סיפורים לילדים טובים 🙂 

כל ילד אוהב לשמוע סיפור טוב לפני השינה. כשהילדים עוד קטנים, המבוגרים מקריאים להם סיפורים, וכשהם גדלים, הם לומדים לקרוא לבד וקוראים ספרים וסיפורים שאוהבים. לאט לאט עוברים הילדים לשלב הבא שבו הם הופכים מקוראים פאסיביים לכותבי סיפורים אקטיביים. הדמיון שלהם מאפשר להם להמציא סיפורים שונים ומגוונים. עיתון עם סיפורים לילדים מספק עבורם את הבמה לכתוב סיפורים בהמשכים וליהנות מהם.

כותבים סיפורים ונהנים

מדור מיוחד של סיפורים לילדים הכולל סיפורים בהמשכים הוא כל מה שהילדים צריכים כדי לחוות את חוויית המצאת הסיפור. סיפורים לילדים הסיפור שאינו נגמר‏ הוא המדור שמאפשר להם את הבמה לכתוב סיפור ולהמשיך אותו. כשכל ילד ממשיך את הסיפור שהחל קודמו, הוא הופך לחלק מעלילה מורכבת ומרגשת במיוחד. אלה כל הסיבות לכתוב סיפורים בהמשכים:

הסיפורים שמקשרים בין כולם

מעבר ליתרונות שהוזכרו כאן של סיפורים בהמשכים, סיפורים אלה מאפשרים לילדים להתחבר זה לזה. בעולם הרשתות החברתיות, שלא תמיד מציג את העולם האמיתי שבו אנו חיים, דבר אחד בטוח – דרך סיפורים אפשר למצוא חברים אמיתיים. כי כאשר ילד מנתניה כותב סיפור המשך לסיפור שכתבה ילדה מחיפה, נוצר ביניהם חיבור מיוחד, חיבור של יצירה וכתיבה. אז אם אתם מחפשים איך להעסיק את הילדים בחופש ואם אתם מרגישים שהילדים שלכם צריכים לפתח את היצירתיות הטמונה בהם, סיפורים בהמשכים הם התשובה.

כתיבת תגובה

הצטרפו כמנויים דרך פייפאל:
כתבו לנו את שמות 2 גיל' המתנה
הצטרפו כמנויים דרך פייפאל:
כתבו לנו את שמות 2 גיל' המתנה