סיפורים לילדים הסיפור שאינו נגמר

אתם מוזמנים להמציא המשך ל'סיפור שאינו נגמר' המופיע
בגיליון החדש. מבחר מן
ההמשכים שלכם יפורסם בגיליון
הבא, והשאר יפורסם כאן באתר במדור "סיפורים לילדים".
כמו כן ניתן לקרוא באתר סיפורים לילדים בקליק כאן.

תקציר הסיפור שהופיע בגיליון מרכז

אֵיתָן ממַהֵר לְחוּג הג'וּדוֹ שלו. יש לו הַיום מבחן חשוב, שאִם יעבור אותו יקבּל חגוֹרה כְּתוּמה. אימו מַסיעה אותו לַחוג, אך בַּדרך, בְּלב הפְּקקים, מופיעה לפֶתע פרה ענקית וחוסמת אֶת מֶרכּז הכביש. הַתנוּעה כולה נֶעצרת, ואיש אֵינו יודע מה לעשׂות בַּפּרה המְבוּלבֶּלת המסָרֶבת לזוּז לַשוּלַיִים. אֵיתָן בטוח כבר שהוא יפספס אֶת המבחן, אבָל לפֶתע אימו מחַיֶיכת וּמַכריזה: "יש לי רַעֲיון!"...

המשך:

“אפשר לשׂים חציר על הדשא ולגרום לה ללכת לְכיוון הדשא וזה יְפַנֶה אֶת המַעבר.” הִסכּמתי מייד לַהצעה של אימא ואז שאלתי: “אבָל אימא, מֵאַין נשׂיג חציר?” אימא אמרה: “אני מַכּירה חווה שקוראים לה ‘בֵּית האיכָּר’. אולי ניקח מִשָם חציר?” “יאללה”, אמרתי, וחשבתי: העיקר שנספיק להגיע לַחוג שלי. “אבָל”, שאלתי אֶת אימא, “הכביש חסום! איך נוכל להגיע לחווה?” ואימא אמרה: “היא נִמצֵאת חמש דקות הליכה מִפֹּה, אפשר להספיק ללכת ולחזור, ולא נראֶה לי שעד אז הכביש יִתפּנה.” “טוב”, אמרתי. יצאנו לְכִיווּן החווה. הקַפְנו את הכּביש והלכנו בַּדשא שלוש דקות. ואז הִגענו לִצריף קטן שבתוכו היה איכר. הוא שאל אותנו: “מה אתם צריכים?” ועניתי לו: “אנחנו צריכים קצת חציר כי יש פרה שחוסמת לנו את הכּביש ואנחנו חייבים למהר כי יש לי חוג.” האיכר חִייֵך ואמר: “תִקחו בשִׂמחה, יש לי פֹּה שֶפע של חציר.” לקחנו קצת חציר, הודֵינו לו והלכנו בחזרה לְכִיווּן הכּביש. הִגענו לפרה ושַׂמנו אֶת החציר על השוליים של הכְּביש. הפרה ראתה מייד אֶת הֶחציר והִתחילה ללכת לַכּיוון שלו. היא הִתקדמה והִתקדמה והתקדמה לאט־לאט עד שנֶעלמה לגמרי מהכּביש. כולם צעקו לנו מהמכוניות: “תודה! תודה! תודה!” ופינו לנו אֶת המַעבָר. נסענו והִגענו בְּדִיוק בַּזמן לַחוג. עברתי את המבחן בשלום ועכשיו יש לי חגורה כתומה!

הֲדַס גְרוֹמָן
בת 8 וחצי

המשך:

“יש לי רעיון”, אמרה אימא. “אני חושבת שהפרה מְבַקֶשת עֶזרה. משהו קרה שָם בַּיער.” צעדנו כמה צעדים עמוק לתוך היער וראינו עֵגל קטן שנִתְקע בין השׂיחים. שִחררנו אותו והוא רץ לאימו. הם הלכו יחד. הכביש היה פנוי.

גַבְרִיאֵל כֹּהֵן
בן 7

המשך:

“אולי אתה תלך אֶל הפרה? הרֵי הייתָ בחוג חווה.” אֵיתָן אמר בִּמְבוּכָה: “אני יודע, אבָל אני מתבייש, אני פוחד שהפרה תבעט בי.” אימא ידעה שהוא יגיב כך. היא פנתה לאיש מאחורֶיה ואמרה לו משהו בשקט, ואז בתוך כמה רגעים כל האנשים קמו מהרְכָבים שלהם והִתחילו לשיר את המשפט: “יאללה אֵיתָן תיקח אֶת הפרה ותביא מנוחה.” הם שָרו אותו שוב ושוב עד שאֵיתָן נִכְנע. הוא הלך אל הפרה ואמר לה את המשפט בִּשְׂפת הפָּרות. כעבור דקה הפָּרה הֵבינה והלכה מהכביש לַקיוסק הקרוב, וכשהרמזור היה אדום הפרה יצאה מהקיוסק וחילקה בָּרד לכולם.

אִמְרִי שַי עוֹז
בן 12

המשך:

אימא הִצמיחה כַּנְפֵי פֵיָה ואכלה אבקה מגעילה. אחר כך היא ניהלה שׂיחה עִם הפרה שנִשְמְעה ככה: אימא: “מוּוּוּוּוּוּוּ (בבקשה תְפַנִי את הכביש)” הפרה: “מוּ (למה?)” אימא: “מוּוּוּוּוּוּוּ (הבן שלי מאחֵר לחוג)”, והפרה הלכה מהכביש. בחוג ג’וּדוֹ הִצלחתי כל כך, שקיבלתי חגורה שחורה במקום כתומה, ומאז אני חי עם הַידיעה שאימא שלי היא פֵיָה.

יוֹאָב בֶּן צוֹרֵף
בן 10

המשך:

אולי תתאמן בג’ודו ותזיז את הפרה מהכביש? רעיון מעולה! אמרתי קפצתי על הפרה… והיא… בעטה בי בעיטת סוס והעיפה אותי למרק עצום! וזהו, ככה מתתי אמרתי לשופט המוות. טוב; אם כך… אני פוסק בזאת שתגיע לשדות אליסיום! אמר שופט המוות.

זיו גרמייז
בן 11 וחצי

המשך:

ואז לפתע כן כן אמא שלי פשוט קראה בקול! מווווו אמא אמרה והפרה ענתה במו קצר זזה מהכביש אבל הספקתי לראות אותה חוזרת אחרי שעברנו ושגדלתי בגיל שמונה עשרה אמא סיפרה לי היא למדה לדבר בשפת החיות באוניברסיטה!

מאיה ענבר
בת 8

שלחו את ההמשכים
לסיפור החדש בנושא

חרם

המשך:

אמא רצה לעבר ערימת חציר קרובה, הרימה אותה ונופפה בה. תוך כדי שהיא מנופפת היא צעקה לעבר הפרה “בואי בואי!”. הפרה התעלמה מהקריאות של אמא, כנראה שלא הייתה רעבה. לפתע, מהצד השני של הכביש שמענו צעקה “יוחנה, יוחנה! בואי!” הפרה התחילה לצעוד לעבר מישהו שנראה כמו חוואי, הנהגים התקועים החלו לצעוק לעברו “מה אתה עשית? למה שחררת את הפרות שלך כאן?!”. החוואי הביט בהם בפנים מתנצלות “מצטער, היא קפצה מעבר לגדר”. כעבור כמה דקות הפקק נפתח ואנחנו יכולנו להמשיך לנסוע, והחוואי המסכן היה צריך לשלם קנס של אלף ש”ח בגלל שלא שמר על הפרות שלו. אני אמנם איחרתי למבחן, אבל בכל זאת זכיתי בחגורה הכתומה. כנראה שאמא צדקה כשהיא אמרה שאני נינג’ה.


מיכאל הורביץ
בן 10 וחצי

המשך:

איתן אמא אמרה נכון שאתה לומד ג’ודו? כן עניתי אז אתה יכול לגרש את הפרה מהכביש? כן! אמרתי אז התקדמתי לעבר הפרה והתחלתי לגרש אותה עם התכניקות שלמדתי בג’ודו והפרה נבהלה וזזה וכלם שמחו

גפן בלומנפלד
בת 10 וחצי

המשך:

ראיתי את אמא דוחפת ודוחפת יחד עם עוד כמה אנשים את הפרה עד שהיא ברחה. אמא נדרסה ממנה ורצתי לעזור לה תוך כדי צרחה אבל היא לא קמה!

איל ינאי
בן 9

הצטרפו כמנויים דרך פייפאל:
כתבו לנו את שמות 2 גיל' המתנה
הצטרפו כמנויים דרך פייפאל:
כתבו לנו את שמות 2 גיל' המתנה