הזמן מנוי וגיליונות קודמים  |  צפה בגיליונות קודמים
  על אודות 'עיניים'  |    Einayim in my eyes  |    About Einayim
מערכת 'עיניים'  |  צור קשר
דף הבית
 
BrainPop


 
מבחר מהמשכי הסיפורים ששלחתם לגיליון 210 בנושא סיפור
 
"מעכשיו תקראי לי סיפורים רק מספרים", וכך תמיד הקראתי לה סיפור מספר.
יואב נבו בן 8

”יש לי רעיון! מהיום, אני אספר לך סיפור לפני השינה שלי.” ומאז, כל ערב איילה מספרת לי סיפור. הסיפורים של איילה מאוד מעניינים.
ניב ב”ר בת 10

יש לי רעיון! אמא בואי נלך לחפש סיפורים! וכך יצאו האם וביתה לחפש סיפורים בארצות שונות ורחוקות, כדי להמציא סיפורים חדשים ולהביא רעיונות חדשים ומעניינים ולמלא את באר הסיפורים של באר הסיפורים של האם עד הקצה ומאז איילה היתה מרוצה מסיפורי הערב שלה והאם המציאה כל יום סיפור חדש.
יובל אוריאל בת 11.5

”אני רוצה שתספרי לי ספור מספר”. ”בסדר” אמא אמרה. אמא לקחה ספר של גדולים אמא התחילה לספר את הסיפור אבל אילה נרדמה.
אילה אורנאי בת 6.5

”כמה זמן חיכיתי! היום זה התור שלי! והיום זה תור שלי! יש!!!” איילה פיזזה על מיטתה ובין רגע חזרה לשכב בה מחדש. ואז היא סיפרה לי סיפורים ממוחזרים שלי!
גור ארבל קומיסר בן 8

”אמא! יש לי רעיון! את תקראי ספר, ואז תספרי לי אותו בערב.” ”אבל למה לא לקרוא לך סיפור מספר?” תהיתי. ”כי אז את מסתכלת על הספר ולא עלי.” הסבירה אילה. חיבקתי אותה ואמרתי:”איזה חכמה את!”.
זהר פרלמן בת 10

לאחר שתיקה ארוכה ומתוחה, קפצה על רגליה הקטנות והיחפות ואמרה: מעכשיו אל תספרי לי סיפורים דמיוניים. מעכשיו תספרי לי סיפורים מהילדות שלך כמו למשל: איך היה בלי מסכים, איך היה לשחק בחוץ אחרי בית ספר ועוד...
אסף ראובן שנבל בן 8.5

אוקיי, אם אין לך סיפורים בשבילי אז אני אלך למגדלאור באוקיינוס ואספר סיפורים לעצמי. לא, אל תלכי מתוקה שלי אני אספר לך סיפור כל יום רק אל תברחי מהבית בבקשה התחננתי בפניה. וככה בכל יום אני מוצאת את עצמי חושבת על סיפורים חדשים בשביל איילון המתוקה שלי.
אמילי איון בת 10

איילה אמרה: אמא, אז תקראי קצת סיפורים אחרים ואז תמציאי לי סיפורים וכך יהיו לך תמיד סיפורים לספר טוב.
עמית פולג בת 9

”סוף סוף!”, הייתי מופתעת: איילה תמיד אהבה את הסיפורים שלי, ”חשבתי שתתעצבי, את לא מבועסת?” שאלתי אותה, איילה נענעה בראשה והסבירה: ”בהתחלה הסיפורים היו נהדרים אך לאט לאט הם נהיו משעממים. מכיוון שלא רציתי להעליב אותך המשכתי להפגין את אותה ההתלהבות...”. חיבקתי אותה. ”מעכשיו אספר לך רק סיפורים מספרים.”
מיקה אלון ביטון בת 11

״מה את מספרת לי סיפורים על זה שנגמרו לך הסיפורים?!״
יונתן פסובסקי בן 11

אז אני אצור סיפור! איילה הפכה לוונדר וומן, והצילה את העולם ממתקפת חייזרים. לאחר מכן כשחזרה להיות איילה, אמרה: תספרי לי את הסיפור הזה. אבל אני כבר נרדמתי...
תמר פסובסקי בת 8.5

ספרי לי סיפור מהחיים! אמרה איילה ועכשיו יש לי הרבה סיפורים לספר לה על כל המשפחה.
שיר מרקס בת 8.5

יש לי רעיון אמא! תכתבי סיפור ותקריאי לי אותו, אמרה איילה ומאז איילה אוהבת רק סיפורים מספר ולא מהראש יותר.
עברי ברנשטיין בן 8

”אבא בבית? ”שאלה איילה, ”כן ,למה?” עניתי ”הוא יספר לי סיפור!!” ענתה לי בהתלהבות איילה, למחרת ראיתי את איילת שמחה ,כנראה שאבא סיפר לה סיפור, מהראש...
נגה גזית בת 9

אמא, יש לי רעיון. אני אתחיל סיפור, ואז את תמשיכי אותי, ואני אמשיך אותך וככה עד שארדם!
איתן כהן בן 11

”אני אספר לך סיפור!” היא אמרה בהתרגשות. ”אז פעם הייתה ילדה שמאוד אהבה שאמא שלה סיפרה לה סיפורים. אבל יום אחד נגמרו לה הסיפורים. אז הילדה סיפרה לה סיפור: פעם הייתה שמאוד אהבה שאמא שלה סיפרה לה סיפורים...
שחר גרינפילד בת 8

”אז היום אני אספר לך סיפור!” ”היה הייתה ילדה שרצתה שאימא שלה תמציא לה סיפורים ולא תקריא לה מתוך ספר.” איילה סיפרה חלק מהסיפורים שאימא סיפרה לה עד שנרדמה. כל יום המשיכה לספר סיפור אחר שאימא סיפרה לה, לפי הסדר.
נתנאלה פלג בת 9

אמא, יש לי רעיון הכי טוב ביקום! ”עכשיו אני אהפוך להיות אמא שלך ואני אספר לך סיפורים לפני שתלכי לישון” מיד כשסיימה להציע את הרעיון זינקתי ועניתי לה: זה רעיון מעולה, את ביתי, החכמה מכולם! וכך כל ערב נרדמתי בסיפור לפני השינה, חזרתי להרגיש כמו הילדה הקטנה שהייתי פעם וקמתי מאושרת בכל בוקר.
עלמה רסקין בת 8

”אמא, יש לי רעיון! מעכשיו תהיי סופרת!” וכך הפכה האם לסופרת והמשפחה נהייתה מפורסמת ועשירה.
גלי פרקש בת 8.5

”אבל איך זה הגיוני?” קראה איילה ונעמדה בשנייה. ”הרי את כל פעם מחדש ממציאה סיפורים לאבא כשמגיע חשבון האשראי!”
שקמה פרידמן בת 12

”ספרי לי סיפור אמיתי! היא קראה. ”אוקיי” אמרתי, והתחלתי לספר לה איך הכרתי את בעלי בחיל הים, ואיך יצאנו להפגנות נגד ניסויים בבעלי חיים. כשגמרתי, היא אמרה ”את צריכה להיות סופרת!” ונרדמה. עכשיו אני מבינה שהיא כל כך אהבה את הסיפור משום שילדים אוהבים שמתייחסים אליהם כמו למבוגרים.
שי וינרב בת 9.5

”אמא, נספר סיפורים אחת לשנייה בתורות. כל פעם כשלאחת מאיתנו ייגמרו הרעיונות לסיפורים, האחרת תספר את הסיפורים!” ”תקשיבי אמא, אז היה היה פעם דינוזאור חמוד שקראו לו דינו...”
אורי וייס בן 10.5