הזמן מנוי וגיליונות קודמים  |  צפה בגיליונות קודמים
 על אודות 'עיניים'  |   About Einayim  |  מערכת 'עיניים'  |  צור קשר
 דף הבית
 


 
מבחר מהמשכי הסיפורים ששלחתם לגיליון 95 בנושא עני ועשיר
 
העורך דין כמעת התעלף כשראה את הכתוב,הוא צעק בהתרגשות :אני זכיתי.מה?, צעקו שלושת האחים? האח הבכור חטף את הצוואה וקרא בקול רם החלטתי למסור את ירושתי לערוך דין שלנו. אני מצטערת לא ידעתי למי למסור אז עשיתי אן דן דינו ןיצא לי עורך הדין...
גד רביבו בן 11

החלטה שונה מן הרגיל .ידעתי שהצוואה תעורר בינכם ריב והחלטתי לתת את הירושה לאחיינית של הדודה של הסבא של הדוד של הסבתא של כלתו של סבא שלכם..”מה??!” אף אחד מהיושבים בחדר לא האמין.פתאום שמעון קם ואמר:”טוב, נחכה עד שהיא תמות ואז הירושה תבוא אלי!” וכולם פרצו בצחוק!
דנה וינטר בת 12

לתרום את כל כספי לאגודות שונות,כדי שתלמדו...”השאר לא היה כתוב, אך האחים עד היום חושבים שהיא כתבה: לקח”.
עידן גילת בת 11

”הכסף נשאר במטבח, בסך הכל שלושה מיליון שקלים. כל אחד מכם יקח כמה שהוא רוצה מסכום הכסף. אנא בחרו את האפשרות הרצויה”. שמעון, יהורם ומירה הסתכלו אחד אל השני, ואחרי כמה זמן הבינו שלכל אחד מגיע מה שהוא רוצה, וחילקו זה בזה את הכסף: מיליון שקלים לכל אחד. האחים סלחו זה לזה.
אוהד אבנרי בן 8

”החלטה גורלית. ידעתי שעורכי הדין לא יתמכו תמיכה מלאה בצוואתי...” עורך הדין עיקם את אפו. ”... לכן הענקתי את הכסף כך, שהוראות הצוואה תתמלאנה בבטחה. אני מעניקה את הכסף לעורך דין, דממה. ”כך תלמדו שאין הכסף מתאים למישהו אחר ולאחר לא. כך תלמדו להתחלק יחד. כך תלמדו לרכוש כבוד. לכם, לאחים, ולעורך הדין שלכם.”
דניאל אושרי בן 13