו, הוא פנתה אל ק’ בכעס... ולפתע ק’ התעורר בבהלה. הוא שמח שזה היה חלום, אבל למחרת הוא פגש את ש’ והם התאהבו!
הילה פרומקין בת 10

לבסוף הוא כתב על דף במהירות ובכתב הכי יפה שלו ”את רוצה לבוא איתי לבית קפה ביום ראשון בשעה 5:00? מספר הטלפון שלי הוא 05282222” והניח את הפתק על השולחן. ק’ הלך לביתו מתרגש. כשהגיע לביתו צילצל הטלפון שלו. זו היתה ש’ שאמרה לו מילה אחת לפני שניתקה, היא אמרה לו: ”ניפגש”. כעבור שנתיים הם היו נשואים והפכו להורים לשתי ילדות, א’ ול’
אריאל רזניר בת 10

לאחר כמה ימים החליט ק’ ללכת אל ש’ ולצאת איתה למסעדה. כאשר הגיעה ק’ בתורו, מרוב יופיה של ש’ שכח להסתכל על השלט, וכאשר הגיעה שאל את ש’ ”אולי תרצי לצאת איתי למסעדה?” אך ש’ אמרה בתוקפנות: ”לך אדון מפוזר אתה חושב שתצליח להתחנף אלי כך?!”
הלל פיליפס בן 10.5

ק’ לא ציית לשלט ושאל את ש’ מתי היא מסיימת את הפקידות בדואר. ש’ ענתה לו: ”אני מסיימת בשעה שתיים עשרה בצהריים”. בשתיים עשרה בצהריים ק’ חיכה לה בפתח סניף הדואר, וביחד הם הלכו לשתות מיץ אשכוליות בקיוסק שממול.
נגה פלד ארנון בת 7

ק’ החליט לבוא למחרת ולשלוח לש’ פתק. כך כתב: ש’ היקרה, ליבי פועם בכל פעם שיש בינינו קרבה, שירתך ערבה לאוזניי ויופייך כה קסום. אולי תרצי לצאת איתי בסוף המשמרת לקיוסק שממול...? ק’ ק’ וש’ התאהבו עד מאוד ונהיו חברים. לאחר שנתיים החליט ק’ שהוא רוצה להתחתן עם ש’. הוא רצה לקנות לה טבעת מיוחדת אבל לא מצא לכן החליט להכין לה טבעת מיהלום הספיר. הוא הגיע למכרה בו יש את היהלום ולראשונה בחייו לא ציית לשלטים שפקדו לא להיכנס למכרות. הם חיו באושר ועושר עד עצם היום הזה.
יהלי תימור בת 10.5

אך לבסוף החילט ק’ לומר לה את רצונו, ואחרי שיצא מסניף הדואר הבין שלא תמיד צריך לציית להכל. וגם צריך לציית לאהבה.
דניאל לוין בן 12

ק’ החליט: אם הוא מציית כל חייו לשלטים, למה שלא יציית לצו ליבו? ק’ התחיל לשאול את ש’ אם היא רוצה... הוא לא הספיק, כי ש’ אמרה שהוא מעכב את התור, והאם יואיל לפנות מקום לאנשים אחרים. ק’ זז, חיכה שתגמור את המשמרת, ואז מיהר להזמינה למיץ אשכוליות בדוכן ממול.
דורון כנען בן 11.5

ואז ק’ התחיל לצעוק:”נמאס לי לציית לחוקים.” והוסיף לפקידה:”אבל בכלל לא נמאס לי ממך, אלא {מוזיקת תופים} אני אוהב אותך!!!”
זיו שמעוני בת 11

ק’ התקרב אל השלט הקטן הקבוע על הדלפק, תלש אותו, ואז חשב: ”זהו,עכשיו אין כזה חוק”. ואז הוא שאל את ש’ אם היא רוצה ללכת לישתות איתו מיץ אשכוליות סחוט מהקיוסק שממול, והיא הסכימה. ונולד להם בן שגם כמו אביו ציית לכללים ויום אחד שהיה מבוגר הוא הלך לדואר וראה שם פקידה...
יואב יוסקוביץ בן 9

ק’ לא הצליח לשמור הכל בבטן ולבסוף שאל: את רוצה ללכת איתי לשתות מיץ אשכוליות סחוט בקיוסק שממול? ש’ ציחקקה וענתה: אחרי המשמרת. אחרי המשמרת ש’ הגיעה לקיוסק והם שתו ואכלו בהנאה רבה.
שי חליפה בן 8

קול קטע את הרהוריו: ”רוצה לבוא איתי לכוס מיץ אשכוליות בקיוסק?” ”בטח!” אמר ק’. הם התאהבו בקיוסק, והם חיו להם באושר ועושר עד שמטאור פגע בכדור הארץ ומחק את החיים מעל פני האדמה.
מיכאל שקד בן 10

הוא אמר לה: את רוצה להיפגש? והיא אמרה לו: כן, אבל אני עסוקה אז תתקשר אלי בטלפון. הוא יתקשר אליה וההודעה בתא הקולי הייתה: לקוח יקר, נא לא להפריע לפקידים לעשות את עבודתם, תודה. ואז ק’ אמר יותר אני לא אציית לשום חוק.
אוהד טנקג’י בן 11

ק׳ אמר לש׳ שהוא רוצה לתת לה משהו וש׳ אמרה לו שהמשמרת שלה נגמרת בעוד שתי דקות. ק׳ חיכה וחיכה במשך שתי דקות לבסוף הוא נפגש עם ש׳ ואמר מה שרציתי להביא לך זה את חיי, אני מאוהב בך וש׳ הסמיקה עד האוזניים ואמרה לק׳ אני אוהבת אותך ומאז הם ביחד.
נועה רוזיק בת תשע

”אוף, מה לעזאזל אני צריך לעשות?!” שאל את עצמו ק’ המסכן. בעודו מתלבט ומנהל דיאלוג עם עצמו, שמע קול שאמר: ”הכול בסדר, אדוני”? זו הייתה ש’. ”מה?...אה, כן הכול בסדר” ענה לה ק’. ”תגידי, מה אומר השלט כאן”? המשיך ק’. ”אה הוא” חייכה ש’. ”זה שלט ישן, מאחד הבוסים הקודמים שלנו. הוא רצה לייעל אותנו ככל האפשר. באמת צריך להוריד אותו כבר”. ”הבנתי. אז...את פנויה היום בערב?” שאל אותה ק’ וניסה להיראות מגניב ושאנן. ”כן. אני אשמח אם נלך לקיוסק פה ממול. מוכרים שם מיץ טוב.” ”זה הקיוסק האהוב עליי” חייך ק’.
נועה מצקין בת 12

ק׳ הרהר לרגע, ואחרי זמן מועט אמר: ״התרצי להיות אשתי״?, כי הוא חשב על זה שאם הוא יציע לה נישואים (והיא בטח תסכים ), היא כבר לא תהיה פקידה; היא תהיה אשתו!
יונתן פסובסקי בן 10

ק’ חשב: בשביל זה אני לא אציית, זה מקרה של פעם בחיים. לבסוף החליט להשאיר לש’ פתק. הוא השאיר לה פתק ונעמד ליד הדלפק במרחק קטן מהפתק. ש’ קראה את המכתב והנהנה לעברו. בצהריים הם הלכו לשתות מיץ אשכוליות סחוט. למחרת בבוקר הזמינו ק’ וש’ את מנהל הסניף לארוחת בוקר.
נגה פאר בת 9 וחצי

ק’ הרגיש שהוא לא רוצה להפסיד את ש’ ולכן לא היה אכפת לו לעכב את התור. הוא שאל ש’ אם היא רוצה לשתות אתו מיץ אשכוליות והיא ענתה בחיוב ואמרה שתשמח מאד. לאחר המשמרת ש’ וק’ הלכו לשתות מיץ אשכוליות והיה להם כיף.
ליאור נתן מישור בן 8

ק’ ציית בצער ועזב את ש’ היפה. למחרת, הוא בירר אצל מכריו אם יש למישהו את המספר שלה. לאף אחד לא היה. ק’ התאכזב והתקשר למנהל שירותי הדואר שמסר את המספר. ק’ התקשר לש’ שהודתה שגם היא התאהבה בו והם התחתנו. נ.ב: ש’ ביקשה מהמנהל להסיר את השלט.
אביגיל ונעה בלוסטוצקי בנות 8

ואז מר ק’ החליט שבגלל ששמו הוא מר ק’, וק’ זה ההתחלה של כן בשגיאה אז אם הוא ילך ויבחר בכן זו תהיה שגיאה.
רעות כלפה בת 12

לבסוף ק’ החליט: הוא יציית לכללים וידבר עם ש’. ק’ שאל את ש’ האם הוא מבזבז את זמנה, ש’ אמרה שכלל לא וק’ שאל אותה אם תרצה לבוא איתו הערב לשתות מיץ אשכוליות סחוט. ש’ נענתה בחיוב וק’ שמח על שיכל גם לציית לכללים וגם לדבר עם ש’.
נעמה נובופלנסקי בת 10

ק’ הבין שעליו לעשות משהו, אז הוא פשוט אמר לה: ”חכי רק רגע”, תלש דף מהפנקס שלו, רשם את מספר הטלפון שלו (כמובן הכי מהר שהוא היה יכול), ונתן לה. ”אני מקווה שנוכל לעשות משהו ביחד לפעמים...” אמר בביישנות מהירה וכשראה שהיא מסמיקה, הלך משם בהליכה מהירה.
רוני שדה בת 9.5

הוא ניסה לחשוב בשניות שהיו לו. הוא הבין שאם לא יעשה משהו הוא יפספס את ההזדמנות שלו וכידוע הזדמנויות כאלה לא באות כל יום. ק’ אזר אומץ והחליט לשאול אותה: ”תגידי ש’, מתי משמרתך נגמרת?” ”ב3:30”, לאחר מכן הוא בא לאסוף אותה והם חיו באושר ואושר.
שירה השקס בת 12.75