שלחו את ההמשכים לסיפור החדש בנושא

טיפשות

המלך והמלכּה הֶחליטו לִמנוע מִבִּתם כל תְחושה לא נעימה וכאב. הם הִקפּידו שלא תצא מִתחומֵי הארמון והִסתירו מִמנה כל צורה של סֵבל, מחלה, זִקנה או מָוֶות. אבָל כשהייתה הנסיכה בת שש וטיילה יום אחד לבדה בְּגן הארמון, ראתה גוזָל שֶנפל מִקֵן שֶעל אַחד העֵצים. הוא היה מוּטל ללא תְזוּזה על האדמה. הנסיכה נָשְׂאה אֶת הגוזָל אֶל הארמון לִשאול אֶת אביה מה פֵּשר הדבָר...

תקציר הסיפור שהופיע בגיליון

עדינות

 המשך: 

הוא חייך. הנסיכה לא הבינה למה, אך לפני שהספיקה לשאול, אביה הלך לקרוא לאימה. גם היא חייכה חיוך רחב ואמרה: "סוף סוף אפשר להגיד לסבתא שלך שאנחנו יוצאים מפה". הוריה צחקו והסבירו לה: "לפני שנים, אפילו עוד לפני שנולדת, גרנו באי טרופי מרוחק, בו לא היינו עשירים, אך היינו מאושרים. אך סבתא שלך לא הסתפקה בזה, ורצתה להיות עשירה. וכך, עברנו לגור בארץ אחרת. סבתה החלה לצבור הון, ובסוף רכשה את הטירה הזו. אז נכנסתי להריון". אמה עצרה לרגע, ואז המשיכה: "לקראת לידתך, החלטנו שאנחנו רוצים לחזור לאי בשביל עתיד טוב יותר עבורך, עתיד של טבע וחופש. אך סבתא שלך לא הסכימה, כי היא הפכה לטריליארדרית בארץ החדשה ולא הייתה מוכנה לעזוב. מצד שני, היא לא הסכימה להישאר לבד.". אימה נאנחה, והוסיפה: " היא אילצה אותנו להישאר פה, בדרישה בלתי אפשרית: שאת, נכדתה לעתיד, לא תרגיש -לעולם- טיפה של סבל". היא שתקה והמשיכה: "את חייבת להבין, מפתחות האי היו אצלה". אימה חזרה לחייך: "וכך, עד היום". הנסיכה עדיין לא כל כך הבינה: סבתה עשתה מעשה טוב, או מעשה רע? באותו הרגע הופיע אביה בסירה, וקרא בקול: "בואי, מתוקה שלי, אנחנו חוזרים הביתה".

נועה פיש-שדה

9.5

בת

 המשך: 

אבל בדרך ראתה אותה אמה המלכה ואמרה בואי נלך לחדרך ואסביר לך הכל. כשהגיעו לחדרה של הנסיכה הסבירה לה אמה מהו הרגש אותו הרגישה: כאב ועצב. ביחד הן טיפלו בגוזל בשיא העדינות עד שהבריא ואז שיחררו אותו לחופשי.

טליה פרץ

10

בת

 המשך: 

כשהגיעה הנסיכה ,אביה הראתה לו את הגוזל ושאלה: "מה פשר הדבר? אני לא מבינה את זה". והוא ענה לה: "הוא רק התעלף. הוא יהיה בסדר עוד חצי שעה/שעה" אז היא לקחה אותו לחדרה, שמה אותו בכלוב וחשבה: "עוד שעה הוא יתעורר ואז אחזיר אותו לקינו" וישנה. בבוקר כשהתעוררה הלכה לבדוק מה שלום הגוזל וראתה שהוא עדין שוכב מת. היא כל כך נלחצה עד שרצתה גם היא למות. ואז היא עשתה את המעשה הכי טפשי בעולם: היא לקחה את הגוזל מן הכלוב והצמידה אותו אליה וקיותה שתמות, אך כעבור שעה היא עדיין לא מתה. היא הלכה להגיד לאביה שטעה והגוזל מת, ואז עשתה עוד מעשה טפשי ביותר: היא לקחה את הגוזל והלכה איתו לגינה, ואז, כשעמדה מול העץ שממנו נפל הגוזל אתמול, שמה את הגוזל בקינו ואמרה לעצמה: "הוא יגדל, זה בטוח". אך כעבור שנה, הגוזל לא גדל וגם כשגדלה והפכה למלכה הוא לא גדל. והיא חיה בעצב ובעצב עד עצם היום הזה.

איתי ארד

8

בן

 המשך: 

הנסיכה נגשה למלך ושאלה אותו מה היא מרגישה, אז המלך הצטער מאוד שביתו הרגישה עצב ואמר לה את כול הדברים שהסתיר ממנה. הנסיכה אמרה שהוא לא היה צריך להסתיר את זה ממנה.
יום אחד, כשהיא טיילה בחצר, היא ראתה מערה בחומה. הנסיכה הסתקרנה ונכנסה למערה. היה רשום במערה שנסיכה אחת, {זאת היא} תחייה לנצח כי היא מכושפת.
מאז הנסיכה, אחרי שגדלה והפכה למלכה, שלטה שנים רבות, ושינתה את שם הממלכה לריגשוניה שבה מותר להרגיש את כול הרגשות.

מיקה טבול

9

בת

 המשך: 

המלך היסס ולאחר דקות בודדות הוא אמר לה שזאת בטח בובה שילד או ילדה זרקו לתוך הארמון הנסיכה האמינה לאביה ותוך שניות התחלפה תחושתה לשמחה ומאז היא לא חשה יותר עצב לאמרות שהיא הייתה רוצה לחוש זאת עוד פעם אחת

אלה

עשר

בת

הסיפור שאינו נגמר

אתם מוזמנים להמציא המשך ל'סיפור שאינו נגמר' המופיע בגיליון החדש. מבחר מן ההמשכים שלכם יפורסם בגיליון הבא, והשאר יפורסם כאן באתר

  • Instagram
  • Facebook

בית הדפוס 11

ת"ד 34096 ירושלים 9134002

טלפון 02-6515212 פקס 02-6521882

כתובת אימייל  einayim@einayim.com

עיניים הוצאה לאור בע"מ