הזמן מנוי וגיליונות קודמים  |  צפה בגיליונות קודמים
  על אודות 'עיניים'  |    Einayim in my eyes  |    About Einayim
מערכת 'עיניים'  |  צור קשר
דף הבית
 
BrainPop


 
מבחר מהמשכי הסיפורים ששלחתם לגיליון 92 בנושא אומץ
 
מה לעשות? אפילו לא היה לי אומץ לרדת מהמתקן!, מתחילים!אמר המפעיל, פתאום המתקן נעצר באמצע הסיבוב .נבהלתי מאוד, אחר כך חילצו אותנו ואני חושב שאני מאוד אמיץ!!!!!!!!!!!!
סמדר דרור בת 9

ואז ראיתי את הילדה מהכיתה שלי,דפנה שאני מאוהב בה. היא עמדה שם יחד עם ההורים שלי,הסתכלה עלי וחייכה.’אם ארד מהספינה,דפנה תחשוב שאני פחדן, חשבתי,ונשארתי על ספינת הפיראטים.זה בכלל לא היה מפחיד!וכשירדתי,דפנה אמרה לי שהיא גאה בי ושאני אמיץ,והיא התלוותה אלינו לכל הטיול בלונה פארק.
נעמי טל אלטר בת 10

מתחילים! צעק המפעיל ופתאום הרגשתי תנועה קלה והספינה נעצרה ופתאום המפעיל צעק:”נא לרדת! יש תקלה במתקן”, ירדתי בשמחה ורצתי לנועה ואבא ששיחקו במכוניות המתנגשות, הצטרפתי אליהם אפילו שזה מתקן של ילדים קטנים.
אורי שושנה עיט בת 10

אמרתי למפעיל של המתקן:”אל תלחץ על הכפתור! אני פוחד.” ואז כל הילדים שהיו על המתקן הודו שהם גם פוחדים וכך נעשתי הילד הכי אמיץ בכל העיר.
נטע שמגר בת 9

איזה כיף! התנדנדתי מהר נורא, והרגשתי מצוין! לפתע נזכרתי במקרה דומה, כשהייתי בן 7, והייתי ברכבת הרים שאף-אחד מהמשפחה שלי לא העז לעלות עליה. שחזרתי הייתה דממה קצרה. ”איך היה?”, אבא שאל אותי. ”נהדר!”. שוב הייתה דממה. ”מה?”.
אוהד אבנרי בן 8

אבאל’ה!! בהתחלה פחדתי פחד איימים...! אבל אחרי זה נרגעתי והבנתי שאומץ זה דבר חשוב
חגי אמיתי בן 10 וחצי

פתאום ראיתי את חבר שלי איתי,ואמרתי למפעיל שאני רק עובר מקום ליד איתי.”טוב, אבל תזדרז.” אמר. רצתי לעבר איתי והתיישבתי לידו. איתי אמר לי שגם הוא מפחד. החזקנו ידיים והמתקן התחיל להסתובב. הרגשתי שאני הכי אמיץ במשפחה כי רק אני עליתי על המתקו הזה.
יעל צרי בת 9 ו4 חודשים