הזמן מנוי וגיליונות קודמים  |  צפה בגיליונות קודמים
  על אודות 'עיניים'  |    Einayim in my eyes  |    About Einayim
מערכת 'עיניים'  |  צור קשר
דף הבית
 
BrainPop


 
מבחר מהמשכי הסיפורים ששלחתם לגיליון 205 בנושא חדר
 
ראיתי את דניאל הבלש. קראתי עליו אתמול, קצת דאגתי ולא הבנתי איך הוא הגיע לכאן. אבל בכל זאת פתחתי את הדלת ורצתי עם הטלפון לעשות איתו סלפי. יש דברים ששווה לצאת החוצה בשבילם.
אלה ראובן בת 7.5

אני שומע דפיקות על הדלת. בפתח עומד איש קטן ומוזר. הוא מראה לי שעון מטוטלת ומטלטל אותו. תוך כדי הטלטול הוא אומר: אתה מסדר את החדר שלך...אתה מסדר את החדר שלך... מיד נתקפתי דחף לסדר את החדר שלי. מי יודע? אולי יבואו עוד אורחים...
יעל לירז בת 8

והנה לפתע אני שומע חריקות על דלת חדרי, הלא היא גם דלת הבית כולו - שכן דירתי אינה גדולה יותר מחדר שינה פשוט. אני פותח את הדלת ומגלה גור כלבים נטוש, להוט להיכנס לדירת החדר שלי. הוא היחיד שאי פעם נכנס אליה מבלי לחשוב שאני מוזר ובודד. אני מרים את הגור ומכין את חיי לשותפות חדשה ומדהימה.
נועה רייסנר בת 12

יום אחד שמעתי דפיקה בחדרי. לא רציתי לפתוח לאנשים את הדלת אבל הדפיקות התגברו ולבסוף פתחתי את הדלת. עמד שם שליח.”שלום, זכית בהגרלה של קורא הספרים הכי טוב!” השליח אמר.”הפרס הוא 9 מיליון דולר ווילה לעצמך! הוילה נמצאת בשדרות ברקן ומחכה לך מונית מחוץ לבית הזה שתיקח אותך לשם.” השליח גמר והלך ואני הופתעתי מאוד! יצאתי החוצה למונית והיא לקחה אותי לוילה. נכנסתי והיא הייתה ממש מפוארת עם20 חדרים לפחות ומלא ספרים מעניינים! ”יהיה לי ממש כיף כאן...” חשבתי לעצמי.
לוטם דילמוני בת 10.5

נשמעת דפיקה בדלת. בלית ברירה, אני מניח מידי את הספר שקראתי וניגש לפתוח את הדלת. עומדת שם אחותי הגדולה, ועל פניה יש חיוך. ”אז הצלחתי להוציא אותך מהבית, הא?” היא שואלת. אני מצחקק, אבל סוגר את הדלת. יש לי עוד ספרים לקרוא.
הילה פרומקין בת 11.5

והנה, בקצה השולחן נחה מעטפה בה כתוב: ”למה אתה לא בא לבקר? אבוא מחר. אמא”. למחרת אמא באה לבקר. אני לא יודע איך או למה זה שינה אותי, אבל זה פשוט קרה. מאותו יום אני אוהב לצאת החוצה, לדבר עם אנשים, ואפילו שאנשים מסתכלים עליי - לא אכפת לי.
נעה פלד בת 9