הזמן מנוי וגיליונות קודמים  |  צפה בגיליונות קודמים
 על אודות 'עיניים'  |   About Einayim  |  מערכת 'עיניים'  |  צור קשר
 דף הבית
 


 
מבחר מהמשכי הסיפורים ששלחתם לגיליון 91 בנושא בפנים ובחוץ
 
חשבתי,חשבתי וחשבתי, ואז צעקתי לאבא:ככככןןןן!!!! אבא ויעל מלמלו מתןך שינה:מה.. מהה.. כןןן.. מה את צועקת?? ואז הבנתי שזה היה חלום.
נטע להב בת 10.5

רעדתי בכל הגוף. התחלתי לבכות. אבא שלי שמע שאני בוכה אז הוא ביקש מהמפעיל של המיתקן להוריד אותי בסוף ירדתי, ראיתי איך אף אחד שם לא מפחד וקנאתי באנשים שהיו אמיצים מספיק בשביל לא לפחד מהמיתקן. בלילה חלמתי שגם אני מעיז לעלות על ספינת הפירטים.
נעה מנדל בת 1\2 11

”לא,זה נשמע כיף, אבל, לפעמים בא לי לראות חברים, לשחק ולהנות”. להפתעתי הרבה אבא הסכים, ואמרתי לו שגם אם כן אז שזה יהיה לפחות שלושה ימים.
אוהד אבנרי בן 7

”מממממ.... אולי, מה עם הלימודים וכל זה?” ואבא אמר ”לא נורא אני אדאג להכול.” יעל אמרה ”אני מסכימה.” ואז אמרתי ”גם אני מסכימה.” ”יש לי הפתעה בשבילכם...” אמר אבא ”רובינזון קרוזו הולך להיות שותף שלנו!”
רוני אהרונסון בת 12

ואז אמרתי לו שזה נשמע כיף אבל אני אתגעגע לאמא ויעל. אמרתי לו שאולי נזמין אותן לגור איתנו, וכך קרה אבל אז הגיע החורף ונהיה קר וחזרנו הביתה. אבל, החוויה הזאת נשארה אצלי בלב והבטחתי לעצמי שאעשה את זה גם עם ילדי.
רותם גיל בת 11 וחצי

כן!!!יש!!! אבא התקשר להורים של יעל ויצאנו לדרך.היה לנו שבועיים של כיף על חוף הים. שחינו ודגנו דגים ואספנו צדפים וישנו מתחת לכוכבים...מאז כל שנה אני יעל ואבא יוצאים לטיול כזה.כל פעם למקום אחר.
נעמי טל אלטר בת 10

”כן” אבא שמח מאוד.זה בדיוק מה שהוא רצה. הקמנו את המחנה במהירות וישבנו לאכול אוכל מן הצידנית. כך עברו הימים,וכך נמשך חודש שלם.יום אחד,ראיתי שיעל ואבא לא באוהל.יצאתי מהאוהל, וישר שיצאתי יעל ואבא קפצו מאחורי שיח וקראו ”הפתעה”. נזכרתי שהיום יום ההולדת שלי.חזרנו הבייתה וחגגנו את יום ההולדת,ומאז אנו יוצאים לטבע קבוע.
עידן גילת בת 10 וחצי

הסכמתי. הרי זה יכול להיות ממש כיף! שבועים רצנו, שיחקנו, התנדנדנו על העצים, ופעמיים ביום התקשרנו הביתה. כל האביב, הקיץ והסתיו היינו בטבע, ובחורף חזרנו הביתה, והשלמנו לימודים. בשאר העונות חזרנו לטבע. החיים בטבע הם חוויה מדהימה.
תמר קשת בת 10

”כן!!!” עניתי בשמחה. ואז יעל הציעה שבוע ניסיון. היה ממש כיף! כל ערב הדלקנו מדורה וצלינו נקניקיות, למדנו להיזהר מחרקים מסוכנים, התנדנדנו על העצים, רצנו כל היום ולקראת ערב שכבנו על הצמחייה הירוקה והרכה וצפינו בשקיעה היפהפיה. בחורף, כשקר ומסוכן להיות בחוץ בלילה חזרנו הביתה ואת האביב, הקיץ והסתיו בילינו בטבע.
תמר קשת בת 10 וחצי

יש לי רעיון, הקשיבו, אבא אתה רוצה לגור כאן ואז כל שבוע שאני יהיה אצלך אני ויעל נבוא ואז נעשה שבוע שבוע במשך כמה חודשים !
עדי הרמתי בת 8 וחצי

”בסדר”. אבא שלי שמח כל כך והתקשר לאמא שלי ושל יעל. אמא של יעל לא הסכימה אבל אמא שלי אמרה שנעשה מה שאנחנו רוצים כי היא נוסעת ללונדון ל5 שנים. אין מה לעשות עכשיו. אני חייבת לגור עם אבא והוא רוצה לגור פה. גרנו שם והיה כיף.
מאי דולב בת 11