‘עיניים באוזניים’ – פודקאסט לילדים מבית היוצר של עיתון הילדים ‘עיניים’

באמצע שנת 2022 הצטרף אל גיליון ‘עיניים’ אח קטן בדמות הפודקאסט ‘עיניים באוזניים’ – פודקאסט לילדים שזמין להאזנה בחינם ולכולם.

כל פרק של הפודקאסט מלווה את אחד מגיליונות העיתון וכולל סיפורים, מערכונים ואייטמים מתוך הגיליונות. הסופרות, הסופרים, הכותבות והכותבים של ‘עיניים’ מצטרפים אלינו לעיתים קרובות לראיונות לראיונות ומשוחחים איתנו על הסיפורים ועל נושאים מדעיים בצורה מעניינת ונגישה.

את הפודקאסט מגישה המשוררת והפרפורמרית נעם פרתום, שגם יוצרת אותו ביחד עם ורד קיסר ממערכת ‘עיניים’. ההגשה הקלילה של נעם וכישורי המשחק שלה מאפשרים לתווך לילדים נושאים מגוונים, והופכים כל סיפור שהיא מקריאה לחוויה מיוחדת. אורח קבוע נוסף בפודקאסט הוא זאב אנגלמאייר, שמבצע יחד עם נעם גרסאות קוליות מצחיקות לקומיקס הקבוע שלו ‘עלילות ג’חנון הגמל המנשנש’.

אנחנו במערכת ‘עיניים’ מאמינים שכמו גיליונות העיתון, גם פודקאסט לילדים צריך לכבד את המאזינים שלו, לדבר אליהם בגובה העיניים ולהציע להם תכנים מגוונים ומאתגרים. גם מבוגרים ימצאו עניין בפרקי הפודקאסט, ואנחנו ממליצים מאד להאזין להם יחד.

 

כל הפרקים של ‘עיניים באוזניים’, פודקאסט לילדים מבית היוצר של עיתון הילדים ‘עיניים’, זמינים להאזנה בספוטיפיי ובגוגל פודקאסטס, וגם אצלנו באתר.

נשמח מאד לשמוע מכם, בכל תגובה, רעיון או מחשבה שעולה בעקבות ההאזנה.

einayim@einayim.com

 

הצטרפו כמנויים דרך פייפאל:
כתבו לנו את שמות 2 גיל' המתנה שתרצו לקבל * חובה
טלפון שלכם * חובה
הצטרפו כמנויים דרך פייפאל:
כתבו לנו את שמות 2 גיל' המתנה שתרצו לקבל * חובה
טלפון שלכם * חובה