הזמינו מנוי חודשי
ללא התחייבות

הזמינו מנוי חודשי לעיתון לילדים עיניים

עיניים עיתון ילדים

  הזמן מנוי וגיליונות קודמים  |  צפה בגיליונות קודמים
  על אודות 'עיניים'  |    Einayim in my eyes  |    About Einayim
מערכת 'עיניים'  |  צור קשר  |  דף הבית
 
BrainPop


פנד - סיפורו של פנד האדום

פנד הוא בדיוק כמו ילד אמיתי: הוא אוהב לשחק, לבלות עם חברים, להמציא המצאות, להציל את העולם. פנד הוא בדיוק כמו ילד אמיתי, בהבדל קטן אחד: הוא לא אמיתי, הוא מצויר!

שלל ההרפתקאות של פנד האדום, המתפרסמות מדי חודש בכתב העת האיכותי לילדים עיניים, רואות אור סוף–סוף בספר שלם, המאפשר לראשונה לפגוש את הילד המיוחד הזה על כל קשת הרגשות שלו. הקומיקס פנד האדום מעורר אצל ילדים סקרנות טבעית, מעמת אותם עם רגשות כמו אושר, פחד, קנאה ואהבה ויוצר עבורם עולם של דמיון עשיר ורב–גוני.

תמיר ראונר, אשר העניק לפנד את נפשו ואת קולו, הוא בוגר המחלקה לאמנות באקדמיה 'בצלאל', ומייסד כתב העת משקפיים, אשר ראה אור בחסות האגף לנוער של מוזיאון ישראל. זה תריסר שנים עורך תמיר ראונר את כתב העת לילדים עיניים מקבוצת עיתון הארץ, שבו מתפרסמים סיפורי פנד האדום.

נעם נדב, אשר נתן לפנד פנים וגוף, וצייר לו עולם, הוא מרצה באקדמיה 'בצלאל' ומהמאיירים הבולטים בישראל. הוא מאייר ספרי ילדים, ספרי לימוד וספרי קומיקס, ומעצב דמויות לסרטי אנימציה. נעם כתב וצייר סיפורי קומיקס בעיתון חדשות, סדרת קומיקס בשיתוף קובי ניב בעיתון הילדים כולנו, ושתי סדרות קומיקס: 'קשרי משפחה' ו'סיפורי ראשונים' במוסף 'יעקב' של העיתון מעריב.

 

פנד וחלילה  פנד וחלילה
  עוד סיפורים על פנד האדום