ציור או תצלום שלי
T3 for web.png

אין לי שאלה או סיפור, אני רק רציתי להעביר משהו לכל מי שנותן יד ועובד במערכת העיתון- תודה! העיתונים שלכם נפלאים, אני נחשפת לתוכן אמיתי ואיכותי. אני מנויה כבר שבע שנים והגיליונות אף פעם לא מאכזבים. קשה מאוד היום למצוא תכנים כל כך חינוכיים ומעשירים לילדים בגילי אבל אני לא צריכה לדאוג כי תמיד אוכל לשלוף עיתון עיניים מהמדף (אני שומרת את כולם וקוראת שוב שוב). כתבתי לפני כמה שבועות למדור עיניים שלי וביקשתי עצה, התשובה שקיבלתי הייתה מדהימה! נתתם לי עצות טובות שלא חשבתי עליהן וגם כאלה שחשבתי עליהן אבל פקפקתי ברצונות שלי ואתם גרמתם לי להאמין שזה אפשרי ועזרתם לי מאוד!
כל מה שאני רוצה זה לשתף אותכם בהתרגשות שיש בי כשאני מחזיקה את העיתון ולבקש מכם שאף פעם אל תפסיקו להוציא את העיתון. אני בטוחה שכל שאר "ילדי עיניים" מסכימים איתי.
תודה :)

T3 for web.png

T3 for web.png

שלום שמי גאיה (שם בדוי), יש לי שתי שאלות 1. עשו עלי חרם ואני נעלבתי מאד ובכיתי כי גם החברות שלי בגדו בי והיו נגדי גם שכולם עשו עלי חרם ניסיתי לדבר עם המורה ועם הורי אבל אין מענה וזה לא עוזר אני עצובה ובודדה והחופש נהרס לי ובגדול כי אין לי חשק ללכת לקייטנה כי כל החברות שלי לשעבר שם ואני לא יודעת מה לעשות תעזרו לי? 2. ההורים שלי כל הזמן רבים ואני תמיד חושבת שזה בגללי ולפני יומיים אבא שלי הודיע שהוא עובר לחוץ לארץ ואני עוד יותר עצובה ואני מרגישה הכי נורא בעולם! דיברתי על זה עם אמא שלי והיא אמרה לי לא להתערב ושלבסוף הכל יסדר אבל אני מסרבת להאמין לה כי אני לא סומכת עליה... וחץ מזה גיל ההיתבגרות מפחיד אותי ברמה קשה מאוד, תעזרו לי.

T3 for web.png

שאלה:
התחלתי תיכון ואני נורא מפחדת ממה שיקרה ואיך יוצרו החברויות. אשמח לעצה איך ליצור חברויות חדשות כשמגיעים למקום חדש.

עיניים שלי

אתם מוזמנים לשאול שאלות שמטרידות אתכם, וגם לשלוח סיפורים, שירים, ציורים או צילומים שיצרתם (אפשר בשם בדוי). על הכול אתם מקבלים תשובה אישית, חלק מתפרסם בעיתון המודפס והשאר יופיע כאן באתר.