הסיפור שאינו נגמר

אתם מוזמנים להמציא המשך ל'סיפור שאינו נגמר' המופיע
בגיליון החדש. מבחר מן
ההמשכים שלכם יפורסם בגיליון
הבא, והשאר יפורסם כאן באתר

תקציר הסיפור שהופיע בגיליון שוויון

בּוֹרִיס, עֶזְרָא ואַנְגֵ'לָה הֶעלו זה עתה אוצָר מִבֶּטן אונִייָה טְרופה. המִבצע עבר בהצלחה: הם שָׂמוּ אֶת יְדֵיהם על תִשעים ותִשעה מטבעות זהב נַפּוֹלִיטָנִיִים שעֶרְכָּם בְּשוּק העתיקות הוא כמעט שש מאות אֶלף דוֹלר. עֶזְרָא תִכנֵן הכול, בּוֹרִיס צלל לַים ואַנְגֵ'לָה היא בַּעלַת הסירה והיא שהֵשיטה אותם לִמְקום האונייה הטְבועה והִמתינה לבּוֹרִיס שיַעלה אֶת האוצר. אבָל עכשָיו הם מִתְוַוכּחים מי עָבד קשֶה יותר, מי הִתאמֵץ והִסתכּן יותר מהאחרים, ורָבים איך לחַלֵק אֶת הכסף.

המשך:

אנג’לה הכינה שיקוי מרדים..היא הציעה להם להפסיק לריב ולשתות מיץ. הם שתו את המיץ ונרדמו. וכך היא ברחה באוטו עם האוצר ואמרה ” יש, ניצחתי, גנבתי את הזהב”. דוד אלברטו מושס
בן 6

המשך:

אנג’לה חשבה שוב, זה לא היה הוגן, לכן אנג’לה חשבה עוד קצת והפכה את התוכנית להוגנת למדי. היא לקחה את ארגז המטבעות בשקט מופתי והניחה אותו במושב שליד הנהג, אנג’לה נכנסה למכונית והתחילה ליסוע לכיוון ביתה הישן זה שבוריס ועזרא לא הכירו. באותו הזמן נחלץ בוריס הזועם מאחיזתו של עזרא, בליבו גמלה ההחלטה: הוא ייקח את השלל לעצמו. אך בדיוק כשהתכונן לממש זאת גילה שאין מטבעות ואין אנג’לה. ובינתיים אנג’לה ישבה מול המחשב לאחר שהניחה במגירה את חבילות הכסף של בוריס ועזרא עד שיגיע הזמן לשלוח אותם. עברו ארבעה חודשים ומחפשיי האוצרות מצאו עבודות חדשות: אנג’לה לימדה בבית הספר, בוריס עבד במשטרה ועזרא עבד כרועה חשבון. אנג’לה גם שלחה את חבילות הכסף לאחר שביררה איפה דירותיהם החדשות נמצאות. אנג’לה חיכתה שבוע ימים עד שקיבלה תשובה, המכתב היה מעזרא. תודה אנג’לה,ידעתי שלא בגדת!!! ושוב תודה שהגנת על השויון. כך כתב עזרא ומילא ליבה של אנג’לה חום. היא חיכתה עוד יומיים תמימים עד שקיבלה את תשובתו של בוריס, שכתב כך: תודה אנג’לה,אני שמח שלא בגדת, על אף שאני עדיין מאמין שהגיע לי יותר. אנג’לה חייכה לעצמה וחשבה הוא בהחלט לא ישתנה.

ענבר מלכה
בת 9 וחצי

המשך:

אנג’לה אמרה לעצמה אני פשוט אקח אותה איתי אנג’לה לקחה את התיבה איתה מתיי ש-בוריס ועזרא סיימו לריב הם ראו שהתיבה נעלמה ואיתה אנג’לה בוריס שאל את עזרא “איפה הטבה?” בוריס ענה “אין לי מושג ” בוריס אמר ” על תשקר ” עזרא ענה לו ” אני לא משקר ” בוריס אמר “שוב אתה משקר ” וכך נמשך הריב. אנג’לה הלכה ברחוב המווווווווווווווווווווווון אנשים הסתקלו עלייה במבט מקנא אפילו איש אחד שאל אותה ”
מעייפו יש לך את זה? ” אנג’לה לא הקשיבה היא הלכה למוזאון ונתנה את התיבה למוזאון וקיבלה הון תועפות.

גפן בלומנפלד
בת 8

המשך:

אנג’לה קיבלה החלטה. היא חטפה במהירות את התיבה מרצפת המחסן ופתחה בריצה מהירה ליציאה, אך כאשר הייתה בחצי הדרך לדלת הבחין בוריס באנג’לה המתרחקת וקרא: “עצרי! מה את עושה! תחזירי את התיבה תכף ומיד!”. עזרא שפנה לכיוון אנג’לה בעקבות בוריס, התרגז פעם שנייה באותו יום, שלא כהרגלו. בוריס ועזרא מיהרו לקום ופתחו במרדף אחר אנג’לה הנמלטת, שכבר כמעט הגיעה לדלת. “חסר לך שתברחי עם התיבה הזאת!” צעק עזרא. אנג’לה כבר פתחה ויצאה מהדלת כשבוריס ועזרא הגיעו לפתח. הם פתחו את הדלת במהירות ולא הבחינו באנג’לה שעמדה מאחורי הדלת, וכשאר היו השניים בפתח המחסן, טרקה אנג’לה את הדלת בפניהם ונמלטה. ברוס ועזרא נותרו מחוסרי הכרה בזמן שאנג’לה ברחה מהמקום- ישר אל השוק השחור, שם מכרה בקפידה כל מטבע ומטבע. כאשר הסתיימה המכירה מיהרה אנג’לה לקנות את מכונית חלומותיה, אך לא ציפתה לכך שבוריס ועזרא יצפו מראש על תוכניתה… וכך קרה שכאנג’לה הסתובבה בין המכוניות המפוארות בחנות ארבו לה שני הנוכלים בפינה נסתרת. וכשלא הסתכלה קפצו שניהם עליה והתחילו להיאבק בה בניסיון להגיע לחבילת השטרות הגדולה שבידה. בסופו של דבר הכניעו בוריס ועזרא את אנג’לה אך בכל המהומה לא שמו לב לניידות המשטרה שנאספו סביבם… לארך משפט קצר וקולע הוחלט לידון את השלישיה לחודשיים של שירות ציבורי. והכסף? את הכסף הוחלט להציג במוזיאון המקומי כדי שהמבקרים יוכלו ללמוד על סיפור האונייה שטבעה ועל השלושה ששטו בים וניסו להשתמש בו לטובתם.

רעות בלנק
בת 12

המשך:

אנגל’ה לקחה קופסא עם מטבעות מזויפות שהיא הכינה מראש החליפה אותם במטבעות שבתיבה ונסעה משם במהירות

לפני שיצאה אמרה לבוריס ועזרא “אני חייבת ללכת, תודיעו לי כשתגיעו להחלטה”

אנג’לה מיהרה למכונית ונסעה משם במהירות גדולה, היא נהגה בכביש צדדי לבר עיירה מרוחקת בה היא שכרה לעצמה חדר במלון קטן. כשהגיעה היא הזדהתה שרה אמפטובסקי

בנתיים בוריס ועזרא החליטו לחלק את הכסף חצי חצי ולא יתנו לאנג’לה שהתרומה שלה למבצע היה והיא גם ממילא עזה אותם. הם רק לא ידעו דבר, אנגלה היא לא מלאך..

כעבור כמה שנים הם חיו את החיים הרגילים חיפושיהם אחרי אנג’לה העלו חרס . פתאום יום אחד נפגשו בוריס ועזרא במקרה. הם שמחו להפגש והעבירו חויות מהחיים ופתאום הם ראו אישה שהפרצוף שלה היה דומה לאנג’לה אבל עם שיער ג’ינג’י. היא התקרבה לשולחן שלהם והתיישבה לידם.

פתאום צלצל הטלפון שלה

איתן בוגוש
בן 10

שלחו את ההמשכים
לסיפור החדש בנושא

נפש

המשך:

אנג׳לה לקחה את התיבה, בזמן שבוריס ועזרא רבו והתווכחו ולא שמו לב אליה. היא נסעה עם המכונית שלה, עם התיבה, לכיוון מוזיאון אוצרות, במטרה למכור את המטבעות. פתאום, בוריס ועזרא הרגישו שהסירה מתנדנדת יותר על המים. הם הסתכלו למקום בו הייתה התיבה והבינו שהסירה מתנדנדת באופן כזה בגלל שהתיבה לא שם. הם הסתכלו לכיוון היבשה וראו את אנג׳לה בורחת עם 99 המטבעות הנדירים. הם החליטו לעקוב אחריה במסתוריות, ואנג׳לה לא ידעה זאת…

 

דניאל יחיל
בן 8 וחצי

המשך:

אנג’לה הניעה את המכונית כשבידיה התיבה, ואת התיבה שמה לידה. היא נסעה הכי מהר שיכלה אך בגלל שהייתה מרוכזת כל כך בלנסוע במהירות הזאת בלי להתקע ברמזורים ומכוניות, לא שמה לב לחתול שנאחז באוטו ותפס טרמפ, וידו נאחזה בתיבה דרך החלון. “מיאו”, ילל החתול. “קישטה” קראה אנג’לה. החתול ברח כשאיתו התיבה. אנג’לה עצרה את האוטו בבלימה מחרידה, היא נאבקה עם החתול כשפתאום הגיעו  שותפיה למציאה של התיבה. איך את מעזה! צעקו, כל אדם וחתול נאחזו בתיבה ומשכו אותה לכיוונם. התיבה עפה באוויר הרחק משם לתוך ים בגובה 80 מט’ מתחת למים לתוך ספינה היישר למקום שבו הייתה בהתחלה. החתול נהפך לרוח של קפטן הספינה וצחק.

הסוף 

יעל שמרון
בת 10

המשך:

בוריס נתן לעזרא מכה שהשאירה אותו בהלם לכמה דקות. כשראה שאנג’לה נעלמה, החליט לקחת את התיבה לעצמו; אך הוא לא ראה אותה בשום מקום. לפתע הוא שמע צרחה: “אל אלוהים איפה המכסה שלה?!” אלפית שנייה לאחר מכן, כל המטבעות התגלגלו לעברו. אנג’לה יצאה מהמכונית והתיבה הריקה בידה. “רציתי לגנוב את התיבה”, הודתה אנג’לה בבישנות. “בואי נאסוף את המטבעות, נטפל בגנבות שלך אחר כך”, השיב בוריס. לפני שהספיקו לאסוף, כל המטבעות קיפצו לעבר איש עם מגנט חזק במיוחד. האיש ברח משם שמח, ומאז לא ראו אותו שוב.

אורי דוידוביץ'
בן 8

המשך:

ואז, פתאום נשמעו סירנות מתקרבות. שלושתם ראו נידת משטרה. מתוך הנידת יצא שוטר שאמר, אני מצטער אבל זהו שטח פרטי ואני חייב לאסור אתכם.

איתמר יפה
בן 10

המשך:

ואז, פתאום אנג’לה הסתכלה על המטבעות ואמרה: “רגע אחד, המטבעות האלה מזויפים!” “מה?!” קראו בוריס ועזרא. “זה לא הגיוני!” פתאום, משהו יצא מהמחסן “יריב?!?” אמרו כולם. “כן זה אני, ואני לא מאמין שנפלתם במתיחה הזאת”…

אריאל יפה
בן 7