הזמן מנוי וגיליונות קודמים  |  צפה בגיליונות קודמים
  על אודות 'עיניים'  |    Einayim in my eyes  |    About Einayim
מערכת 'עיניים'  |  צור קשר
דף הבית
 
BrainPop


 
מבחר מהמשכי הסיפורים ששלחתם לגיליון 216 בנושא ריצה
 
הוא המשיך לרוץ לאורך סמטה צרה עוד יותר כשפתאום שמע שוב סירנות משטרה... שלומי נבהל וחשב: יכול להיות שהאיש שנתקלתי בו באמת התקשר למשטרה? בעוד הוא תוהה, נשמע קול. ”ידיים למעלה! אין לך לאן לברוח! אתה מואשם ברצח אשתך וילדיך! ולא רק זה, אתה מואשם גם בגניבה, השחתת רכוש וחטיפתם והסתרתם של ראש העיר ואשתו! שלומי נבהל ואז...ווף ווף!! קטעו את מחשבותיו נביחות של כלב. שלומי הגיע לפארק. כשהוא התחיל לרוץ הוא ראה את הכלב שהיה בדמיונו. מהר הוא חזר הביתה והחליט לשכוח מהריצות אחת ולתמיד.
עמליה סוכרי בת 12.4

לפתע הגעתי למבוי סתום. שמעתי נביחות, סירנות וצעקות. הרגשתי את הלב שלי פועם, הסתובבתי לאט לאט ואז ראיתי את החברים שלי צוחקים, עם הפודל שלהם וטלפון שמשמיע קולות של סירנה. יעקוב ניגש אליי ואמר לי ’עבדנו עליך עם המתיחה הזאת, הא?’
יערה פרידמן בת 10

לפתע פתאום שלומי ראה מלצר כלב ענק רודף אחריו בתוך ניידת משטרה ואוכל אותו. שלומי התעורר במיטתו וחשב: הכל היה רק חלום. שלומי יצא לריצת הבוקר הדו שבועית שלו. כבר יותר משנה שהוא רץ (בהמלצת הרופא ובעידודה של אישתו מיכל), כדי להפחית ממשקלו ולהיות בכושר.
אלה לוינשטיין בת 11

פתאום שלומי ראה מולו שוטר.”למה אתה רץ?” שאל אותו השוטר. שלומי סיפר לו מה קרה. ”שנייה” אמר השוטר, ”איך האיש שנתקלת בו נראה?”, ושלומי הסביר לו איך האיש נראה. ”אז” השיב השוטר, ”זה היה הפושע הנודע. אלך לחכות לו בתחנה. תודה.”
נבות עמיר בן 8.5

בדיוק באותו רגע הוא נזכר שבכיס הימני שלו יש טלפון נייד. שלומי הזמין מונית, ולתדהמתו היא הגיעה תוך דקות ספורות. ”הצלת אותי”, אמר, אבל כאשר הסתכל על הנהג נחרד לגלות שזה אותו האיש שעליו שפך קפה. למזלו, הוא לא זיהה את שלומי, והסיע אותו הביתה בשלום.
מעין ברעם בת 10

שלומי נעצר ונתן לגופו מנוחה. המשטרה לא תתפוס אותי, חשב. הוא הרים את ראשו וראה שהוא לא יודע איפה הוא. את תחנת האוטובוס הוא לא ראה, כמו כל מה שהיה באיזור. הוא הסתכל מסביב וראה שהוא בביתו. חלמתי הכל? שאל את עצמו, תוהה.
דפנה צבר בת 12

אורי אריאל-הברון בן 8.5

שלומי התעייף, ועצר למנוחה. הוא הסתכל בשעונו והשעה כבר הייתה 9, ולכן הוא ניסה לחזור את כל מה שהוא רץ. הוא לבסוף מצא שוב את הכביש, שחנתה בו ניידת המשטרה. שלומי הודה שהוא הפושע.
יואל קלמנוביץ’ בן 12

אמרתי לאבא שלי: אני רוצה לעשות מרתון. מרתון?! בקושי אתה עושה חצי קילומטר בשעה אז מרתון?! צחק אבא. אני לא אגיע אתה עוד תראה נרשמתי בטופס, והיה כתוב כל יום אימון של שעה, לא לאחר. באימונים היו קשים, אמרתי לעצמי: אולי אבא צדק אני אגיע אחרון. הגיע יום המרתון, וסיימתי את המרתון בהצלחה. אבא טעה, הגעתי מקום 39 מתוך ארבעים.
תום דוד בן 11