הזמן מנוי וגיליונות קודמים  |  צפה בגיליונות קודמים
  על אודות 'עיניים'  |    Einayim in my eyes  |    About Einayim
מערכת 'עיניים'  |  צור קשר
דף הבית
 
BrainPop


 
מבחר מהמשכי הסיפורים ששלחתם לגיליון 90 בנושא החיים פעם
 
לא ידעתי מה לעשות! יצאתי לחצר הבית ופגשתי את שי. שיחקנו יחד כדור רגל. כשהתעייפתי חזרתי לביתי וקראתי ספרים.בסוף השבוע אמרתי לעצמי ”דוקא היה לי די כיף השבוע!”.
ענבר גרבלסקי בת 8 וחצי

חשבתי ובסוף עלה לי רעיון! אני כותב יפה וטוב, וגם מהר. בכל פעם שנועה תצפה בטלוויזיה בתוכנית או בפרק מסדרה היא תגיד לי מה בדיוק היה ואני אכתוב את זה בתור סיפור. ככה כל פעם שיתחשק לראות טלוויזיה ואני לא יכול אז אני אקח את הדפים ואקרא.
תמר קשת בת 10 וחצי

פתאום הייתה הפסקת חשמל! ואמרו לאבא בטלפון כשהוא חייג לחברת החשמל שהפסקת החשמל הזאת תימשך שבוע בגלל השבוע הסוער והגשם. ”יופי לנו”אמר אייל”עכשיו גם אין אור”. ”אמא תדליקי נרות”אמר אייל,אמא הדליקה נרות.והתחלתי לכתוב את הסיפור על הפסקת החשמל ומפלצת החשמל.פתאום עלו ראיונות עם משפחה שהייתה להם הפסקת חשמל,ופתאום באה מפלצת החשמל,וכך העברתי את השבוע-בלכתוב סיפור.
יעל ברילנט שטרן בת 10

ביקשתי מסבא וסבתא שלי שיראו לי משחקים שהיו מתי שהם היו קטנים ובכל יום למדתי משחק חדש ולא ראיתי טלויזיה ודברי דומים ונהנתי. ביום שבו הכיתה היתה אמורה להראות את הדברים שלמדה משנת 1948 והשנים אחרי. לימדתי את הכיתה איך משחקים את המשחקים שלמדתי וכולם נהנו .
יוני פלוטקין בן 11

בסוף יצאתי מהבית ורצתי לבית של גיל. אמרתי לו שאחותי הזמינה חברה ועכשיו הן רואות טלויזיה. גיל אמר לי שאני יכול להשאר אצלו עד שהחברה של אחותי תלך. ישבנו בחדר ושיחקנו וצחקנו והיה נהדר. הבנתי שככה היו החיים פעם.
יעל פטרזייל בת 8

חשבתי מה עכשיו אני אוותר? הרי אמרתי בכיתה שזה קלי קלות, אסור לי לוותר עכשיו!!!, אני אשתדל כמה שאני יכול ואני יצליח! בארוחת הערב סיפרתי לאמא ואבא וגם לנועה שאני מתכוון להמשיך, פתאום נועה צחקה ואמרה שאין לי סיכוי, אני עוד יראה לה ואני בטוח בזה!
מיקה ונקרט בת 12

התייאשתי. ”אתה יכול לבנות מכונית גדולה מעץ כמו סבא יזראל!” ”את גאונה!” אמרתי לאחותי. רצתי לשדה, ולקחתי עצים. בניתי עם נועה וסבא יזראל בא לראות את המכונית שיחקתי איתה כל השבוע. כשחזרתי לביה’’ס שאלה המורה מה עשיתי, והראתי לה את המכונית. ”וואו! אתה מקבל מאה!” והוריי שמחו מאוד.
ענבר ליפשיץ בת 9 וחצי