הזמן מנוי וגיליונות קודמים  |  צפה בגיליונות קודמים
 על אודות 'עיניים'  |   About Einayim  |  מערכת 'עיניים'  |  צור קשר
 דף הבית
 


 
מבחר מהמשכי הסיפורים ששלחתם לגיליון 194 בנושא צינורות
 
והיא יותר גדולה מהפחד...התעוררתי, היה בוקר, הייתי בבית שלי. והבנתי שזה היה חלום.
אורי וייס בן 9.5

ואז, יום אחד, החלטתי לבדוק מה יש שם. לקחתי צידה לדרך, החלפתי בגדים, ויצאתי לדרך. ואז, הגעתי אל מקור האור. זה היה חור גדול למעלה. ממשהו שסתם את החור, יצאו דברים חומים כאלה. הריח נהיה נוראי. החלטתי פשוט לחזור. אני לא אלך לשם שוב אף פעם!.
אלון סילורה בן 10

והיא יותר גדולה מהפחד להישאב לשם. אבל בכל זאת רציתי לנסות. התגנבתי לשם ומצאתי את עצמי בתוך בית ענק. לא הבנתי איך זה אפשרי ואז בא אלי ילד גדול ואמר: "אמא, הנה עכבר!", האמא צרחה אבל הילד גידל אותי בכל זאת וזה היה נהדר.
הילה ורדימון בת 10

ופתאום כששיחקתי עם חברי זה פגע בי כמו כדור של תותח נשטפתי תשוקה עזה לעלות למעלה אז פשוט אמרתי לחברי להתראות כי יכול להיות שלא נתראה שוב ועליתי למעלה. אבל יותר לא ראו אותו. אחרי כמה ימים מצאו שלד של ילד על יד אחד הצינורות.
אביב נוי בת 10

יום אחד אני אלך לשם, לכוון האור הלבן. מעניין מה יש שם, בעולם הגדול? האם יש שם יצורים? איך הם נראים? האם הם גדולים? על השאלות הללו אענה, זה יקרה בעוד הרבה שנים, כנראה, ואולי, לא אלך לשם בכלל?...
נטע אילני בת 9

החלטתי לעבוד על מישהו שיבדוק את זה במקומי. סיפרתי לאחי הקטן, הוא הלך לשם ולא חזר. אחרי כמה שעות מרוב פחד באתי לספר למישהו ואז הוא חזר עם מלאך. המלאך כעס עליי וראיתי איך אני מתקרב לסוף הסיפור ואז התעוררתי.
אסיף כשר בן 11 וחצי

זה מסקרן אותי מאוד, אני חושב שאולי פעם בלי לגלות לאמא ואבא אני אלך לשם, למקום שממנו באים המים האפורים. אבל אני גם מפחד שאולי אני בעצם לא אלך. קשה להחליט?
הדר גובר בת 10

בלי לחשוב פעמיים, עליתי למעלה ומצאתי את עצמי בחוף הים, הלחות הייתה בלתי נסבלת, הרעש היה נורא ובמים היו בעיקר מדוזות. החלטתי לחזור למקום האפל והקריר שממנו באתי. אולי בחורף אנסה שוב.
אריאל רבינוביץ בן 11

לילה אחד, אני וחברי הטוב מיקי החלטנו לברוח לעולם שמעבר לצינורות. התגנבנו בשקט והגענו לפתח קטן, אחרי מאמצים רבים הצלחנו לפתוח אותו ולהפתעתנו חזרנו לבית שלי...
יפתח אליהו בן 10

אז החלטתי לעלות לעולם שבחוץ. אחרי יומיים שם החלטתי לחזור למקום המוכר והטוב. את החוויות הרעות שלי כתבתי בספר שקראתי לו: ’מעבר לצינור לא רואים את האור’.
נעה כהן אברהמי בת 10

ואז הרגשתי שאני לא יכול להתאפק הגעתי למעלה וגיליתי שהמבוגרים טועים אז פתאום גלשתי למטה וכמעט התרסקתי אז המבוגרים צודקים לכן לא עשיתי את זה לעולם והחברים שלי עשו את זה ומה קרה להם? אותו הדבר.
עופר קלאוס בן 7