סיפורים לילדים

הורים רבים נוהגים להשכיב את ילדיהם עם סיפור טוב לפני השינה. אלה יכולים להיות סיפורים על דרקונים, פיות, מלכים ומלכות וכמובן, בסופו של דבר ישנו מוסר השכל שממנו הילדים צריכים ללמוד דבר אחד או שניים. לא עובר זמן רב, והילדים לומדים לכתוב סיפורים בכוחות עצמם. כך, סיפורים לילדים הופכים לא רק לסיפורים שנכתבו עבור הילדים, אלא גם לסיפורים שהילדים כותבים בעצמם. הדבר הטוב ביותר שכדאי לעשות הוא לכתוב את הסיפורים האלה יחד.

הסיפור שאינו נגמר – ילדים יוצרים סיפורים

במסגרת מגזין עיניים, המגזין המושלם לילדים, ישנו מדור מיוחד המזמין את הילדים לכתוב סיפורים בהמשכים. מדור סיפורים לילדים הסיפור שאינו נגמר‏ הולך וצובר תאוצה, וילדים מכל הארץ כותבים למערכת ויוצרים סיפור בו במקום. כאשר כל אחד תורם את חלקו, נוצר סיפור מרתק ומקורי שנכתב כולו על ידי הילדים. כך שכאשר כותבים סיפורים בהמשכים, לעולם אין לדעת איך יתחיל הסיפור, כיצד הוא ימשיך ואיך ייגמר. מעבר לכך, הסיפור תורם ליצירתיות הילדים ומקשר בין ילדים מכל רחבי הארץ ומגילאים שונים. כמו כן, כתיבת סיפורים בונה את הביטחון העצמי של הילדים ומשפרת את כישורי הכתיבה שלהם.

המגזין לילדים שבו הכול קורה

אתם בוודאי שואלים את עצמכם היכן ניתן למצוא מגזין שמספק את הבמה לכתוב סיפורים לילדים. ובכן, מגזין עיניים הוא המקום שבו הכול קורה. כאן תמצאו לא רק פינת סיפורים בהמשכים, אלא גם מגוון רחב של מדורים אחרים שמתאימים לילדים. קבלו את המדורים הנפוצים שאי אפשר להחמיץ:

כמובן, קיימים עוד מדורים שונים לכל מי שאוהב כתבות, מדע, תמונות ועוד. כל שיש לעשות הוא לרכוש מנוי למגזין לילדים והשאר היסטוריה.

מדוע חשוב כל כך לעשות מנוי למגזין לילדים?

מגזין לילדים הוא אחת הבחירות הטובות ביותר שהורה יכול לעשות עבור הילד שלו. ישנם כמה יתרונות למגזין מושקע עבור הילדים. דבר ראשון, בדרך זו ניתן לחבר יותר את הילדים לקריאה. בעולם המודרני שלנו שבו יש מסכים בכל עת, חשוב שיהיה משהו שיחבר את הילדים למילים הכתובות. אחרת הם הולכים לאיבוד בין כל הסרטונים והתמונות שיש להם ברשתות החברתיות. שנית, כל ילד יכול להתחבר למדור שמדבר אליו יותר מכל – כתיבה, ציור, צילום ועוד, כך שהילדים יכולים למצוא את מה שמתאים להם במגזין אחד. ולבסוף, המגזין מפגיש בין עולמות שונים, ילדים שונים מרחבי הארץ ויוצר חברויות. המגזין נפוץ גם בקרב חברי הכיתה. אפשר לעניין בו יחד, להשתתף יחדיו בפעילויות ולהפיק מכך הנאה רבה.

כתיבת תגובה