הזמן מנוי וגיליונות קודמים  |  צפה בגיליונות קודמים
  על אודות 'עיניים'  |    Einayim in my eyes  |    About Einayim
מערכת 'עיניים'  |  צור קשר
דף הבית
 
BrainPop


 
מבחר מהמשכי הסיפורים ששלחתם לגיליון 190 בנושא תעופה
 
הוא נרדם בלילה בשעה 4. כשהתעורר, השעון הראה 10 בלילה. הוא ידע שזה לא הגיוני כי הוא כיוון את השעון שיעיר אותו עוד שלוש שעות. יהודה: ”סליחה, כמה זמן הטיסה?”. דייל: ”יש עוד 4 שעות טיסה”. יהודה: ”אז למה השעון שלי מראה 10 בלילה?”, ”כי החליפו את השעה כבר”.
מתן קין בן 10

יהודה בעצם חלם את כל החיים שלו הוא בכלל סתם תינוק שטס וחולם בשנתו הרבה.
דפנה אורג וינברג בת 10

הוא חלם חלום נוראי שהוא נוחת נחיתת חירום והדיילים משאירים אותו במטוס וכולם מחייכים אליו בחיוך מרושע. יהודה התעורר בבהלה וגילה שהמטוס ממשיך לנסוע בשלווה אך לפתע שמע קולות מתא הטייס ”זאת עומדת להיות החטיפה של העשור, אני אוהב לחטוף מטוסים”. כאשר הוא ראה שאף אחד לא שומע את הקולות הוא התפרץ לתא הטייס והנחית את המטוס בשלום ומאז הוא התפטר מעבודתו והפך לקצין ביטחון ראשי.
תומר שיר בן 11

כשיהודה התעורר הוא הסתכל סביב וראה שהוא במיטתו. יהודה נשם לרווחה כי הבין שהכל היה רק חלום. הוא הסתכל החוצה וראה שהגיע הזמן לרוץ לשדה ולהשקות את העגבניות, כי יהודה היה איכר חרוץ.
נתן הרט ספיר בן שבע וחצי

יהודה חלם חלום: הוא חלם שהוא מטייל בדיוטי פרי ונכנס לחנות שעונים, הוא הסתכל על שעון שהיה נראה לו מוכר, דומה מאוד לשעון המעורר שלו. פתאום החל השעון לזוז ולצלצל יהודה לחץ על המתג אבל השעון לא הפסיק. יהודה התעורר במיטתו השעון לידו צלצל. אוי לא פספסתי את הטיסה, מלמל יהודה לעצמו.
אילת ליטבק בת 10

ליפני שיהודה נרדם, היה לו פתאום דחף פתאומי לגשת לתא הטיס. יהודה ניגש ולהפתעתו הדיל הניח לו להיכנס. כאשר יהודה נכנס הראה לו הטיס את היופי של המטוס, יהודה הביט ראה ולבסוף החליט שהוא יחליף עבודה. למחרת בבוקר ניגש יהודה לקורס טיס.
שירה ואביגיל נובופלנסקי בנות 6

ואז פתאום האנשים התבלבלו במקומות, ונודניק ואשה שמנה ישבו לידו. ואז הוא פתאום התעורר וראה אותם, והבין שהנס לא עבד.
אילון הליבני בן 6

ופתאום התעורר לרעש סטטי חזק ושמע שהקברניט אומר ”אנו נוחתים בעוד כחצי שעה נא להדק חגורות” רגע, חשב לעצמו יהודה ”יצאנו לפני 4 שעות וטיסה לסידני נמשכת 11 שעות... אופס עליתי על המטוס הלא נכון”...
אדן גולדברג-רוזן בן 9.5

לפתע התעורר מחדש וכל הסבל שלו התחיל מחדש, ופתאום גילה שעלה על המטוס הלא נכון, "לא....", צעק בחוסר ישע, אבל אז הבין שבעקבות זה יפטרו אותו ואז הוא שמח וכאבו נעלם.
מתן חובב בן 12

הוא חלם שהוא וביתו מירי מטיילים יחד בשדה פרחים ושרים שירים נפלאים אך פתאום הוא שמע קול רך, הוא פתח את העיניים וראה ילדה קטנה בשמלה ורודה. הילדה אמרה לו שהוא מאחר לפגישה בגלל שהוא נרדם ובתור ניחומים הביאה לו גיליון חדש של 'עיניים'.
יהלי סידי בת 10

ופתאום יהודה שמע בום טראח וקם, ומה הוא ראה? שהנוסע מאחוריו מתח אותו ושם לו אוזניות!
נועם זכרי בן 9 וחצי

הוא חלם חלום ואז הוא התעורר, וגילה שכל מה שקרה היה חלום: המונית איחרה; היו פקקים; התור בדלפק היה ארוך; המשקל של המזוודה עורר בעיות; החרימו את בקבוק השמפו המיוחד שלו; ישבו לידו איש נודניק, אישה שמנה ומאחורה תינוק מתבכיין; הייתה תקלה במנוע והייתה לו בחילה. לבסוף הטיסה נגמרה הוא יצא מהמטוס ונשבע שלא יטוס יותר.
עתליה קופלמן בת 12

וכשיהודה התעורר מצרחה נוראית, צרח חזק גם הוא. המטוס היה בתוך גיליון 'עיניים' בנושא תעופה. כל האנשים צרחו גם כן. אבל אף אחד לא שמע שום צרחה. הם צעקו הכי חזק שלהם ”אני נמצא בתוך גיליון עיניים”. ואז בא ילד וסגר את הגיליון.
אלה וידר בת 10

יהודה נרדם והחל לחלום. בחלומו המטוס לא המריא בכלל והוא בכלל לא הגיע לשדה התעופה, לא עמד בדלפק הרישום ולא נסע במונית. זאת משום שהוא נרדם במיטתו ולא התעורר בזמן. עכשיו כשזה קרה, הוא מבין שההירדמות הזאת תגרום לפיטורין מהעבודה, והוא היה מאד שמח על כך. ואז הוא שומע קול: ”מה תרצה לאכול אדוני?” ומיד התעורר מהחלום הנהדר והבין שהוא על המטוס...
אלי ג. בן 9

לפתע התעורר יהודה בבהלה. מישש את ארנקו שבכיסו והופתע לדעת שהארנק אינו במראהו הרגיל. הוא היה מלא בלכלוך גועלי. לפתע הגיחה מהשרותים אישה שמנה שהחזיקה בידיה תינוק. היא התקדמה לכיוונו של יהודה והתיישבה לידו.
אביב משעל בן 10

וחלם שהמטוס מתרסק, זה הרגיש לו כל כך אמיתי, הוא הרגיש שהוא צונח מטה ומטה. הוא התעורר בבהלה וראשו הזיע. ”מזל” אמר לעצמו וניגב את הזיעה ממצחו. פתאום הוא הרגיש את ההרגשה כמו בחלום, שהוא צונח במהירות רבה. הוא עצם את עיניו בחוזקה ואז שמע את קול הטייס ”אנחנו מתחילים בנחיתה, נא להדק חגורות”. אחרי הטיסה הזו יהודה התפטר והחל לעבוד כדייל.
יהלי דוידוביץ’ בת 10