הזמן מנוי וגיליונות קודמים  |  צפה בגיליונות קודמים
 על אודות 'עיניים'  |   About Einayim  |  מערכת 'עיניים'  |  צור קשר
 דף הבית
 


 
מבחר מהמשכי הסיפורים ששלחתם לגיליון 88 בנושא קנאה
 
כשהגעתי לחדרו ראיתי את כל ילדי כיתתנו ליד מיטתו מדברים ומחדשים דברים. אלי, גם במסיבות שהזמנתי אליהן את כל הכיתה לא כולם באו. כולם היו שם, אפילו המורה אביטל אבל שכולם הלכו. רועי אמר לי ” איזה כיף לך שאתה יכול ללכת, אני פשוט מקנא בך.”
שלומית הדס- נקר בת 10וחצי

אני גיליתי שעצוב להיות חולה ועדיף להיות בריא, ולא לפגוש את המפורסמים. וגם מה שקרה עם הילה זה בעייתי כי הילה רצתה ואני לא אז קנאה היא גרועה!!
חגי אמיתי בן 10

תבינו, אני לא ילד מקובל כל כך, וכשבאנו בשבת לבקר את רועי, הוא שכב במיטה,ובהתחלה אפילו לא שמתי לב לזה, אבל כשהשפלתי את מבטי לרגע, ראיתי שכל הגבס שלו מלא בחתימות, ציורים,ושמות(ביניהם כמה שמות של מפורסמים), אבל מה אני כבר יכול לעשות, אז חתמתי לו גם.
תומי שטוקמן בת 9

ראיתי את כל כוכבי ”השמיניה” נמצאים על- ידו וממש קינאתי בו. בסוף הביקור של השמיניה הוא התפנה אלינו. הוא התחיל לדבר ואמר:” אתה יודע, אני מאוד מקנא בך שאביך עובד כמורה, והוא רוב הזמן איתך בבית, ואני כל הזמן מתפאר באבי אבל עכשיו ראיתי איך שאתה נראה, כל- כך מקנא.”
שוביה בלידשטיין בת 9

נכנסנו לחדר הלבן והגדול וראינו איש ספורטיבי בטרנינג בצבעים שחור ולבן והקפיץ את הכדור על הברכיים תוך כדי שספר:”528, 529, 530, 531, 532”... הבטתי בו בפה פעור. היה לו שער לבן וקמטים על הפנים. ”היי טל. זה סבא שלי מצד אמא שלי.”
גלי לב בת 11 וחצי

כי באה אליו פיה קטנה ושכתוב עליה ”פית משאלות”. ופתאום היה לו פליסתישן ואז מצאתי את עצמי באולפן ערוץ הילדים ונהיתי מנחה! כול כך שמחתי ורועי קצת קינאה...
נעם חבר בת 9